Výcvikový víkend v hale 9. - 11.3.2012

Výcvikový víkend v hale 9. - 11.3.2012

Příspěvekod Ludek » pon úno 13, 2012 9:21 pm

PROGRAM VÍKENDU

PÁTEK - Příjezd. Dejte mi vědět každý jeden prosím,v kolik hodin to bude. Dle toho začne obrana tak,aby ste o ni nepřišli,to když pracujete třeba až do pěti.Obrana bude v hale a maximálně drivová s budováním zákusů na místě.

SOBOTA -Dopoledne poslušnost anebo stopa,podle toho jaxe dohodneme v pátek ale hlavně podle počasí.Po obědě a po poo obrana. Pokud nebude sníh,bude to hlavně nácvik obíhání maket a práce na dálku. Pokud sníh bude anebo bude hnusně tak v hale to samé ale jen se dvěma maketami.

NEDĚLE - Dopoledne poslušnost anebo stopa. Po obědě a po poněkud kratším poo,bo se jede domů opět obrana. Individuálně přizpůsobená každému z vás.


Pes na pokoji musí být v kleci anebo v boxu. Penzion při výcvikovém středisku HST je nový. Díky tomu,že v něm zatím byly jen tři akce a dvě z nich byly naše,je veškerý bordel v postelích,chlupy na sedačkách,krev z hárající feny na prostěradle a zdi,etc. házen
do našich bot :t . No a hrozí reálné nebezpečí,že by se mohlo zakázat držet psy na pokojích,což možná zní v kynologickém areálu nelogicky,ale vzhledem k tomu,že psa má každý ubytovaný,respektive skoro každý jej chce mít na pokoji,vůbec se před tím než jsem majiteli naservíroval teplomilné dobrmany,boxery a jiné exoty,s držením psů jinde než ve vozících ,odkladačkách,etc. nepočítalo,bo to je skoro neukliditelná situace. Neb jsme ale daleko odpovědnější jak ti s těma vlčákama :w a mariňákama,tak je mi stále věřeno,že ty drobné ale nepřehlédnutelné excísky byly posledními.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Výcvikový víkend v hale 9. - 11.3.2012

Příspěvekod Ludek » stř bře 07, 2012 6:49 pm

Začátek obrany bude v pátek okolo 18.00 . Jeďte raději pomaleji,než abyste to chtěli za každou cenu stihnout. Určitě vám to neuteče,i když přijedete později.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm


Zpět na Výcvikové víkendy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron