Halit Paša - co je pravda?

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Lucie » sob lis 07, 2009 2:04 pm

Pan MVDr. Jahoda se nejdříve ptal, kde že má slečna magistra Čechová ten dům kde bydlí :mrgreen: Bylo mu sděleno, že tam kde se byl dívat na kočičky, kterých má slečna magistra Čechová prý snad kolem 30? tak tam i bydlí. Nevím jestli je normální držet kočky v klecích, ale mě osobně se to nelíbí. Proto taky kočky či ptáky nemám. I když to je jak jsem slyšela velmi dobrý kšeft.
Pan MVDr. Jahoda pracuje s hospodářskými zvířaty (krávy, prasata) a prý mu půl hodiny trvalo než si zvykl na ten neuvěřitelný smrad (cituji). Podotýkám, že návštěva prasečáku je u něj denní záležitostí. Ale v jednom má slečna množitelka pravdu, nezáleží na tom jak má špinavé zdi (jistě plné různých potenciálních infekcí) nebo jak jí to doma voní. Toto je opravdu jen její věc. Bohužel si neuvědomuje, jak dospělá zvířata či dorostenci velkého pracovního plemene trpí jejím přístupem k vlastnictví těchto zvířat. Kdo měl někdy takového psa a třeba jen jednoho, ví, že větší počet (20?) prostě není možné v jednom člověku, 2+1 a nepříliš velké zahradě fyzicky a hlavně psychicky uspokojit. Snad jen nucená hospitalizace slečna magistra Čechová v psychiatrické léčebně by slečna magistra Čechová vrátila nejen rozum, ale částečně i srdce a lidské vlastnosti, které byli za ty roky nenávratně potlačeny....
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Lucie » sob lis 07, 2009 2:09 pm

Jana píše:Ale no tak LUcie, já reagovala na příspěvek paní Šestákové, která k tomuto tématu nemá absolutně co říci.


Myslím, že každý chovatel má k tomuto tématu co říci. Proč taková podrážděná odpověď?

Jana píše:A co třeba dodat, že před lety jsem byla vůbec první, kdo tady vyšetření Holterem u svých dobrmanů absolvoval? I dneska se jejich počet spočítá na prstech jedné ruky. Těch, co mají holtera. Protože žádné jiné vyšetření nemá vypovídací hodnotu.


Teda nejsem si jista, ale první byla snad Vladimíra Gschwindl. Ta vyšetřuje každý rok, ale ty?

Jana píše: To víš že jo. Nebrat žádné štěně HP. Oni totiž všichni chovatelé u nás mají úplně na všech dobrmanech kompletní vyšetření srdce.


Vůbec nejde o to, jestli má někdo kompletní vyšetření srdce, ale o jakousi čest chovatele. Nevím o nikom dalším, kdo by účelově tajil smrt své chovné feny a choval se tak nezodpovědně k chovu jako ty. Veškerá tvá slova právě těmito činy ztrácí na jakékoliv důvěryhodnosti.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 2:40 pm

Ne, Lucie, nemáš pravdu. První na vyšetření Holterem jsem byla já.
Lucie, lžeš. Včera jsem s panem Jahodou dlouho mluvila a není pravda, že mluvil s tebou. A není pravda nic z toho, co píšeš, že měl říct. Smrad? Tak ten tu opravdu žádný není. Tedy vlastně je. Když se malá miminka pokakají a než se to uklidí. To ty ale posoudit nemůžeš, protože jsi žádná miminka nikdy neodchovala. Mluvím o miminkách ve věku 3 - 4 týdnů. ta velká už kakat chodějí ven.
A naposledy: NENÍ PRAVDA, ŽE JSEM ZCELA ÚČELOVĚ TAJILA SMRT SVÉ FENY. AKORÁT JSEM TĚ NEINFORMOVALA KONKRÉTNĚ MEZI PRVNÍMI. TI, KDO INFORMOVANÍ BÝT MĚLI, BYLI INFORMOVANÍ. A NEJEN TI. STAČÍ SI TO JEN OVĚŘIT. KDYBYCH SMRT SVÉ FENY TAJILA ZCELA ÚČELOVĚ, TAK TO NEVÍ NIKDO A NIKDY BY SE TO K TOBĚ NEDONESLO. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale chápu tě, vím jak je těžké přiznat celému světu, že se někdo zmýlí. A to zrovna tobě vůbec nejde.

Na odpověď paní Šestákové nereaguji podrážděně, jen si myslím, že paní Šestáková o chovu vůbec nic neví, takže není naprosto oprávněná jakkoliv se k tomuto tématu vyjadřovat.

Důvěryhodnost? Jo holka, tak té ti taky už moc nezbývá.....

Ano, mám koťata momentálně v klecích, taky se mi to nelíbí, ale pořád lepší varianta, než aby si je dobrmani spletli s plyšákama. Koťata, ne dospělé kočky.

Koček, už jsem o tom informovala několikrát, ale zřejmě neumíš číst, tu mám přesně 7, z toho 4 kastráty. Ano, mám tu teď tři vrhy koťátek. Jestli jich je 30, to si musím spočítat, protože do tolika počítat neumím. Ale protože ty vrhy jsou 3 a deset koťátek snad ještě žádná kočička neporodila, odpověď se snadno nabízí....

Ano, má tu špinavé zdi, prolezlé všemožnýma infekcema. Od kdy se v hlíně ukrývají infekce?? A snad právě proto nemám žádnou úmrtnost štěňat. Sem tam se nějaké mrtvé narodí, ale pravda, to už se mi pár let snad také nestalo. A za tu dobu co chovám, mi umřela přesně tři štěňátka ve věku 5 dnů. Katastrofa. Jsem já to ale chovatel....
Zlaté infekce....

Ne mě, ale jiným vymírají celé vrhy bez zjevné příčiny.....

Pane Šilhavý, bezmezně vás obdivuju. Jste na semináři ve Švýcarsku a ještě k tomu všemu programu stihnete psát na internetu svoje příspěvky.
No, ale vzhledem k tomu, že váš velmi osobitý styl je velmi těžké napodobit, nabízí se otázka, kdo že to tu ty vaše příspěvky za vás píše????????????????????????????
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod masha » sob lis 07, 2009 3:04 pm

Nedá mi to, abych se do této vaší žabo-myší války nezapojila. Jelikož mám starší fenku z podobného chovu, jako zde vede dle množství zvířat paní Jana, je můj přístup následující:
1) neuznávám chovatelé, kteří mají více zvířat, než je únosné množství (= takové množství zvířat, kterému se daný chovatel může individuálně věnovat, cvičit ho, mazlit, dát mu prostě vše, co dané zvíře potřebuje - ne jej mít pouze zavřené v kleci, popř. v kotci a pes zná pouze dvorek, kotec/klec, max. 1x za měsíc výjezd na výstavu - pokud vůbec to...)
2) nejvíce nesnáším množitelé (pardon, oficiálně chovatelé.... víte co? aby to nebylo hanlivé, budeme říkat VELKO chovatelé) ... mají XY chovných (někteří i nechovných) fen, které neustále nakrývají svými (kamarádčinými, ze sousedství, za dobrou cenu...) psy, nehledě na povahu a zdraví (většinou ovšem píši opak a prezentují se jako milovníci a prakticky zachránci plemene), většinou jde jenom o exteriér - pokud vůbec jde o něj? Mají 2 a více vrhů ročně, jedna abeceda jim nestačí a za tu dobu, co mají CHS mají v průměru 3vrhy ročně.
3) NIKDY, NIKDY už bych si nevzala zvíře z podobného chovu, ať se jedná o psy, o kočky či jakékoliv jiné zvířectvo.

Co je na tom pravdy o chovatelské stanici Halit Paša nevím... a je mi to vcelku fuk, protože takoví chovatelé tu budou stále a co si budeme povídat, jsou tu i mnohem horší.
S pozdravem,
M. Piteková
Obrázek
http://www.hardy-workaholic.cz

Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet nebo chválit! Někdo chválit zapomene, facka mu to připomene... :D
masha
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř led 02, 2008 2:39 pm
Bydliště: Praha 4

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Lucie » sob lis 07, 2009 3:13 pm

Pan MVDr. Jahoda je náš dlouholetý přítel a zřejmě byl u nás po tvé návštěvě asi duch...a snědl nám půlku večeře :-q Jenže je mu je opravdu jedno, že to u tebe smrdí hůř jak v prasečáku, chce britku, tak jde tam, kde je mají. Tvé množitelské aktivity ho nezajímají.

Pokud se nepletu stále jsi zájemcům o štěňata po Nuse tvrdila, že nemůže zabřeznout, nikoliv že je mrtvá...Vzhledem k tomu, žes napsala všechny úmrtí svých zvířat v podstatě on-line na svůj chat, nabízí se stále otázka, proč tomu tak nebylo u této feny.

z jiného fora...
Obrázek

Nelze ti vůbec věřit, že ti neumírají štěňata, protože se neobtěžuješ hlásit štěňata, které jsi nechala utratit. Navíc v tom množství...

Tj. konkrétně modrá štěňata ve vrhu po Britannice Goldest Diamond a Tysonovi di Campovalano. Tyto štěňata nebyli nahlášeny při kontrole vrhu, kterou prováděla Mgr. Jana Houdková (mimochodem chovatelka Britannici).

Dále jsi nehlásila narozená defektní štěňata s rozštěpy páteře, která se též vyskytla opakovaně.

Všemi těmito tajnosti škodíš nejen sama sobě, ale hlavně celému plemeni.

Abych ti usnadnila práci ve psaní příspěvku, vkládám hezké počtení z tvého fóra.

Obrázek

Jinak hodnotit, kdo je jaký chovatel, dle počtu štěňat je jaksi mimo mísu. Navíc nikdo zde nediskutuje o tom, jak odchováváš štěňata! Ti co zasáhli do vývoje plemene odchovali za svůj život jen pár vrhů a přeci je každý zná. Nejdůležitější je to, jak se chovatel stará o svůj chovný materiál, nikoliv to, kolik štěňat udrží mnohdy uměle při životě, aby je náležitě zpeněžil. Tví psi jsou zavření v klecích a kotcích, drženi na nepříliš velké či spíše malé zahradě, bez jakéhokoliv sportovního vyžití (mimo povinné uchovnění). Jen běhají sem a tam a tam a sem. Nemůžeš je ani najednou vzít na pořádnou procházku. Takový život bych nepřála vůbec nikomu...
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Martina CB » sob lis 07, 2009 3:15 pm

Zdravím všechny,
opravdu jsem si myslela, že se již k tomuto tématu nebudu muset vyjadřovat. A zcela jistě nehodlám tady nadále diskutovat na téma neuvěřitelného bordelu (omlouvám se všem za ten výraz) v kůče slečny množitelky. Ani již nebudu dál popisovat opravdu nechutné podmínky žití těch ubohých pejsků. Možná to může vypadat, že nemám srovnání, ale po návštěvě slečny množitelky, kdy jsem velice úpěnlilvě přemýšlela, jak diplomaticky vysvětlím svému manželovi, který si pro štěně chtěl dojet se mnou, do jakých podmínek ho povezu, jsem naštěstí na internetu objevila stránky manželů Režňáků a jela se podívat k nim. K mému úžasu byla štěňata ve stejném věku jako u slečny množitelky naprosto živá, hned se chtěla se mnou "seznámit" a všude bylo opravdové čisto, podmínky absolutně nesrovnatelné. Štěně jsem si od Rěžňáků odvezla a jsem absolutně spokojená po všech stránkách.
No ale protože o špíně a týrání pejsků v chovné stanici Halit Paša již bylo napsáno mnoho a každý kdo to zažil na vlastní kůži nemůže už ty nesmysly od slečny množitelky ani číst. Pojďme se tedy věnovat úspěchům slečny množitelky a co třeba začít hned od prvního vrhu tj. vrh z 16.2.2001. Tomu vrhu by letos bylo osm let, podle mě jako laika, ne příliš vysoký věk pro psa. A ejhle, v tom vrhu už máme 4 pejsky po smrti!!!! Tak toto je tedy ten chovatelský úspěch??? Nebo snad budeme pokračovat dál, slečna množitelka naštěstí měla pak pauzu a do množení se pustila až zase v roce 2003. Hm a to se jí taky moc povedlo, tam nebylo tolik štěňátek a už máme taky bohužel jednu mrtvolku a dvě modrá štěňátka k tomu, jojo je opravdu čím se chlubit. Podotýkám že tomuto vrhu je letos 6 let. Tak tady jsou fakta!!
A dále bych byla ráda, kdyby nám zde tedy slečna množitelka, když je ke svým budoucím zákazníkům tak korektní a nic neskrývá (předpokládám, že spousta takových sem před návštěvou ráda zabrousí), mohla vypsat všechny zkoušky svých chovných fen, kterými se chlubila ve svých předchozích vstupech a vezměte to abecedně, ať je v tom pořádek. Děkuji velice a doufám, že toto nás od toho nepořádku ve Vašem domě, slečno množitelko, tedy posune na nějakou pozitivnější stránku věci.
Uživatelský avatar
Martina CB
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 13, 2009 2:39 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Lucie » sob lis 07, 2009 3:24 pm

Ještě poopravím předchozí příspěvek a pak se půjdu cvičit divou zvěř.

Tedy pár faktů k chovu Halit Paša, který jsem měla možnost poznat v době jeho začátku osobně i po stránce povahové, což v 80% byla z mého dnešního pohledu čirá katastrofa.
Nutno podotknout, že importy i odchovy sklízejí zaslouženě nemalé výstavní úspěchy, takže o exteriéru se zde zmiňovat nebudu.

Halit Paša byl založen na feně jm. Frezie Bohemia Gotika, která zemřela náhle ve věku 7 let (zřejmě mrtvice).
Její potomci z vrhu A - Alessandra a Aramis zemřeli úplně stejně.
Alessandra ve věku 7 let, Aramis ve věku 8 let. U Aramise byla provedena důkladná pitva a zjištěno DCM. Angelo měl problémy s kolenními vazy, a právě díky tomu byl utracen (okolo 5 let věku).

Ve vrhu B umírá předčasně ve 2 letech Benjamin na rakovinu, jeho sestra Brittannica trpěla bolestmi zad u obran (jejímu potomku byla diagnostikována spondyloza)

Ve vrhu D (narodili se pouze 2) fena Dominique umírá v době březosti ve věku 5 let, příčina selhání ledvin? Více vrhů Frezie neměla.

Importovaná fena Bogema Blis iz Gratsiano umírá předčasně na torzi žaludku ve věku 6 let.
Její potomci - vrh E předčasně umírá fena Ebony Star ve věku 5 let - DCM. A též její sourozenci Esprit a Ebonit (3 roky?).
Ve vrhu F pes Franco má epileptické záchvaty. Více vrhů tato fena v chov.stanici neměla.

Další import do chovu Halit Paša - Edinstvennaya Moya iz Gratsiano se psem Nitro del Rio Bianco mimo zdravých štěňat porodila i
štěňata mrtvé s rozštěpy páteře. Tyto defektní štěňata se objevila i v ostatních vrzích. Přesná data má pouze chovatel a ten, co štěňata pitval.
Dále potomek z vrhu K - Kraken umírá v roce věku na torzi žaludku. Jeho sestra má čerstvě po operaci kolenních vazů.

Chovná fena Jasmína Bohemia Gotika (jejíž otec Volvo Betelges zemřel též předčasně s nálezem DCM) dala ve vrhu R fenu Rhapsody,
která má dědičnou srdeční vadu PDA. Tato feny byla dále prodána či darována i s PP a posléze i uchovněna!


Takže pár faktů - ke zdravotní stránce. O chybějících zubech, varlatech a zatajovaných barevných štěňat se zmiňovat teď nebudu. Je toho docela dost.
Jedná se o začátky teprve 10 letého chovu HP, v dalším množení a po rozvázání spolupráce se slečnou množitelkou jsem jaksi ztratila přehled.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Martina CB » sob lis 07, 2009 3:28 pm

Ano, má tu špinavé zdi, prolezlé všemožnýma infekcema. Od kdy se v hlíně ukrývají infekce?? A snad právě proto nemám žádnou úmrtnost štěňat. Sem tam se nějaké mrtvé narodí, ale pravda, to už se mi pár let snad také nestalo. A za tu dobu co chovám, mi umřela přesně tři štěňátka ve věku 5 dnů. Katastrofa. Jsem já to ale chovatel....
Zlaté infekce....

v těch třech mrtvých štěňátkách jsou započítána také ta dvě mrtvá právě z vrhu E2?? Ze kterého jste mi nabízela štěně?? To je nějaká hloupá náhoda! Z několika desítek odchovů Vám umřou zrovna dvě z Vámi tří uvedených ve vrhu o který se zajímám?? To snad tady nechcete nikomu tvrdit. To už je opravdu i na mě moc :D
Uživatelský avatar
Martina CB
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 13, 2009 2:39 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod masha » sob lis 07, 2009 3:48 pm

Chtěla bych se Vás, paní Jano, zeptat. Máte doma 2 chovné krycí psy + 1 dospělého pejska na prodej a 17 chovných fen, nyní máte doma ještě 3 vrhy štěňátek (celkově je to 25 štěňátek). Nyní to dělá 45 psů. Řekněte mi, prosím, jak to vše zvládáte?? Kdy si na pejsky najdete čas? Alespoň na každého z nich individuální hodinu denně?? Copak vy nechodíte do práce a děláte jenom psy? A pokud ano... přeci jenom je to spousta zvířat a pochybuji, že každé z nich dostane alespoň tu jednu hodinu denně, individuální péče, kterou ten, onen, daný tvor potřebuje. Doufám, že mne vyvedete v omylu.
S pozdravem,
M. Piteková
Obrázek
http://www.hardy-workaholic.cz

Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet nebo chválit! Někdo chválit zapomene, facka mu to připomene... :D
masha
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř led 02, 2008 2:39 pm
Bydliště: Praha 4

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Lucie » sob lis 07, 2009 5:08 pm

Jen tě doplním - 5 mladých psů je přechodně ve výcviku, 1 zapůjčený krycí pes žije u výcvikářky, 2 feny jsou ve spolumajitelství. Tak si to odečti. Na webu samozřejmě nejsou všichni pejsci...myslím, že ani slečna magistra Čechová jejich přesný počet nezná.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod dobroska » sob lis 07, 2009 6:04 pm

Jana píše:Kálení do postele? To jste se zrovna zbláznil, či co. To možná dělají jiná plemena, ale moje štěňata, která se od jejích dvou měsíců venčí venku a to i u nových majitelů, do postele nechodí kakat. Tak maximálně spinkat.


To mi hlava nebere,jak dokážete zvládnout to množství štěňat,aby se nevykálela tam,kde to na ně přijde.
dobroska
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte úno 27, 2007 7:24 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 6:48 pm

Lucie fascinuje mě, čeho všeho jsi schopná a kolik času jsi tomu ochotná věnovat. A potažmo řečeno i peněz. Nechtěla jsi raději cvičit se svými psíky než štrachat špínu na webu??
Ta diskuze na Můj pes, tak to pro mě byla sranda, protože ten zájemce, tak to je jisto jistě provokatér a jako k takovému se i chovám. To není seriozní zájemce a tudíž mi není hoden seriozních informací. Přeber si to jak chceš.
MOdrá štěňata po Britannice jsou v kontrole vrhu nahlášeny. Jestli je tam paní HOudková nenapsala, aby to nepoškodilo její chov, tak to už nemůžu hodnotit. Já jsem to nahlásila i jejich přesný počet.
Mám zásadní dotaz: kam se hlásí štěňata s rozštěpy? já jsem to nikdy nikde nenašla. A není pravda, že to byly rozštěpové vady páteře. Byli to totiž anencefalusové. Nebo jak se to vlastně píše. Rozárko, pomoc!!!
Nic netajím a všechno je kdykoliv snadno doložitelné. navíc o těch rozštěpových vadách už vícekrát psala i Rozárka, takže prosím, jaké že tajnosti??????
Můj chovný materiál? Lucie, už jsem se tě ptala mnohokrát, ty máš soukromého detektiva, aby ti sdělil, v kolik hodin a s kolika psy jsem byla kdy na procházce? Tedy, naložím je do auta a jedeme do lesa a na louky. To je nějaký problém???
NIKDY neuchovávám naživu jakákoliv štěňata. Na to tu jsou jiní odborníci u jiných plemen!!!!!!!

Povinné uchovnění? A co je ten placený výcvik psů???
Co takhle se naučit číst?
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 6:50 pm

Mascha: píšete, že z chovu podobného jak je ten můj. Dotaz: vy jst tu někdy byla, abyste mohla soudit? Nebo je pravda podle vás, to co zde vyblije Lucie a spol?
NO jo, vlastně já zase zapomněla, LUcie má svatozář a NIKDY nelže.
Jak víte, jak se starám o svoje psy a štěňata, když mě ani neznáte???
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » sob lis 07, 2009 6:54 pm

Vážená paní z Českých Budějovic. S váma se opravdu nemám o čem bavit. Kdybyste nepřijela, když štěňata spinkali, tak by tu taky lítali jako pominutí. Když nejste schopná uznat, že se štěňátka budí stejně jako malé děti, tak se s váma nemám o čem bavit. A ty vaše další postřehy, Opravdu napřete svoje mnohonásobné vysokoškolské vzdělání.
A ty zkoušky? naučte se číst. Máte všechno na mém webu. A opět se už potísící opakuju: nic vám do toho zásadně není!!!!!!
A jste fakt dojemná ve výčtu těch mrtvolek a modrých štěňátek. Ono totiž nikomu tady nic neumírá. To je tedy fakt. Jenom mě. To je tedy zajímavé. Což takhle nějakou statistiku?????
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod masha » sob lis 07, 2009 7:04 pm

Jana píše:Mascha: píšete, že z chovu podobného jak je ten můj. Dotaz: vy jst tu někdy byla, abyste mohla soudit? Nebo je pravda podle vás, to co zde vyblije Lucie a spol?
NO jo, vlastně já zase zapomněla, LUcie má svatozář a NIKDY nelže.
Jak víte, jak se starám o svoje psy a štěňata, když mě ani neznáte???


Ne, nebyla, ale počet zvířat mluví sám za sebe. Vím, jak je to těžké starat se o větší počet psů při práci (popř. škole) a vím, že je o dost těžší jim dát vše, co potřebují...
Nedávám na to, co zde píše Lucie a spol, právě z toho důvodu, že jsem u vás nebyla a nemohu si o vás a vašem chovu udělat obrázek sama. Pokud by vám to tedy nevadilo, tak bych klidně a s radostí přijela se podívat na to, jak to tedy s vámi ve skutečnosti je
S pozdravem,
M. Piteková
Obrázek
http://www.hardy-workaholic.cz

Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet nebo chválit! Někdo chválit zapomene, facka mu to připomene... :D
masha
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř led 02, 2008 2:39 pm
Bydliště: Praha 4

PředchozíDalší

Zpět na Drbárna aneb na co není téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron