Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Lucie » ned lis 29, 2009 7:17 pm

Ale ta fena z chovu vyřazena byla...tedy z německého (nemožnost opakovat ZTP). Bohužel v našich chovatelských řádech není zakotveno, že pes vyřazený v jiných zemích u nás též nemůže působit. :o Zde je odkaz na výsledek ZTP feny Sergius Alexandrija Rodnik http://www.dobermann.com/ztp/ztp_2005.htm . Elke není rozhodčí pro ZTP. Chtělo by to aspoň vědět, kdo mi posuzoval psa :wink: A propos kdybys Helmuta opravdu osobně znala, tak bys věděla........ :-q Ale pořád to je jen zakrývání prvotní informace. Prostě zveřejňuješ drby no. Však co. Na to se neumírá.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » ned lis 29, 2009 8:08 pm

Jo jo. Ona těch výborných měla víc. A taky měla IPO 2. Moje blbost, že jsem chtěla ještě ZTP, když tady už byla chovná. Kdo chce moc, nemívá nic... Staré české přísloví. Musím si na něj občas vzpomenout. Ani vám by to nevadilo si některá přísloví občas připomenut. Jsou pravdivá.

:lol: :lol: :lol: :lol:


Lucie, aha, já myslím, že žijeme v České republice, takže je mi úplně jedno, jestli byla nebo nebyla vyřazena z německého chovu. takových psů, co neudělalo ZTP je. Nejen u nás. U nás chovná byla, takže co chceš zase dokázat?
Helmuta nepotřebuju osobně znát, mluvila jsem s ním asi tak tisíckrát po telefonu. Mám je všechny. I ten do Španělska. A už se moc těším, až k němu pro změnu pojedu krýt já sama, jak se s ním poznám osobně. Prý je moc fajn a má to tam moc hezké. Navíc to pro mě není daleko. Už se opravdu těším. Naposledy jsem s ním mluvila před dvěma týdny. Mohu ti lehce připomenout, že německy mluvím asi tak jako česky. Což se o tobě moc říct nedá, nebo jsi absolvovala rychlokurs němčiny a angličtiny???
Drby nezveřejňuju. A i kdyby, je na každém, aby si informace ověřil. Takže ještě jednou. zařizovala jsem krytí Kravallem. Mimo jiné se kamarádka bavila s Helmutem o Janovi von Bayern a jeho odpověď už znáš.
Takže pořád nechápu, v čem je jádro té senzace, kterou tu zase uměle vytváříš.
Jé, já už vím, ona si to vlastně kamarádka všechno vymyslela, aby jsi měla o čem psát.
Teď jsem na to přišla.
:hop :hop :hop :hop :hop :hop :hop
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Lucie » ned lis 29, 2009 8:28 pm

Senzace to není. To z toho akorát děláš jen ty svými kecy. Tys jen veřejně lhala - tedy zveřejnila nepravdivé informace o dosti zajímavém krycím psu, čím jsi ho poškodila, alespoň u nás v ČR - to prostě neokecáš ničím. Stalo se, jak jsem psala, na pár drbů ještě nikdo neumřel. Helmut nikdy netvrdil, že Jano nemůže krýt. Neboť to sám neví. No a toto jsou fakta. Žádná přenesená informace. Až s ním zase budeš mluvit, zeptej se. Krytí s Kravallem ti přeji - ostatně to bude svědčit o tom, že začínáš využívat onu šňůrku, co ti spojuje uši. Jen se obávám, že exteriérově to není tvůj typ a rodokmenově ti na žádné tvé zvíře nesedne. Nicméně nějak se s tím ozdravováním začít musí.

A jen si pouprav názor na ZTP. Tvá fena ne že nesplnila (tj. odložené ZTP), ona byla vyřazena. Trošku rozdíl. Teoreticky žádné z jejich dětí by na ZTP nemělo být připuštěno. Stalo se. A já osobně pochybuji o pravosti její IPO 2, ostatně jako u všech ruských pejsků s certifikáty odněkud ze Sibiře, kteří neumějí ani "rjadom".
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Ludek » ned lis 29, 2009 8:29 pm

Slečno magistro Janičko,vždyť vy produkujete jen a jen drby. A propos ,opravdu ta fena měla IPO2 napsané na nějakém papírku.Ale vzhledem k tomu,že jsem ji musel učit nejen pouštět,ale hlavně kousat vím,že její připravenost byla mezi vaším oblíbeným ZUP ZOP hop a základním minimem skládaným na vsi léta páně sedmdesátého devátého minulého věku. Stejně jako její bratr,kteréhož jsem také cvičil. Ten měl "jen"IPO1. Oba dva nebyli schopni plnit základní povely.Základní! Ne nějaké provádění cviků lege artis. Ale třeba jen lehnout a zůstat. A to jsem mluvil rusky,anglicky,německy a italsky :-q Jo a taky jsem to zkusil slovensky.Estonština a finština mi v té době ještě nešly.No a stejně nic :(
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » ned lis 29, 2009 11:32 pm

Velmi se omlouvám všem, který jsem slíbila, že na Luciiny nesmysly už nebudu reagovat. Já prostě nemůžu. Mě to tak baví.

Zveřejnění mého názoru = veřejná lež. Jak dojemné. Odkdy děláš Helmutovi tiskovou mluvčí? Zeptej se kamarádky, co jí doslova řekla co neřekl. Takže ještě jednou pro ty, co neumějí číst: doslova řekl, na dotaz, jestli ještě kryje Jano von Bayern, že nikoliv, že po něm nezůstávají žádná štěňata. Asi Helmutovi zítra zavolám. :D
Ovšem pozor, podle mě to může být třeba jen dočasná situace a nevylučuje to, že se spermiogram dotyčného pejska mohl vylepšit.

Kravallo skutečně exteriérově není můj typ a jestli mi sedne nebo nesedne rodokmenově, tak to jsi trošku vedle. Co si takhle nastudovat jeho rodokmen a rodokmen mých fen? Třeba zrovna liniovka na Judifaxe Fantomase, to je přesně to, co mi na některé moje feny přesně sedne. Na jaké feny? Na ty, co mají v rodokmenu Gabora von Castell. Které to jsou? Kdo hledá, najde.

:P :P :P :P

A rozhodně nemám pocit, že bych měla cosi ozdravovat. Jen mě zaujalo vyprávění o jeho povaze. A taky jeho rodokmen.
:lol:

Veškeré diskuze o Alexe jsou dosti bezpředmětné, protože mi dvakrát nezabřezla a tudíž jsem po ní neodchovala žádné štěně. takže diskutovat, co by kdyby, je dosti mimo mísu.
O pravosti jejího IPO 2 si klidně pochybuj, neboť je složené v Německu a certifikát je též vydaný v Německu. JO a není to IPO 2, ale SCHH 2.
Jo, nebyl to ledajaký papírek, ale oficiální Německý pracovní certifikát. Můžu naskenovat a na požádání rozeslat. :P :P :P :P
Reklamace na její výcvik prosím uplatňujte u Maria Fridricha. Ně někde v Rusku, protože do Německa byla prodaná jako štěně.
Ha, co si vymyslíte teď? Jsem tak zvědavá a napnutá.
:hop :hop :hop :hop :hop
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Ludek » pon lis 30, 2009 8:44 am

Vzhledem k tomu,že to zvířátko bylo opravdu neschopno jakkoli pracovat, je jediný příměr jež mne napadá v souvislosti s oním zaručeným německým certifikátem, diplom po rigorózním řízení vystavený fakultou právnickou Západočeské univerzity v Plzni :r
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » pon lis 30, 2009 9:27 am

Vymazáno.Drž se tématu.Založ si nové fórum,pokud máš nějaký jiný příspěvek.Administrátor fóra
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Lucie » pon lis 30, 2009 9:30 am

Jana píše:Zveřejnění mého názoru = veřejná lež. Jak dojemné. Odkdy děláš Helmutovi tiskovou mluvčí? Zeptej se kamarádky, co jí doslova řekla co neřekl. Takže ještě jednou pro ty, co neumějí číst: doslova řekl, na dotaz, jestli ještě kryje Jano von Bayern, že nikoliv, že po něm nezůstávají žádná štěňata. Asi Helmutovi zítra zavolám. :D
Ovšem pozor, podle mě to může být třeba jen dočasná situace a nevylučuje to, že se spermiogram dotyčného pejska mohl vylepšit.


Obrázek

TAK JÁ NEVÍM, NEMÁŠ V TOM TROŠKU BORDEL? Z OFIKO INFORMACÍ SE STAL TVŮJ NÁZOR, PODLOŽENÝ INFORMACÍ PŘES NĚKOLIK ÚST A TO ANI NE OD MAJITELE PSA (o vývoji drbu přes nemožnost nakrýt až po nezůstávání štěňat ani nemluvě)...ŽE TĚ TY DRBY JEŠTĚ BAVÍ, TOMU SE FAKT DIVÍM.

Jana píše:A rozhodně nemám pocit, že bych měla cosi ozdravovat.

Tak to je hodně smutné...ale ono je pohodlnější ty důchodce vůbec nemít - to je přeci celosvětový trend, tak proč nejít s dobou. Z toho mi je Obrázek. Ale to je diskuze o jednom velkém smrdutém Obrázek
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Sali BNT » pon lis 30, 2009 11:20 am

Jana píše:A rozhodně nemám pocit, že bych měla cosi ozdravovat. :lol:


znamená to snad, že všechna snaha, kterou já vyvíjím, kde se dá, je marná,
že si plácám játro naprosto zbytečně, když se snažím ukázat jiný úhel pohledu, vedoucí k zamyšlení nad plemenem vůbec, nad jeho stavem povahovým, zdravotním a nad jeho aplikací do současné společnosti ?

Jano, jsi tady jeden z největších producentů štěňat, jestli ne vůbec největší, tím objemem můžeš skutečně ovlivnit plemeno dobrman v české kotlině, není podstatné, co se z toho kvanta objeví na výstavách a co půjde do chovu, jde o život a osud všech prcků, které odchováš a prodáváš, ať jsou v kvalitě show či pet, pořád jsou to živí tvorové a v interakci se svými majiteli a okolím mají před sebou k 10 letům života...
za tohle všechno nešeš zodpovědnost, nechováš králíky k nedělnímu obědu, chováš dobrmany, u tebe na chatu ti píšu, co si myslím, že dobrman je a měl by být, nebudu se opakovat, ale opravdu neseš zodpovědnost za každý u tebe počatý život, za každý zkurvený osud,ať už pro špatné zdraví či atypickou povahu či neadekvátní majitele, pod vším jsi pro Boha podepsaná TY jako ten, který to umožnil...
Proto na tě apeluju, zamysli se nad tím, co píšeš, říkáš, děláš, a nad tím, co je realita, zamysli se a najdi si jinou cestu, jak realisovat své sny bez toho, že bys zřejmě nevědomky poškozovala vše, co je ti tak drahé (to ti věřím, že ti psi jsou ti nejbližší)...
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » pon lis 30, 2009 12:59 pm

Asi žiju na Marsu.
Řeč byla o Kravallovi. V jeho konkrétním případě mi není zcela jasné, o jaké ozdravění by mělo jít.
Je mu 7 let, jeho otci 12 let. Má dobrou povahu. Takových psů ale je.
Hodí se mi liniově na některé moje feny. To je tak všechno. Kdyby tam neměl Judifaxe Fantomase tak o něm vůbec neuvažuju.
Vždyť to není tak, Kravallo teď spasí dobrman, honem všichni kryjte Kravallem.
U dobrmanů máme co ozdravovat problémy se srdcem. Ale kde je psáno, že zrovna Kravallo je v budoucnu nebude mít? Až mu bude 12, jak jeho otci, tak pak už má cenu napsat, že krytí s ním ozdraví dobrmaní populaci.


Lucie, vidím že s tebou je těžká komunikace. Takže ještě jednou. Informace nebyla přes několik úst, ale jen přes jedny. Helmut sdělil, že má od majitele Jana von Bayern, že pes už nekryje, protože po něm nezůstávají štěňata, neboť nemá spermie.
Nechápu, co je na tom k nepochopení.
Je dost možné, že si spermiogram znovu udělal, kvůli zájemcům o krytí a zjistilo se, že se mršky zase obnovily. Na tom není nic divného.
Taky mám teď informace o jednom psovi, že po něm feny nezabřezly, byl nastydlý a už je v pohodě a spermie jsou takové, jako mají být.

Jinak LUcie, za drby považuju to, co ty vypouštíš, ať už ústně a zcela záměrně, nebo to, co zcela záměrně i napíšeš.
Drby mě nebaví, na to jsi tady odborník ty. Mě zajímal ten pes. Jano von Bayern.

A co se týká těch důchodců, tak právě já je tu mám pořád. Tedy dokud bohužel neumřou. A nezbavuju se jako jinde vykastrovaných a přestárlých fen, na kterých se už nedá chovat. Zrovna za tímhle si stojím a tohle nepřekroutíš ať se budeš snažit jak chceš.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Sali BNT » pon lis 30, 2009 1:44 pm

aha....takže ozdravovat konkrétním psem.
Chce to ozdravovat plemeno promyšleně a plánovitě, nesnažit se o vše najednou, ale vyčlenit si problémy, které nezabíjejí a dají se brát jako podružné, a tam slevit,
a naplno se zaměřit na vyhledávání jedinců, kteří mají co nejmenší pravděpodobnost DCM, k čemuž můžou dnes sloužit jen rodinné amanesy, samospasitelný bude jen genový test.
Chápu, že chovatelé mají nějaké exteriérové a liniové představy, a dle nich budou takováto zvířata vyhledávat, dávat přednost těm či oněm, dle skladby jejich rodokmenu. Někdo se bojí zmatečné heterozygotnosti, někdo ty vniklé mozaiky upřednostní a bude dál pečlivě vybírat, co se hodí na pokračování chovu a s kým.
Bylo by ovšem opravdu vhodné preferovat co nejstarší pracovně používané jedince, i za cenu nezabřeznutí některých fen, protože ta pravděpodobnost fatálních omnemocnění se tím věkem snižuje, ta zvířata jsou prověřená životem, že na něj mají, to je selský rozum.

na můjpes byla řeč o tom, koho bych já dala virtuálně na kvíčenku, říkala jsem, že Baloua v. Ferrenberg či Jana v. Bayern, na to přišla zde citovaná reply. I já jsem to brala jako daný fakt, starý pes už není plodný, strašná škoda... jsem ráda, že tomu ve skutečnosti tak není, a je z toho jedno velké varování: nešířit neověřené informace, které jdou přes další osoby a může dojít k deformaci obsahu, nebo uvést celý informační kanál i s pasáží...a s tím, aby si to zájemci ověřili sami...
nemyslím si, že to bylo úmyslné, spíš jen autorka toho tvrzení nepřemýšlela o jeho důvěryhodnosti a jak nakoupila, tak prodala...
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Lucie » pon lis 30, 2009 5:07 pm

No jenže, když jsem se po této zveřejněné lži na MP ptala Helmuta jak to je s Janem - jestli je ve spojení s majiteli, jasně mě řekl, že neví, zda pes nemůže krýt a že by měl mrtvé spermie. Pochybuji, že by tento seriózní člověk, kterého znám už nějaký ten rok, šířil nepravdivé informace, narozdíl od někoho profláklého jako jsi ty Jano :wink: Takže pro mě je tato diskuze, na téma rozšiřování zaručených pravd přímo od majitele ( :mrgreen: ), dále bezpředmětná.

Ale můžeme se bavit o dalších 7 letých psech, co mají za sebou takové sportovní výsledky a těší se vynikajícímu zdraví. Podmínka je zajímavý PP a dlouhověkost předků. Jsem zvědavá na tyto jména, když už jich je tolik....
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » pon lis 30, 2009 8:53 pm

Jasně, takže nakonec jsme si to všechno vymyslely, nebo snad dokonce i Helmut sám. Bravo.
neodpověděla jsi mi na otázku, jak že se s Helmutem bavíš. Jestli rukama nebo nohama. Jak jsi se ho ptala? Jsi mu volala? Ale do telefonu se blbě mluví nohama i rukama.
Jasně, jsem profláknutá, ale co jsi potom ty???? Konstruuješ, překrucuješ, vymýšlíš si....
Děláš z komára velblouda, jen aby jsi měla do koho rýpat a komu se vysmívat. Co ti říká naše staré české přísloví že Na každého jednou dojde? Pozor, aby se ti to nevyplnilo dřív, než se naděješ.
Neměla jsem ani tušení o tom, že Juliane Reschnar je manželka majitele Jano von Bayern. Ale co ty hned nevymyslíš.
I když tedy z toho webu není patrné, jestli je manželka, nebo co vlastně.....
A když si tu zprávičku na Můj pes přečteš ještě jednou a pozorně, tak kde je to rozšiřování zaručených pravd přímo od majitele????? Myslíš, že ta jedna jediná zprávička obletěla svět,jak je na tom Jano špatně?
Lucie, prober se už konečně. Strašně si škodíš tímhle rejpáním. Kdo si tě dříve jen trošku vážil, už se ti jen směje. I když na druhou stranu, jen ukazuj veřejnosti, čeho všeho jsi schopná. Třeba se veřejnost poučí.
Jediné co umíš, je si něco vymyslet, rejpnout si a dál utéct od tématu a odpovědnosti. V tom jsi naprosto dokonalá.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Lucie » pon lis 30, 2009 8:59 pm

Zdá se mi, že tvůj příspěvek naprosto postrádá nějakou myšlenku či sdělení k tématu :arrow: Copak je špatného na tom, že jsem veřejně objasnila tvou malou lež?
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Sali BNT » úte pro 01, 2009 7:21 am

Lucie píše:Ale můžeme se bavit o dalších 7 letých psech, co mají za sebou takové sportovní výsledky a těší se vynikajícímu zdraví. Podmínka je zajímavý PP a dlouhověkost předků. ....

tak se o nich pojďte bavit, když už se to nakouslo, a´t má ta debata nějaký přínos,
mě osobně zajímá, jak jsou na tom ti "Vom Haus Astegg" soutěžní plemeníci, co vím, používal je v chovu Martin Pabst, pak zvířata z Von Krillenburg, mají/měli chovnou fenu Katharina von der Krillenburg, rozenou v 2000, po jejich Arabelle, zezhora slavnej Gero, zezdola byl von Olymp,
kam zmizeli odchovy z Von Baskerville, ti vypadali velmi zajímavě neotřele...
proč v 5 letech uhynul Olymp von Tschirgantsblick, ze starý krve, ale vedl krev Hertoga Conana a G. von Weyermuhle...
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

PředchozíDalší

Zpět na Drbárna aneb na co není téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron