Kdy a v kolik hodin probíhají tréninky obran

Zde naleznete aktuální tréninkové časy obran

Příspěvekod Markéta » pon dub 16, 2007 6:14 am

Dobrý den, Hektorce to bohužel vůbec vadit nemůže. Pořád kulhá, tento týden jde na rentgen, tak snad už zjistíme proč!:( Navíc mu zjistili že má demodex.. jsem už fakt utahaná. Je mi ho strašně líto, venku krásně a on může tak před barák, se vyvenčit a hned domu. Tak zdravím, snad brzy přijdeme :? . Markéta a Hektor
Uživatelský avatar
Markéta
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř bře 14, 2007 12:46 pm

Příspěvekod Hooligan » pon dub 23, 2007 5:42 pm

Ahojky lidi,
tak co? Kdy začneme makati?
Iva H. ml.
<b>Honey Hooligan</b>
http://dobermann.wz.cz
Uživatelský avatar
Hooligan
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv úno 22, 2007 7:48 pm
Bydliště: Odolena Voda, okr. Praha - vĂ˝chod, CZ

Příspěvekod Ludek » úte dub 24, 2007 7:18 am

Tak tedy tento tyden,bude nacvik na ZTP(popr.popisnou prehlidku,ci bonitaci)od 17.00 a to v utery a ve ctvrtek.Jako obvykle podotykam,ze je to pro vsechny zdarma.Po sobotnim debaklu nekterych,jez jste mohli videt,na bonitacich v Kamennem mlyne,doporucuji nepodcenovat,i tak banalni veci,jako je napr. pruchod skupinou osob.
Po nacviku na ZTP je vzdy obrana.
A mejte hezky den.L :wink:
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Příspěvekod Ludek » stř kvě 02, 2007 9:17 am

Zdravim z Estonska.Jak je patrno,tak ctvrtecni trenink nestihnu.Tak tedy pristi tyden je v utery 8.5 a ve ctvrtek 10.5. nacvik ZTP a obrana.A ted nevim,zda třeba 8.5. není statni svatek,pokud ano,tak bychom mohli jit třeba i na stopy a trenovat poslusnost – nemusi mit zajem fsichni,ale třeba jen negdo - takze mi dejte vedet a spolecne nejak vymyslime cas uterniho treninku – pokud ten svatek je.Prijedu v utery rano,sice budu po 16 – 20 hodinach rizeni auta,ale snad par psu zvladnu.A také budu v jiste roztomile nalade a to proveri vas nezlomny entuziasmus,ucinit z vasich nejlepsich psu na svete,jeste lepsi psy na svete.
A ja se tu ted mam nadherne,jak jsem jel na sever - tentokrat jsem zde vyjimecne autem, protoze vracim do Finska feny – mel jsem stále vetsi a vetsi pocit,ze ridim nikoli automobil,nybrz stroj casu.Nic prevratneho,zadny chronoplan vyssi tridy,jen takovy obycejny,jenz mne vracel o pouhe dny ci tydny,no zde na konci cesty se da rici,ze snad i o mesice.Zpocatku to bylo videt jen na venkovnim teplomeru,jez postupne klesal – jel jsem v noci – az pod bod mrazu.Rano,kdyz vysvitlo slunce,byla cela krajina zahalena do mraziveho oparu a postupne zacala, kycovite svezi jarni zelen ubyvat,prosvitaly hnedosede vetve spicich stromu,az se kraj zmenil na unorovou depresivni beznadej,ze jaro snad nikdy neprijde.
Tady chodi vsichni v zimnich satech s kulichy na hlavach a ke vsemu tu uplne zakazali,prodej jakehokoli alkohou do odvolani,pro nepokoje v Tallinnu,kde se hadaji o sochu rudoarmejce osvoboditele a kde potomci matky Rusy,ktera je zde zapomela,rabuji obchody,protoze – a to jsem zcela nepochopil – proto.Kdo tomu nerozumi,pokusim se byt srozumitelnejsi – ptal jsem se predstavitele one desetiprocentni mensiny,na ono svate pravo,take trochu vlastnit zemi jez zcela vyplenili,no a ten mi na otazku proc to delaji,odpovedel - protože proto.A tak jestli tomu rozumite,tak mi to napiste a také mi napiste,jak spolehlive prefiltrovat lih z okeny,ci jineho cisticiho prostredku,protoze jedine,co se tu da ve volnem case delat je chlastat a ted fakt není co.A mejte se fsichni. hezky.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Okena

Příspěvekod Hooligan » stř kvě 02, 2007 7:12 pm

Okenu si musíte přelít přes krajíc chleba, aby se zbavila modré barvy, pak ji můžete pít :lol:
Návod byl nalezen na internetu.
Vyzkoušeno nemám :D
Iva H. ml.
<b>Honey Hooligan</b>
http://dobermann.wz.cz
Uživatelský avatar
Hooligan
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv úno 22, 2007 7:48 pm
Bydliště: Odolena Voda, okr. Praha - vĂ˝chod, CZ

Příspěvekod Ludek » úte kvě 08, 2007 7:21 am

Zdravim z dopoledniho traficu ve Wroclavi.Horkotezko jsem nasel conection a ted jsem odstavil auto na stredovy pruh a predstiram,ze je pokazene abych to mohl napsat - tak tedy dnes bude trenink az v 17.00 - nacvik ztp a pote obrana.Driv to nestihnu a omlouvam se vsem,kdo chteli na stopy.A to je fsechno.Vlestne nee,ve ctvrtek to bude take tak a ponevac patrne nikam nejedu o vikendu,neb ztp v Rumunsku je jiz uzavrene,tak muzem trenovat i o vikendu,pokud budete miti zajem.A mejte se hezky.Fsichni!
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Příspěvekod Ludek » stř kvě 09, 2007 5:12 pm

Velmi se omlouvam,ale zitra,tedy ve ctvrtek 10.5.,bude pouze obrana - od 19.00
V sobotu 12.5.je od 17.00 nacvikna ZTP a od 18.30 obrana. A mejte se hezky!!!
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Mostečtí­

Příspěvekod Lucie » stř kvě 09, 2007 6:34 pm

Hlásím, že manželé Činoveští - Mostěčtí anebo Zarouškovi přijedou v sobotu a Michaela taky. Její Afrodita King Gladiator byla suverénně nejlepší na obranářském závodě na Slovensku :D Gratuluji!!!
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hooligan » stř kvě 09, 2007 8:42 pm

Ve čtvrtek dorazíme na obrany - Bára, Cirunka - Adélka už je u páníčků :cry:
v sobotu asi jen já, nu a snad i Janička K.
Iva H. ml.
<b>Honey Hooligan</b>
http://dobermann.wz.cz
Uživatelský avatar
Hooligan
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv úno 22, 2007 7:48 pm
Bydliště: Odolena Voda, okr. Praha - vĂ˝chod, CZ

Příspěvekod Brittanica » čtv kvě 10, 2007 11:19 am

Pokud mi do toho něco nevleze dorazím i já s holkama :D možná dorazí i Láďa s Agi a Ashley... :P
Uživatelský avatar
Brittanica
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 09, 2007 11:41 am
Bydliště: Praha

hm

Příspěvekod Hooligan » ned kvě 13, 2007 7:49 am

tak jsem v sobotu musela do práce :x
Iva H. ml.
<b>Honey Hooligan</b>
http://dobermann.wz.cz
Uživatelský avatar
Hooligan
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv úno 22, 2007 7:48 pm
Bydliště: Odolena Voda, okr. Praha - vĂ˝chod, CZ

Příspěvekod Ludek » úte kvě 15, 2007 8:35 am

Dnes je toliko obrana,neb je hnusne,takze bychom pri nacviku na ZTP, mrzli v chladnem vichru a krom toho,co nosi ve skupine destnik,mozna i v desti.Trenink zacina v 18.30
A mejte hezky den
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Příspěvekod Ludek » stř kvě 16, 2007 1:57 pm

Dobry den,ve ctvrtek 17.5. je pouze obrana - od 18.30
A mejte se hezky :wink:
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Příspěvekod Ludek » ned kvě 20, 2007 8:04 am

Zdravim vas z Estonska!
V utery 22.a ve ctvrtek 24. je nacvik na ZTP v 17.00 a obrana v 18.30.
A mejte hezkou nedeli! :wink:
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Pozdrav

Příspěvekod Hooligan » ned kvě 20, 2007 3:59 pm

Neděle byla moooc hezká, super výlet do Litoměřic :lol:
Lucie díky :wink:
Také zdravíme a nashledanou v úterý.
Přivezu nováčka, zájemce o ZTP - Fenix Jumper (otec - Ambross od Haničky)
Iva H. ml.
<b>Honey Hooligan</b>
http://dobermann.wz.cz
Uživatelský avatar
Hooligan
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv úno 22, 2007 7:48 pm
Bydliště: Odolena Voda, okr. Praha - vĂ˝chod, CZ

PředchozíDalší

Zpět na Pravidelné tréninky K9

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron