Halit Paša - co je pravda?

Re: Rhapsody Halit Paša

Příspěvekod Martina CB » ned lis 08, 2009 5:43 pm

příspěvek byl přesunut do příslušného tématu - viewtopic.php?f=17&t=237
Uživatelský avatar
Martina CB
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 13, 2009 2:39 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » ned lis 08, 2009 5:45 pm

Vážená Markéto V. Prosím, nikdy, ale opravdu nikdy mne nekontaktujte v jakékoliv souvislosti. najděte si jiného ochotného chovatele, který vám jistě a rád pomůže úplně se vším. Chovatele, kterému můžete zavolat i v noci, když budete mít s pejskem nějaký problém. Chovatele, který by se pro vás rozkrájel, jen aby vám mohl pomoci.
Na weu nemám jen samá pozitiva. Výsledky z výstav uvádím nezkreslené a necenzurované To znamená, že na rozdíl od ostatních chovatelů uvádím i ty méně populární známky, jak je VD nebo D.
Výsledky zkoušek uvádím všechny. Samozřejmě ale jen ty složené. NIkdy mě zatím nenapadlo zveřejňovat ty, které se nepovedly. Zamyslím se nad tím, asi budu první na světě, kdo by to tak udělal.
Co se týká těch zdravotních testů, tak jsem několikrát psala já i ROzárka, že jediné zdravotní testy srdce, které jsou plně validní a které skutečně ukážou zdravotní stav srdce a ne jen jeho momentální stav jsou tato: 24 hodin EKG - Holter a krevní vyšetření srdečních markerů. Všechna ostatní vyšetření jsou k ničemu a proto je nepovažuji za důležité je zveřejňovat. Zvláště u té tukově degenerativní formy DCM je i EKG natočené den před úmrtím zvířete negativní. takže až budu mít některé z těch dvou vyšetření, které považuju za adekvátní, tak se o nich dozvíte. To ostatní je jen tahání si trička před ostatními s absolutně žádnou vypovídací hodnotou.
Navíc svůj web tvořím výhradně jen za pomoci faktů a ne sladkých slintů, kterých se zase můžete dočíst mnoho jinde.
A věřte, že zase na rozdíl od některých chovatelů, data uváděná na mých stránkách jsou jen a jen pravda. Zrovna před pár dny jsem objevila stránky, kde se naprosto nestydatě píšou nehorázné lži a ejhle, nikomu to tady nevadí.
Takže všechny zveřejněné zdravotní testy, které na mých stránkách najdete, jsou zas jen a jen pravdivé.
Obrázek si už udělejte sama.
MOžná časem zjistíte, že některé skutečnosti se mají úplně jinak, než jsou prezentovány.
:hop :hop :hop :hop :hop
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Lucie » ned lis 08, 2009 5:57 pm

příspěvek Jany byl přesunut do příslušného tématu - viewtopic.php?f=17&t=237
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Hodka » ned lis 08, 2009 6:10 pm

Sděluji všem zúčastněným, že dnešního dne podávám na pani Čechovou stížnost na klub pro její dnešní chování na výstavě v Letňanech, kdy udeřila pěstí do břicha mého známého, když jí vyzýval ať od nás odejde a dá nám pokoj. Již nehodlám trpět nadále lži a urážky směřující k mé osobě. Upozornila jsem ji, že podám žalobu na ochranu osobnosti. Pokud tedy s urážkami nepřestane, budu vše řešit soudně a nehodlám se nechat nikým a ničím zastrašovat. A to ani hrubou silou!

Co se týká lékařských zpráv, pokud jste pane doktore tak netrpělivý, prosím, obraťte se alespoň o předběžné ústní sdělení na Vaše veterinární kolegy lékaře. Telefony na ně jistě najdete. Bohužel lékaři, které jsem o vydání zpráv požádala jsou velmi kvalitní a "nevisí" na hřebíčku a např. dle sdělení z kliniky Jaggy to může ještě nějaký týden trvat. Co se týká MVDr. Musila, zeptám se tam osobně zase v pátek večer. Pana doktora Naxeru navštívím - doufám, že to při pracovní vytíženosti zvládnu. Nemám totiž v práci holubník.....

Prosím, vemte na vědomí, že to, že tu s Vámi nediskutuji je způsobeno jen nedostatkem času a vědomím, že jsou rozhodující jen fakta. Až je budu mít v ruce uveřejním je. Zatím svůj drahocenný čas věnuji raději procházkám se Safírkou a pak své práci. Jsem samoživitelka a nemám tedy na zbytečnosti čas....

Pro všehny zúčastněné: Je opravdu divné, že když sem napíše jakýkoliv chovatel svůj ne zrovna krásný příběh a milou zkušenost s pani Čechovou, tak její reakce je v tom nejmírnějším je, že jde o pohádky. Nicméně na druhou stranu je to velmi radostné zjištění, neboť jak je vidět...co občan-Čech, to pohádkář....a to se dříve říkalo, že muzikant....inu, vlohy národa se mění na literární..... Někdy bývám tak trochu satirik....

Je mi líto nejen Vás laskavých lidí, kteří se museli dívat na své nemocné miláčky a trpěli s nimi, ale zejména těch pejsků....a tak jen doufám, že se díky poměru produkce štěňat z velkochovu ku produkci štěňátek od Vás, všech ostatních, nezačaly nad chovem dobrmana stahovat ty nejčernější mračna........jediné co teď cítím není zášť, ale smutek. :( Jana Knížková
Hodka
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv říj 29, 2009 10:38 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Lucie » ned lis 08, 2009 6:26 pm

Jana píše:A věřte, že zase na rozdíl od některých chovatelů, data uváděná na mých stránkách jsou jen a jen pravda.


Ano a jen Nusička je nějakej ten pátek stále živá mezi chovnými fenami. Podotýkám, že poslední aktualizace jak se teď koukám proběhla 01:17:20 08.11.2009. Obrázek nechť si každý udělá sám.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » ned lis 08, 2009 6:55 pm

Příspěvek byl přesunut ke správnému tématu. Prosím odpovídejte kvůli přehlednosi pouze k příslušnému tématu! Děkuji, administrátor.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » ned lis 08, 2009 7:15 pm

Vážená paní Knížková, poslužte si prosím. Já mám docela dost svědků, jak mě váš známý pevně uchopil za ruku a cloumal se mnou. Kdybych neměla silný svetr, měla bych modřiny. Vše ostatní bylo už otázkou sebeobrany.
A co se týká mých příspěvků k vaší osobě, tak jsem se nedopustila ničeho, z čeho jste mne opět nařkla. Já se jen dožaduji lékařských zpráv, protože mám od praktikujícího neurologa informace o tom, že se může jednat o jednu jedinou vrozenou dědičnou poruchy, ale to jak jsme všichni fenu viděli, o tuto poruchu se jednat nemůže. Všechny ostatní příčiny takového zdravotního stavu, který údajně fena má, mohou být získané. Ať už díky narkóze, ve které jste si ji sama nechala kupírovat, nebo následkem očkování. Těch příčin je mnoho.
A znovu se opakuji, nikdy, do oné klubové výstav 56.7.2009 jste mě nikdy jakkoliv, telefonicky, písemně nebo emailem neinformovala o zdravotním stavu feny. Jen o jejich charakterových vlastnostech. Ani mě, ani nikoho z výcvikářů, se kterými jste její chování konzultovala. Ani MUDr. Bennett, o které jste moc dobře věděla, že je to lékařka.

A co se týká toho, jak vaše kamarádka po sídlišti vypráví o vás, jak jste feně podávala utišující léky, tak to naštěstí nesdělila mě osobně, ale jiným lidem. Kteří to velmi rádi a zcela jistě kdykoliv dosvědčí.

A co se týká mě, jak jsem se doslechla, obcházela jste přítomná štěňata na výstavě, jestli náhodou nejsou z mé chovatelské stanice. Jestli se kdykoliv jakkoliv doslechnu, že záměrně kontaktujete moje majitele za účelem jejich nepravdivého informování a za účelem mého pomlouvání, okamžitě na vás podám žalobu na ochranu osobnosti a pro poškozování dobrého obchodního jména.
Vězte, že s mým právníkem tyto kroky zvažujeme už dlouho vůči jiným konkrétním osobám, takže mi to nedělá opravdu žádné problémy.
Znovu připomínám, jak je mi velice líto, že se fenka, kterou jste si mimochodem vybrala vy sama, já jsem vás nenutila si ji vybírat, dostala právě k vám. Děkuji Bohu, že takových majitelů jak jste vy není mnoho a že téměř všechny mé odchovy mají milující a zodpovědné majitele.

Přeji vám a vaší fence hezký večer.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod CMOKY » ned lis 08, 2009 8:54 pm

HELE A POŘÁD MÁŠ STEJNÉHO PRÁVNÍKA?
PROTOŽE MOJE PRÁVNIČKA,KDYŽ ČETLA TEN BLÁBOL,CO JSTE MĚ S NÍM OBDAŘILI,USOUDILA,ŽE SE JEŠTĚ KOUKNEM DO SEZNÁMKU,ŽE NEVĚŘÍ,ŽE TENTO ČLOVĚK JE JUDR.:-).NO,JE,....TUDÍŽ USOUDILA,ŽE JE BLÁZEN A ŽE NETŘEBA ODPOVÍDAT,TAKŽE MOŽNÁ BY JSI MĚLA ZVAŽOVAT ZMĚNU PRÁVNÍKA:-),KDYŽ S NÍM TAK VYHROŽUJEŠ.
CMOKY
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned čer 28, 2009 6:47 pm
Bydliště: PRAHA

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » ned lis 08, 2009 9:22 pm

Má drahá Magdičko. ty máš právničku? A jsi si jistá, že je JUDr. a ne jen MGR. Nebo má třeba titul z plzeňských práv. Teď je jich najednou všude hodně.
Být tebou, tak bych si to zkontrolovala.

Je rozdíl mezi vyhrožováním a konstatováním.....
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Martina CB » ned lis 08, 2009 9:28 pm

Jana píše:A co se týká mě, jak jsem se doslechla, obcházela jste přítomná štěňata na výstavě, jestli náhodou nejsou z mé chovatelské stanice. Jestli se kdykoliv jakkoliv doslechnu, že záměrně kontaktujete moje majitele za účelem jejich nepravdivého informování a za účelem mého pomlouvání, okamžitě na vás podám žalobu na ochranu osobnosti a pro poškozování dobrého obchodního jména.
Vězte, že s mým právníkem tyto kroky zvažujeme už dlouho vůči jiným konkrétním osobám, takže mi to nedělá opravdu žádné problémy.
Znovu připomínám, jak je mi velice líto, že se fenka, kterou jste si mimochodem vybrala vy sama, já jsem vás nenutila si ji vybírat, dostala právě k vám. Děkuji Bohu, že takových majitelů jak jste vy není mnoho a že téměř všechny mé odchovy mají milující a zodpovědné majitele.


A tak tady je zase veselo. Slecno (asi uz kazdy vi, koho si pod timto pojmem predstavit, neni nutne dodavat mnozitelko:-)), co to tady zase melete?? jaky pomluvy a poskozovani dobreho obchodniho jmena?? Podivejte se do historie, co jste tady na sebe vsechno nablila?? nechte uz konecne slusny lidi byt. Navic jste jeste agresivni a napadate je na vystavach, moc me mrzi, ze jsem musela bohuzel zustat doma a nevidela opet vase divadlo :-). A prosim vas, pojdme se vratit k jedne veci, povezte tady tedy vsem, kdyz mate tak DOBRE OBCHODNI JMENO, kde srazilo Nusu to auto, snad nikomu tady nebudete zase povidat, ze chudinka cela zmatena vybehla pred branku a ze je tam provoz najednou byla roztrhana na cucky nakladakem, ktery se tam octnul ve vasi slepe ulicce. Ale vy za to jiste nemuzete protoze jste zrovna ucila stenatka jak kalet venku na kaminky a ne do postylky, coz je mimochodem ucite uz ve ctyrech tydnech, asi tak ve stejnou dobu, kdy je tahate socializovat na cvicak, to jste taky nekde tvrdila. Jo jo a po takovych blabolech pak tady budete nekomu neco vypravet o ty nej nej chovny stanici. Z vas jde opravdu velky strach jen co je pravda.
:D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Martina CB
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 13, 2009 2:39 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » ned lis 08, 2009 10:08 pm

Vážená paní z Českých Budějovic. Divadýlko na výstavě bylo, ale pro někoho jiného a s jinými aktéry, než jsem byla já.
Nicméně po těch vašich blábolech se s vámi už nehodlám o ničem bavit, protože všechno překroutíte. Jakmáte ale dobru učitelku.
Jen tak zcela mimochodem, kdysi jsem opsala, žena cvičák jezdíme socializovat od 7 týdne, ne od 4, to se štěňátka učí teprve běhat.
To může napsat jen naprostrý debil. Jestli tím myslím zrovna vás, si zodpovězte sama.
P.S: O slušných lidech mám zcela konkrétní představu a vězte, že nikdo z tohoto fóra, až na Sali a Tchoře, mezi ně nepatříte.
:zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Martina CB » ned lis 08, 2009 10:19 pm

Jana píše:Jen tak zcela mimochodem, kdysi jsem opsala, žena cvičák jezdíme socializovat od 7 týdne, ne od 4, to se štěňátka učí teprve běhat.
To může napsat jen naprostrý debil. Jestli tím myslím zrovna vás, si zodpovězte sama.


jo aha tak to se omlouvam, jezdite na cvicak mezi jiny psy az v 7 tydnu, no proto ve 4 ucite jen kadit venku, ja zapomnela. Takovy stene bez kompletniho ockovani v 7 tydnech na cvicaku, to je lahoda, pak rozumim tomu, proc vsechny vase stenata maji ty prujmy a kdovijaky problemy. A ted schvalne, ktery cvicak je ten nejoblibenejsi, myslim vasich stenat, vy zrejme zustavate za plotem, abyste nahodou nebyla nakazena nejakym nepatricnym pohybem :hop :hop :hop minim tim pohyby jine, nez nacpavani si pupku, teda pardon taky zadku tema cinskejma nudlema na zemi s tema stenatama, co uz od 4 tejdne nekali jinde nez venku na kaminkach a tudiz ta hovna zde jiz nekolikrat zminovana jsou potom u vas doma asi od vas??? to pro samou peci o stenata jste zapomnela chodit na zachod?? tak potom musite asi znova na nocnik aspon, at se tam toho tolik nevali prosim
Uživatelský avatar
Martina CB
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 13, 2009 2:39 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » ned lis 08, 2009 10:36 pm

Opravdu inteligentní projev hodný paní s mnoha tituly.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Hodka » ned lis 08, 2009 11:06 pm

Vážená paní Čechová,
nemám a nikdy jsem neměla potřebu kohokoliv a kdekoliv obcházet a ani jsem neměla zdání, že jste tam na výstavě měla nějaké štěňata z Vaší chovné stanice. Pokud jste to ještě nepochopila, tak věřte, že jste mi Vy i Vaše chovná stanice zcela jedno. Jediné proti čemu od počátku bojuji, jsou sprosté pomluvy, které o mně na webových forech šíříte a které jste začala psát Vy a nikoliv já. Ostatní Vaše výlevy a lži odmítám komentovat. Opětovně Vás ale upozorňuji (a zejména poté, co jste napadla mého známého), že si Vaše jednání nenechám líbit a veřejně Vás vyzývám aby jste v něm nepokračovala! Též přestaňte hrubým verbálním, písemným (či teď již i fyzickým) způsobem napadat mé přátele a začněte se chovat jako kultivovaný a slušný člověk.
Pod své reakce a články se vždy podepisuji plným jménem a za jejich obsahem plně stojím.
S pozdravem Mgr. Jana Knížková (Mimochodem diplom mám z právnické fakulty Univerzita Karlova - abych Vám ušetřila další snahu o urážky.)
Hodka
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv říj 29, 2009 10:38 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » ned lis 08, 2009 11:17 pm

Jsem tedy slzu zamáčkla.
To je tedy divné oni si to ti lidi všechno vmysleli sami. To je tedy fakt zajímavé.
Nicméně jsem vás slušně upozornila, takže jste informovaná.
Sprosté pomluvy nešířím, jen fakta a psát jsem je začala po té, co jsem byla už poněkolikáté upozorněna, co o mě a mých dobrmanech vykládáte každému na potkání. Ať to jsou lidi ze Stromovky, kteří mi o vás psali emaily, až to je Magda Poláková, se kterou jste se potkala u veterináře, nebo Karolína Shrbená, se kterou jste se taktéž potkala u veterináře, nebo Pavlína Habrová, se kterou jste se potkala na výcvikovém víkendu v Malém Lapáši na Slovensku. Jestli je vaše fena opravdu tak nemocná jak tvrdíte, tak absolutně nechápu, že se s ní vdáváte do tak vzrušeného prostředí, jako je výcvikový víkend a plánujete další.
Takže mé reakce jsou naprosto adekvátní těmto o vás získaným informacím.
Nebo si to všichni ti jmenovaní také vymysleli???
Co se týká té dnešní výstavy, váš přítel byl ten, kdo mne napadl první. A vězte, že to vidělo docela dost lidí.
Nebo si to taky všichni vymysleli????
Ten poslední příspěvek, na který reagujete, nebyl určený vám. Nikdy jsem vaše vzdělání nezpochybňovala. Ta odpověď byla určená paní z Českých BUdějovic, která nám kdysi na mém fóru udělala přednášku, jak jsme všichni žabaři, že máme jen jednu vysokou školu, že ona jich má několika několik titulů. Takže z toho vznikla přezdívka paní s mnoha tituly. A na co jsem reagovala, tak to si přečtěte sama. Do inteligentního projevu vysokoškolsky vzdělaného člověka to má opravdu hodně daleko.
takže pokud jste to vzala na sebe, tak to se vám výjmečně omlouvám, protože na vás to opravdu nebylo míněno. Za tím ostatním vám napsaným si ovšem skálopevně stojím.
Přeji hezkou dobrou a ničím nerušenou noc vám i Safírce.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

PředchozíDalší

Zpět na Drbárna aneb na co není téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron