Halit Paša - co je pravda?

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Ludek » sob lis 07, 2009 7:58 pm

Slečno magistro, je pěkné že se projevujete takto přirozeně :-q Doporučuji nic nemoderovat a učinit výjimku,v případě naší nejlepší chovatelky :shock: A propos,ta Katčina fenka z vrhu A co šla po ulici a padla a na místě umřela,ta také patrně měla akutní selhání jater,že? Kdyby nebylo v talonu tohoto vašeho chovatelského mariáše moje nejmilejší plemeno,byla by to docela zábava :?
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jitka Šestáková » sob lis 07, 2009 8:00 pm

ale no tak paní Čechová, proč reagujete tak podrážděně na mojí otázku, jen jsem se zeptala.Asi máte pocit, že mi do toho nic není, ale i když nejsem mezi Vámi dobrmankáři tak dlouho jako vy,tak mi jde hlavně o plemeno jako Vám :mrgreen: a pokud jde plemeno do záhuby,tak budu dělat vše proto, abych tomu zabránila seč mi budou síly stačit. S Lucií ani s nikým jiným spolčená nejsem, mluvím tu jen sama a pokud si myslíte, že nemám právo do vašich záležitostí kecat, tak veřte, že mě zajímá každý dobrman.

Apropos, už jste někde četla nebo slyšela, že zpřetrhané kolenní vazy, pokud se tedy zrovna nejedná o akutní úraz, kdy psík vrazil kolenem do pařezu nebo stromu, je také dědičná záležitost? takže hodláte zřejmě na Jixe chovat a tím pádem do chovu zavést fenu dědičně postiženou????? To je má otázka na vás. Když už jste tak chytrá a strkáte nos do věcí, do kterých vám nic není.

Pokud je přetržený kolení vaz dědičná záležitost, tak v tom případě paní Čechová jsme na stejné lodi, protože vaše Kassandra Halit Paša je po stejné operaci jako naše Jixa. Kassandry zvané Šejla panička je super ženská a také si určitě nemyslí,že byste jí prodala fenu dědičně postiženou.
Ale já na stejné lodi s vámi nikdy být nechci a nebudu, protože mám jiný pohled na věci okolo chovu dobrmanů. Tím neříkám, že všechno vím, všechno znám, vítám od každého jakoukoliv dobrou radu, ale vy dobré rady moc nerozdáváte, spíš plivete okolo sebe jed a sprostě nadáváte. Víte on je mezi námi velký rozdíl. Já se svým jedním vrhem vám fakt nemůžu konkurovat, ale mě na každém štěňátku záleželo, aby se dostalo do dobré rodiny. Měla po celé ty dva měsíce 24hodinový dohled, aby byla v čistotě, tak denně musela jít aspoň jednou pračka a to jsem se okolo nich netočila jenom já, ale i zbytek mé rodiny. Dalo nám to všem zabrat, tak si vůbec nedovedu představit, jak to asi zvládáte, když máte dva vrhy a do toho tu kupu psů. Někdo musí jít určitě stranou, když chcete mít štěnata v pořádku, tak musí trpět už jen nedostatkem pohybu zbytek vaší smečky. A protože vlastně furt máte nějaká štěnata , tak vaše zvířata trpí (když už ničím jiným, tak nedostatkem pohybu určitě) neustále.

Otázka pro Vás....Co Vás paní Čechová zastaví, abyste konečně měla čas se nad sebou zamyslet, že ty psy vlastně vaším způsobem života týráte?
Uživatelský avatar
Jitka Šestáková
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát srp 24, 2007 1:20 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Martina CB » sob lis 07, 2009 8:06 pm

jeje cist celkem umim, ale nejak jsem to nedohledala, treba takova vami zvana fanca, 5 let a nic, Jasmina ta je rocnik 2002, to nevim jestli zije, ale taky nic, Rita 2004 nic, Dýna, Cheyenne nic, no a jako urcite nemuzu nic soudit, ale taky se nikde jako vy nevytahuju, ze feny na kterych chovam maji zkousky, teda pokud nerikate bonitaci zkouska :lol: :lol: :lol: :lol: takze az zase budete oblbovat lidi, tak sem nejdriv prosim napiste ten seznam zkousek vasich fen, myslim tech ktere jeste opravdu ziji, mrtve muzete vynechat, pokud vite ktere to jsou :lol: jo a taky bych vas rada naposledy upozornila na to,ze umim cist, protoze v kazde vasi reakci se na to ptate, tak ano umim cist, pro priste muzete psat odkazu vic, zvladnu si to jiste precist, i ten abecedni seznam fen se zkouskami si zde jako kazdy jiny prectu, tedy jen pro vas abeceda zacina pismenkem A a ted uz pokracujte sama :hop
Uživatelský avatar
Martina CB
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 13, 2009 2:39 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 8:14 pm

OK. V tom případě žádám jiné oslovení, než slečno množitelko. Též to považuju za urážku!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akorát jsem tomu chudáku hovězímu dobytku omluvila. Takže co je na tom špatného???????????????
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 8:22 pm

Paní Šestáková prosím, myslím že jste hloupá, ale vy mě vždycky ještě víc překvapíte. Myslíte si, že se neumím postarat o štěňat 24 hodin denně? Pračka mi tu běží téměř nepřetržitě, teď mám novou,protože mě už opravář praček nenáviděl.
Já týrám své psy? Jé, vy jste ale papoušek.
Ad Kassandra. Hanka na ní nikdy chovat nebude, takže tohle je dost od věci. Ale vy na Jixe chovat chcete. A jak jsem psala, pokud se zrovna nejedná o úraz. A to je právě v případě Kassandry dost dobře možné, protože jsou na cvičáku téměř denně.
A je fakt, že od narození štěňátek vím přesně, jakými budou trpět chorobami a všechno to účelově majitelům zatajuju.
takže jsem přesně u Kassandry věděla, že se jí ve čtyřech letech přervou kolenní vazy na jedné noze.

Máte ovšem pravdu. Někdo jde stranou, Ale psi to nejsou!!!!!

A když jsme u těch majitelů, tak já si svoje majitele sakra vybírám. Neprodávám štěňata každému, kdo zavolá nebo každému, kdo sem přijde. Jednoho pána jsem vyhodila s tím, ať si koupí kočku a ejhle, teď mě pomlouvá a má štěně od Aleny Brynychové. A samozřejmě ho už nezvládá.

By mě ještě zajímalo, proč mám ty psy tak osvalené,když je tak trápím nedostatkem pohybu. vy chodíte do práce, já chodím do lesa. Ale ono to vlastně bude tím trenažerem, co mám tajně schovaný v garáži....
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 8:24 pm

Pro pana Šilhavého, alias Lucii, Dominika má provedenou pitvu, stejně jak všichni mí letos uhynulí dobrmani. A prosím ještě jméno jiného chovatele, který kdy nechal provést pitvu uhynulému dobrmanovi.
Nic? Pořád nic? On to totiž ještě nikdy nikdo kromě mě neudělal.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 8:27 pm

Paní z Českých Budějovic zřejmě ale číst neumíte. Protože Cheyenne má BH, Dede má BH, Princezna má BH. Minimálně aspoň tuhle zkoušku. Jasmína nemá nic, protože pan Šilhavý si sice za její výcvik nechal zaplatit, ale ani to BH s neudělal. Ani se o to nesnažil. Proč taky, když jsem peníze klopila jak divá.
Fanča nemá žádnou zkoušku. Protože je na mě tak závislá, že nesnesla být ode mě odloučená při pobytu na výcviku.
Jo a Rita má taky BH, složené dokonce na Slovensku, protože je kupírovaná.
takže umíte nebo neumíte číst??????????????????????????
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Ludek » sob lis 07, 2009 8:31 pm

Jana píše:Pro pana Šilhavého, alias Lucii, Dominika má provedenou pitvu, stejně jak všichni mí letos uhynulí dobrmani. A prosím ještě jméno jiného chovatele, který kdy nechal provést pitvu uhynulému dobrmanovi.
Nic? Pořád nic? On to totiž ještě nikdy nikdo kromě mě neudělal.


Ne to nepsala Lucie. Opravdu mne překvapilo,kam až může schizoafektivní psychoza dovést dříve relativně neškodnou žurnalistku?.Netroufnu si otevřeně říci že i nyní lžete. To by byla spekulace. Vy jistě máte pitevní zprávu,že?
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Ludek » sob lis 07, 2009 8:32 pm

Jana píše:Paní z Českých Budějovic zřejmě ale číst neumíte. Protože Cheyenne má BH, Dede má BH, Princezna má BH. Minimálně aspoň tuhle zkoušku. Jasmína nemá nic, protože pan Šilhavý si sice za její výcvik nechal zaplatit, ale ani to BH s neudělal. Ani se o to nesnažil. Proč taky, když jsem peníze klopila jak divá.
Fanča nemá žádnou zkoušku. Protože je na mě tak závislá, že nesnesla být ode mě odloučená při pobytu na výcviku.
Jo a Rita má taky BH, složené dokonce na Slovensku, protože je kupírovaná.
takže umíte nebo neumíte číst??????????????????????????


Tak BH jsou ty zkoušky? Hm,to je mi ale pracovní chov :-q
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Martina CB » sob lis 07, 2009 8:37 pm

Jana píše:OK. V tom případě žádám jiné oslovení, než slečno množitelko. Též to považuju za urážku!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akorát jsem tomu chudáku hovězímu dobytku omluvila. Takže co je na tom špatného???????????????


tak jeste jednou jste slecna???? odpovezte vsem prosim a popravde, da se to snadno zjistit :-)
mnozite psy???? odpovezte vsem prosim ( to vlastne vime, tak si odpovezte sobe popravde :shock: )
a ted mi prosim vysvetlete, co mam fyziologicky spolecneho s kravou.....?? (ale opravdu popravde, jsou tu lidi, kteri me uz videli :D :D ) pak se budeme bavit o tom, kdo koho urazi ano??
jo prosim vas, myslela jsem zkousku, ne BH, jako nejakou vsestrannou zkousku, proste zkousku, kde se pozna, jestli je to dobrman, jako jestli stopuje, brani, posloucha, nechcete tady vsem tvrdit, ze je to BH. A proc mate dobrmany, kdyz je neumite cvicit, aha, ze bychom byli zase u toho problemu ty mnozitelky??? :-) a proc na tech fenach chovate, kdyz nemaji poradnou zkousku?? proc proc??? a jestlipak pan sihlavy treba neudelal s jasminou BH protoze proste jasmina ani na to BH neměla a vy jste ji klidne poslala do chovu, jako mate dobry spani?? mate jeste pocit, ze delate dobrou vec?? Jako vy chovate psy tak se chovaji prasata nejak podobne, hodne prasnic, hodne selat, hodne masa...................
Uživatelský avatar
Martina CB
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 13, 2009 2:39 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 8:59 pm

Vy jste ale fakt KRÁVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak BH není zkouška? to je mi ale novinka.
Kde je psáno, že musím mít všestrannou zkoušku do chovu?
Kde jsem kdy psala, že mám pracovní chov?
pan ŠIlhavý se nikdy ani neokoušel cvičit na BH, protože to je moc práce. Ale prachy nesmrděly.
No a ta fena, co nemá žádnou zkoušku, žije nebo nežije? Toť otázka.
No tak ta fena dala naprosto neuvěřitelné dětičky.
To leckdy ani pracovní fena s milionem zkoušek nedá.
A moc se těším, až vy sama nějakou tu všestrannou zkoušečku složíte.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 9:00 pm

Mám blbou otázku. Oni všichni chovatelé u nás chovají jen na fenách, co mají všestranné zkoušky?
Hm, tak to jsem fakt blbá chovatelka.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Sali BNT » sob lis 07, 2009 9:07 pm

ach jo, tak upřesním ještě jednou, a prosím paní Šestákovou, aby to buď nečetla, nebo si vodevřela slovník lékařských termínů, já to jinak neumím.
Moya porodila doteď 4 vrhy, u 3 porodů jsem byla osobně., první až třetí porod.
V prvním nebylo nic závadného, otec Tamerlan,
v druhém také nic závadného, otec Athor,
ve třetím se narodil jeden pes s anencefalií a k ní charakteristicky vázanou rhachyschizou, je to nejhorší vada z kategorie neuzávěrů neurální trubice, čili rozštěpových vad pateře, a jeden psík má diagnostikovaný motýlovitý obratel hrudní pateře, což jest ta nejmírnější forma rozštěpové vady, nesplynutí vývojových základů obratlového těla, naštěstí mu to nečiní žádné zásadní problémy.
Ve vrhu čtvrtém, který jsem neviděla a nerodila, se u jednoho štěněte dle údaje chovatelky objevilo zas nespojení základů obratlového těla tuším v dolní hrudní pateři, ale zde s neurologickým defektem, takže jsme spolu s kolegou neurologem vyslechli veterinární nález po RTG a doporučili euthanasii.
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 9:26 pm

Ejhle a zase nic tajného. Rozárko, ale zapomněla jsi to napsat Lucii osobně a převázat krásnou mašlí.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Ludek » sob lis 07, 2009 9:58 pm

Rozárko,tys pitvala Dominiku?
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

PředchozíDalší

Zpět na Drbárna aneb na co není téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron