Hledáme dočasný domov pro 2 letého dobrmana

Hledáme dočasný domov pro 2 letého dobrmana

Příspěvekod Nikol » pát led 28, 2011 10:28 am

Zkopírováno z dobrmanů v nouzi:

Já a moje přítelkyně máme hnědého dobrmana, kterého jsme před časem takříkajíc zachránili z útulku, ale bohužel nyní jsme se dostali do velmi tíživé situace, ba jsme přišli o příjem, a už i o bydlení a nechceme, aby se v tom nas pes plácal s námi, mimoto v dobrmanem se velmi špatně chodí na pracovní pohovry a podobně. Nechceme ho dát pryč, ale pokud se nenajde nikdo, kdo by si ho od nás zhruba na dva měsíce vzal do opatrování tak nejspíš budeme muset.Prosím pomozte, pokud byste někdo mohl a chtěl na dva měsíce pohlídat našeho hnědého ďáblíka nebo byste věděl o někom, kdo by chtěl, napište mi do vzkazu. Velmi to spěchá. Pejskovi jsou asi 2 roky, ve většině případů se chová jako naprostý flegmatik, rozhodně neni agresivni, spise bych rekl, ze je obcas trochu vystraseny, precijen nikdo nevi co se s nim delo nez se dostal do utulku a pak k nam. S lidmi se snáší dobře, s dětmi problem take nema, jen bych opravdu nedoporučoval děti s váhou do 25kg, neni zly, ale obcas ma hroznou radost, a pak je poměrně dost nešikovnej, tak aby diteti neublizil nechtene, s fenkami se snasi take dobre, ale s většinou psů na sebe velmi důrazně štěkají a možná by se i napadli. Pejsek umí základní povely avšak nemůže se venčit na volno, pkud se dostane mimo voditko, uteče. Jinak pejsek je ten největší mazlík, neustále vyžaduje pozornost, a vynucuje si lidský dotyk. Velmi nerad zůstává sám, zřejmě s tím má špatné zkušenosti od původního majitele. pokud ho necháte o samotě, a například odejdete z bytu, stojí u dveří a štěká a kvílí a to neustále, dokud se nevrátíte, a to i když se vzdálíte na delší dobu. Pokud by někoho napadalo jak nam pomoci, tak mi prosím pošlete vzkaz nebo email na Aesthetic.perfection@seznam.cz, tel. 731119891
Přílohy
dobrman.jpg
dobrman.jpg (36.95 KiB) Zobrazeno 7122 krát
Nikol
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 19, 2011 3:31 pm

Zpět na Hledají nový domov...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron