Halit Paša - co je pravda?

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 7:09 pm

Opravdu měvšichni bavíte. Nemám doma 3 vrhy, štěňátka už jsou z větší většiny prodaná!!!
V tom solumajitelství je fen více a nemám je všechy doma. A do toho, jestli chodím do práce, nebo se starám o svoje dobrmany, tak do toho nikomu z vás oopravdu nic není.
Lucie LŽEŠ!!!!!!!!!!!!!!!!! JAKO KDYŽ TISKNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na co umřela Frezie, nikdo neví. Nebyla provedena pitva.

Dominika umřela měsíc před jejíma 6 narozeninama. To je ale super překrucování faktů. A ani neumíš číst, protože zemřela na selhání jater!!!!
Ebony taktéž měsíc před šestýma narozenimama. K do si myslíš, že tu pitvu doporučil a zařídil??? Nebo jsem ji u Aramise a ostatních uhynulých nedělala???? Jako první v této republice u uhynulého dobrmana????
Moya neporodila štěňata s rozštěpovou vadou páteře. Lžeš. Rozárka to několikrát všude zveřejnila!!!!

Kraken nezemřel na torzi žaludku, ale na rekonstrukci po torzi sleziny!!!!!
Esprit zemřel po srážce s vlakem a Ebonit na torzi.
Rhapsody jsem DAROVALA. A majitelce doporučila fenu nekrýt.Jenže to už není moje fena a nemám do jejího rozhodnutí co mluvit.
Chybějících zoubků jsem naštěstí moc neměla, varlátka se sem tam objeví. Všechny tyto informace se najdou v hlášeních vrhů. Zkuste někdo zašpionovat u Hlavní poradkyně chovu.
Zatajování barevných štěňat se nekoná, protože vím, jak kterou fenu krýt, abych je neměla.
A ty se Lucie jdi vycpat s takovýmhle překrucování a zkreslováním informací.
Udělej si podrobnou statistiku i jiných chovatelů. To byste se možná všichni divili.
Rozvázání spolupráce? Jsem tě vykopla!!!! Ještě jsi škemrala, ale já na tebe kašlala!!!!!

Vzkaz pro krávu z Českých Budějovic. Ta dvě mrtvá štěňata ve vrhu E - 2 jsou ta zmiňovaná.Jiný vrh se už nekonal, ve kterém by mi zemřelo štěně starší 2 dnů!!!!! A nebojte se, všechno je řádně nahlášeno.
Jsem já to ale chovatel. Štěňata ne a ne umřít.
Ano ta štěňata umřela schválně, aby jste si z toho vrhu štěně nebrala. Naštěstí. Protože mají skvělé majitele, kteří je milují a ne takovou krávu, jako jste vy!!!!!
Teď jsem ale urazila veškerý hovězí dobytek. Fuj, já jsem ale ošklivá holka.

To byste rádi věděli, jak učím štěňata na venčení venku? Nic, to je výrobní tajemství. Každopádně do postýlky nekakají. Nebo vám se snad dobrmani venčí do postele????
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 7:11 pm

Nezlobte se, ale s nikým, kdo je spolčený s LUcií, se nehodlám jakkoliv vybavovat a ztrácet čas.
Do práce nechodím, mám práci doma na PC a starám se jen o psy. Tak si to přeberte.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod masha » sob lis 07, 2009 7:16 pm

Jana píše:Nezlobte se, ale s nikým, kdo je spolčený s LUcií, se nehodlám jakkoliv vybavovat a ztrácet čas.
Do práce nechodím, mám práci doma na PC a starám se jen o psy. Tak si to přeberte.

Však já se nezlobím a už vůbec se s nikým nespolčuji, pouze jste mi dala menší naději, že by to s vámi vůbec nemuselo být takové, jak se o vás povídá a dalo by se prakticky říci, jako kdybych pojala některá vaše slova jako výzvu k nahlédnutí jak to tedy doopravdy je.
S pozdravem,
M. Piteková
Obrázek
http://www.hardy-workaholic.cz

Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet nebo chválit! Někdo chválit zapomene, facka mu to připomene... :D
masha
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř led 02, 2008 2:39 pm
Bydliště: Praha 4

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 7:17 pm

Chytrá paní z Českých Budějovic ani neumí číst a hledat na webu. V roce 2003 jsem měla víc vrhů, vrh B, vrh C, vrh D a vrh E.
V dalším roce pak jen vrh F.
Až v dalším roce pak další vrh G a vrh H.
V dalším roce pak vrh CH, I, J, K, L, M, N.
No a tak dál.....
Stačí se jen trošku naučit číst.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Lucie » sob lis 07, 2009 7:21 pm

Právě mi došla jedna hezká zpráva, nedá se to o ní nepodělit:
"zase nebýt té ženské, tak je z těch vašich pinčíků málopočetné plemeno..." :maso: :maso: :maso:

A jsem ráda, že mi konečně slečna magistra Čechová veřejně potvrdila, že se jí narodili defektní štěňata, doteď to bylo přísně tajné...
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 7:24 pm

Je mi úplě jedno,jako jsem vám dala naději či co. Jedno jste spolčená s Lucií a jako taková mi nestojíte za pozornost. Ona je totiž Lucie strašně pravdomluvná, v podstatě moc hodná holka, co by neublížila kuřeti, bližního svého nepomluvila, neublížila by. Jen ta svatozář jí fakt chybí!!!!
A nezalže a nezalže.
Sakra. Jsem to ale blbá. Ona už totiž ani sama neví, co je pravda a co lež. Takže jen a jen pořád lže a lže a lže.
A fakta pořád nikde. A když už nějaká vyblije, tak jsou překroucená, nepravdivá, zmanipulovaná a lživá. Tak to je s naší Lucinkou Nejlucinkovatější.
Co odchovala jeden jediný vrh, tedy vlastně neodchovala, protože fenu strčila na Slovensku do boudy a do kotce a jen je jezdila fotografovat. Neví, co to je péče o štěně, sbírání hovínek a krmení štěňátek a hlavně neví, co to je se s nima mazlit a předávat jim lásku.
Hlavně že je nejchytřejší a nejmoudřejší. Jí jde o budoucnost plemene. Jaká vyšetření srdce měla její fena před prvním vrhem a dalšímkrytím? 15 min EKG. Naše svatá Lucie.

Apropos Lucie, když už tvrdíš, že nedělám žádná vyšetření srdce, tak si prosím prostuduj Zápisní řád MSDK, na který odchovávám svoje štěňata.
Jak by potom dostaly rodokmeny?

Lucie fakt jsi taky kráva. Rozárka to psala už několikrát na Můj pes. Nikdy to tajné nebylo. Zase lžeš.
Zveřejnila to několikrát s konkrétními daty a údaji. Požádala jsem jí o to, protože je dobrá v lékařských termínech. Já ne. tak se nevrtám do něčeho, čemu nerozumím.

Ježíši, já vlastně zapomněla, vždyť mám tu novou profesionální barevnou tiskárnu. Tak asi tam....
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod CMOKY » sob lis 07, 2009 7:26 pm

Ano, má tu špinavé zdi, prolezlé všemožnýma infekcema. Od kdy se v hlíně ukrývají infekce?? A snad právě proto nemám žádnou úmrtnost štěňat. Sem tam se nějaké mrtvé narodí, ale pravda, to už se mi pár let snad také nestalo. A za tu dobu co chovám, mi umřela přesně tři štěňátka ve věku 5 dnů. Katastrofa. Jsem já to ale chovatel....
Zlaté infekce....

CO TO PLÁCÁŠ,VŽDYT SUNNY UMŘELA SNAD VE 4 MĚSÍCÍCH,KUKAČKU JSI UTRÁCELA NĚKDY VE 3 MĚSÍCÍCH,Z TOHO VRHU,CO MĚL PSINCOVÝ KAŠEL TAKÉ NĚJAKÁ FENKA UMŘELA,NE A TY CO JSME TEHDY TAKY TAHALI Z DOMINIKY SNAD CO VÍM NEBYLY READY,...A TO JEN CO JÁ VÍM.JAKO,NEKÁLÍŠ SI MALIČKO DO TLAMIČKY?
CMOKY
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned čer 28, 2009 6:47 pm
Bydliště: PRAHA

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 7:36 pm

Magdo, jsi taky KRÁVA S VELKÝM K:
nemluvím o mrtvě narozených štěňatech, ale o štěňatech, co se narodí živá a zemřou po pár dnech bez zjevné příčiny. Sunnynka zemřela v jejích 10 měsících. Jestli umíš počítat, tak si to snadno spočítáš, narodila se28, května a zemřela 19.3. Umíš počítat????
Do tlamy si sereš ty a to dost pořádně. Kukačku jsem nechala utratit ve dvou měsících. Tenkrát se ten zaškrcený jícen neuměl operovat. Dneska už to doktoři taky umí.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Martina CB » sob lis 07, 2009 7:43 pm

ale ale slecno Janicko,
mate ze me asi pekne nahnano, kdyz se uchylujete k takovym sprostym vyrazum, ja vas preci tituluji slusne.... Verte mi ze jsem zcela jiste nemela v umyslu nejak vyjmenovavat tady v teto diskusi vsechny vase vrhy roku 2003 a dalsich, to ani nahodou. Ale chtela jsem jen vedet vas nazor na kvalitu vasi temer desetilety snahy o chov dobrmanu. Jak je videt, tak toho nejste schopna a vsem tady dokazujete, ze uz jste absolutne v koncich a neumite se branit opravdu jinak, nez urazet lidi :mrgreen: No takze pojdme se radeji vratit k tematu, zacina mi to pripominat diskusi nekde myslim na muj pes o tom jak velka je vase zahrada a pamatujete se co jste tam vsem tvrdila??? no smeju se jeste dneska, prej ze maji na katastru chybu, ze vy ji mate urcite vetsi, ted uz to netvrdite ze?? proste jsme zpatky u tech zivotnich podminek pro ty psi chudinky. Ale znovu zde vznasim svuj dotaz, vyjmenujte prosim zkousky vasich chovnych fen, vemte to prosim abecedne, at je to prehledne a na zadnou nezapomente, kdyz jste pro plemeno takovym prinosem tedy. Beru to tak ze zdravotni stranku odchovu bude s vami resit lucie :mrk jo a prosim vas vynechte ty urazky na mou osobu, ja vas tady taky nenapadam, ztrapnujete tim jenom sama sebe, dekuji
Uživatelský avatar
Martina CB
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 13, 2009 2:39 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Lucie » sob lis 07, 2009 7:46 pm

Takže drž se slečno magistro tématu a založ si nové podforum. Mluvíme tu o Halit Paša. Koukni na nadpis.

Ale klidně zde uvedu věci na pravou míru evidentně tě můj jediný vrh nenechává klidnou.

Svou fenu jsem svěřila člověku, kterému věřím (mimochodem hl.poradce chovu dobrmana SK již mnoho let, kterému ty nesaháš ani po nehty nejen jako člověk, ale hlavně jako chovatel! Jmenuje se Mgr.Darina Miklášová - chov.stanice Nuova Dolce Vita - http://www.dobermanns.sk), který má zvířata dokonale zná a ony jeho a to z jednoho prostého důvodu. Nikdy bych si neriskla, vystavit fenu nebezpečí infekce od psů ve výcviku. V té době jsme tu měli psy z celého světa, se kterými jsem aktivně pracovala. Měli jsme před sebou několik důležitách akcí. Právě proto, že bych neměla nejen podmínky, ale hlavně čas, jsem fenu umístila, tam kde byla. Ostatně na perfektní péči (Darino a Miloši, moc moc díky) se podepsal i onen odchov. Fena v 7 letech porodila během pár hodin bez jakýchkoliv komplikací 8 zdravých štěňat, druhý den po podání injekce na pročištění z feny vyšel zbytek něčeho, co se nazývá štěně max.tak slovem (i tak jsem to ale nahlásila jako mrtvé štěně). Fena kojila až do 7 týdnů, o štěňata se starala perfektně. První měsíc byla doma, druhý měsíc již venku. Což je podle mě super na otužování štěňat a hlavně pro jejich další rozvoj. Štěňata se potkávala nejen z mnoha lidmi, ale také s domácími zvířaty (za plotem) a měla k dispozici obrovskou zahradu se všemi možnými prolézačkami, aportíky, přetahovadly atd. a samozřejmě měla 24 hodinové hlídání v podobě celé Chodúrovic rodiny. A já děkuji každý den za tuto službu, kterou mi Darina poskytla, protože jen díky tomu mám doma svou Aminu, psa s velkým P. A ještě pro případné spekulace, jistě bych nevystavila nemocnou fenu nějakému trápení u prvního krytí a odchovu štěňat...Fena vše zvládla bez problémů, dokonce i v srsti byla super, ne jako mnohé feny, co jsou po štěňatech lysé.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 7:48 pm

A víte co mi všichni můžete?

:zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice :zadnice

A pěkně postupně!!!!
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 7:49 pm

Ano, urážet lidi je moje specialita. Vy mě jako že neurážíte, když mě titulujete jako slečnu množitelku?
To je mi ale novina.
A já v koncích? Tak to jste pěkně vedle. Já jsem teprve na začátku!!!!!
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 7:51 pm

e máte paní z Českých Budějovic kvalifikaci pro to, abyste mohla posoudit zkoušky mých chovných fen? Žádnou. Stejně tak jako Lucie nemá žádnou kvalifikaci pro posuzování zdraví.
Umíte číst? Tak všechno najdete tady:
http://www.halitpasa.wbs.cz/CHOVNE_FENY.html
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 7:54 pm

Ono vůbec první krytí u sedmileté feny je trápením více než dost. No a jak jsem slyšela, tak ta fena bylo po těch štěňatech úplně hotová. No, ale to nehodnotím, to jsem neviděla na vlastní oči a já nehodnotím jen podle toho, že jsem něco slyšela.
:D :D :D :D :D
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Martina CB » sob lis 07, 2009 7:54 pm

Jana píše:Ano, urážet lidi je moje specialita. Vy mě jako že neurážíte, když mě titulujete jako slečnu množitelku?
To je mi ale novina.
A já v koncích? Tak to jste pěkně vedle. Já jsem teprve na začátku!!!!!


Slečna jste, pokud se nepletu, to je jen konstatovani vaseho stavu a psy mnozite?? mnozite a jak vidite tak se to tady pekne ujalo jo a aby nahodou nedochazelo nadale k nejakem uhybani od tematu kvuli napadani lidi vasi osobou tak prosim admina o moderovani, dekuji
Uživatelský avatar
Martina CB
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 13, 2009 2:39 pm

PředchozíDalší

Zpět na Drbárna aneb na co není téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron