Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Ludek » pon led 25, 2010 12:33 pm

Milá Rozárko,majitelka Ti to jistě ráda napíše pokud se jí soukromě dotážeš. Doporučuji však odpovědět někam jinam anebo soukromě. Díky sebespásným projevům mgr.Čechové, se toto fórum stalo pro umístění psa spíše kontraproduktivním. Už dva lidé z mé branže,kterým jsem kvůli psu volal řekli,že nechtějí mít nic společného s odchovy slečny magistry (překládám do slušného jazyka,byly použity nevybíravější termíny :| ) ,proto si nemyslím,že je tady na to nejvhodnější místo.A také si nemyslím,že bys byla schopna pomoci jakýmkoli teoretizováním,krom přivedení přímého zájemce. Majitelé se již rozhodli.Nejlepší je zajet přímo do rodiny a vidět,že je Viki v pohodě. Jak jsem již napsal,jde tu o jeho vztah ku dceři majitelů.
A máš pravdu,pokud by to byl ovčák anebo jiný "chlupatec",už ho mám u sebe v přípravě do Bundeswehru.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Sali BNT » pon led 25, 2010 1:54 pm

ale mě je jasné, Luďku, že pes je v pohodě, znám sourozence,
a nestojím o to někomu radit, jak ho přerovnat pro dané podminky, protože ta rodina na to prostě nemá, když to za rok a něco nezvládla,
jen jsem chtěla info pro případeného zájemce, v reparativní kynologii se drobně vyznám a vím, jak strašně důležitý je podrobný popis situací, vyvolávajících problém, a současně psovod, který to chování za problém nepovažuje, jen za zlozvyk, co si snadno poladí, ale musí si to moct načasovat.
Nemůžu pro psa udělat to, co by bylo nejlepší, vzít ho k sobě domů, nemám místo, mám tam 5 psů a tchýni s šestým a jsem ráda, že se mi to nerve, ale nebudu nabízet zajíce v pytli, kdokoli to kdy udělal, dojel na to. Písni mi když tak soukromou zprávu. Mimochodem kterýkoli z mých psů by byl pro rodinu nestravitelný možná ještě hůř, já za problém nepovažuju skoro nic :D
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Ludek » pon led 25, 2010 2:06 pm

Tak tedy pokud použiji tvoji terminologii,stačí jej jen trochu poladit :wink:
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod petrar » pát led 29, 2010 6:37 am

[img]
Obraz022.jpg
[/img]
Přílohy
Obraz022.jpg
Obraz022.jpg (247.49 KiB) Zobrazeno 28973 krát
petrar
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 20, 2010 5:49 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Sali BNT » pát led 29, 2010 12:09 pm

asi to nevydržím....asi bych se nesnížila k tomu 1) nechat psa běhat doma s ostnáčem, víte vy vůbec, jak se s ním pracuje???? a b) ještě publikovat takovýto nic neříkající upocený výcvak. Píšete si tímto vlastní anamnesu, pro mne nekrolog. Sorry.
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod petrar » pát led 29, 2010 12:23 pm

Za prvé neběhá doma s ostnáčem a za druhé to nebyl žádný výcvik. Nevím jak jste k tomu závěru dospěla. Myslete si co chcete. Sorry.
petrar
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 20, 2010 5:49 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Ludek » pát led 29, 2010 3:43 pm

Milá Rozárko,toť reakce poněkud unáhlená. U Rytířů doma jsem byl a není to na stoprocent ani jedno z míst kde bydlí . No a ostnáč jsem tuším poradil mimo jiné také, jako výcvikový prostředek. Určitě lepší jak stahovák,který může psu ublížit a hlavně je mnohdy kvitován velmi hysterickými reakcemi.
A dovolím si ještě zopakovat,že díky tomu,že se zde chrání "jakožechovatelské" ego producentky nevyrovnaných psů mgr.Jany Čechové ( Halit Paša),stává se nabídka tohoto psa zde,respektive hledání jeho nového pána taktéž kontraproduktivní . Prosímpěkně,pokud by to šlo,napiš o nešvaru stálého používání donucovacích prostředků, kupříkladu do výcviku. Pouze vlastní spekulací podložené soudy ubírají přeci na vážnosti :wink:,neníliž pravda?
Fotka není,přiznám,příliš zdařilá.Paní Rytířová dokonce požádala o zrušení tohoto fóra z důvodu výše uvedeného,což nemohu,neb se tu mažou jen vulgární a nevhodné příspěvky.
Shodou okolností jsou to majoritně buď příspěvky mgr.Jany Čechové,anebo příspěvky o mgr.Janě Čechové :shock:
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod petrar » pát led 29, 2010 10:35 pm

Ano, možná nevydařená fotka, manžel mi to říkal taky, ale pro každého páníčka fotka jeho miláčka je vydařená. I když ze špatného mobilu, pejsek zrovna nekouká, tam kam má, já neumim fotit. Já bych hrozně ráda kdyby skončilo tohle obviňování, kde každý pomlouvá každého a kdyby se našel vhodný páníček pro našeho Vikouše. Teď tady u mne leží a poslouchá jak říkám co píšu a je z toho zmatený. Má smutné oči, jako kdybych ho zradila, přitom zradil on mně. Každý kdo tady přispěl do toho fora akorat teoretizoval a obviňoval, kromě pana Šilhavého a Lucie, ty Vikouška viděli, zkoušeli a měli tu čest se s ním seznámit. Neříkám že je dokonalý, ale prostě si nerozumí s naší dcerou. Nikdy mu nic neudělala. Je to tak těžké pochopit? Každý akorát kritizuje. Prosím, my ho milujeme, ale dceru taky. Dík že každý kdo se nudí a prochází forum jen tak z nudy se zamyslí a nebude psát nesmysly. Díky. :(
petrar
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 20, 2010 5:49 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Sali BNT » sob led 30, 2010 8:31 am

proboha čím víc čtu, co kdo píše, tím víc utíkám od lidí, ano, je pravda, že se tady točí emoce, ale já tady ještě neviděla psát jedního nespokojeného majitele HP zvířete, z kterého by neprejštilo teatrálně-hyysterické fluidum, fakt ne, to je snad diagnostický znak, a prostoru tady na to je,....čím dál tím víc se utvrzuju v tom, že toto má být výběrové plemeno jen pro fanšmekry, a obdivuju ty výcvikáře, kteřín pracují s lidem pomateným jak lesní včela a nekončí z toho na alkoholu či antidepresivech.

K Lu´dkově rejpanci mým směrem, ano, bordel ti tady dělat nebudu, nemám na to čas, brečet nad stupiditou světa půjdu s lopatou do sněhu a uklidním se až se zrcadlovkou na stativu na zimních krajinkách třeba s pádícíma šmouhama,víš, kouzlo dlouhých časů nebo zas tisícinového mražení okamžiku,

ad ostnáč, ano, souhlasím, že jedna dobře mířená vzduchem chlazená v pravý čas je milionkrát lepší než milion dlubanců vyvolávajících pain in the ass, bourajících ten pravý vztaCH a vyvolávajích ty zmatené psí oči, o kterých ti hystrionsky ladění pisálci tak básní,
ale v obdobných situacích se spíš přikláním k Rudově postupu s širším pevným obojkem znemožNujícím vyklouznutí psa a couračkou dost dlouhou na to,aby se dal pes v klidu vzít a bez šahání po krku a provokace agrese porovnat. Ostnáč v rukách laika v době vzedmutých emocí povede spíš k pravému opaku. Ale dost teorie, pravděpodobně jí nikdo kromě dua L+L ani nechápe, natož aby jí dokázal uvést do praxe.
čili good luck a mě čeká realita skutečná, sníCH se do rána nezmeCH.
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Ludek » sob led 30, 2010 8:43 am

Bene Rozárko.Alba per me sint omnia :( .Beata simlicitas :shock:.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Jitka Šestáková » úte úno 02, 2010 12:25 pm

Ozval se mi jeden zájemce o Vikiho, prosím nemáte někdo na majitelku kontakt? Jestli je tu zveřejněn, tak jsem ho asi přehlídla.
Uživatelský avatar
Jitka Šestáková
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát srp 24, 2007 1:20 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Lucie » úte úno 02, 2010 12:57 pm

U každého uživatele, pod jeho jménem je většinou taková malá obálka = e-mail. Jinak je možno kontaktovat majitelku pomocí soukromé zprávy přes toto fórum.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Jana » pát úno 12, 2010 5:17 pm

Viki má ode dneška nového majitele.
:D :D :D
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Předchozí

Zpět na Hledají nový domov...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron