Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Sali BNT » úte pro 01, 2009 7:29 am

Lucie píše:Zdá se mi, že tvůj příspěvek naprosto postrádá nějakou myšlenku či sdělení k tématu :arrow: Copak je špatného na tom, že jsem veřejně objasnila tvou malou lež?

no, Lucko, i já mám dojem, žes trochu šlápla vedle, obvinila jsi veřejně druhého ze LŽI, což není tak nevinné, jak to vypadá, kdybys napsala, slečna magistra už zas vyrábí kachny, šíří fámy, už zas nemyslí a prodává, jak koupila, bylo by to k smíchu...ježe tady jde opravdu o šíření fámy, dezinformace, bůhvíkde vzniklé a následně presentované jako tutovka, asi proto, že má senzační podtext...a jana se upískla, asi pozapomněla že je novinář, který si dokáže tvrzení ověřit, a prostě vypustila na web kachnu přímo mandarínskou, protože je zajímavá.
Poučení pro všechny, co rychlejc píšou, než myslej.
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » úte pro 01, 2009 9:12 am

Drahá Lucinko, nic jsi neobjasnila a už vůbec ne moji malou lež. Jak jsem to slyšela, tak jsem napsala. Bylo to určené Rozárce a ne tobě a tobě podobným.
Zkus mokrý hadr na hlavu.
:hop :hop :hop :hop :hop :hop :hop
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » úte pro 01, 2009 9:17 am

Rozárko, líp bych to nenapsala. A máš pravdu, vůbec mě nenapadlo si něco ověřovat, vždyť ta informace pocházela od Helmuta, majitele Kravalla, jehož otec je právě Jano von Bayern. Vzhledem k tomu, že se o tom Helmut s kamarádkou bavil dost dlouho, považovala jsem to za danou informaci. To je celé moje provinění.
Ale protože jsem holka chytrá a dokážu se chyb poučit, už s dám pozor dát LUcince nějaký důvod k podobným výpadům.
Nevím nevím, kdo z nás dvou má z této absurdity momentálně větší ostudu.
:hop :hop :hop :hop :hop :hop :hop
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Sali BNT » úte pro 01, 2009 9:52 am

Jana píše:Rozárko, líp bych to nenapsala. A máš pravdu, vůbec mě nenapadlo si něco ověřovat, vždyť ta informace pocházela od Helmuta, majitele Kravalla, jehož otec je právě Jano von Bayern. Vzhledem k tomu, že se o tom Helmut s kamarádkou bavil dost dlouho, považovala jsem to za danou informaci. To je celé moje provinění.
Ale protože jsem holka chytrá a dokážu se chyb poučit, už s dám pozor dát LUcince nějaký důvod k podobným výpadům.
Nevím nevím, kdo z nás dvou má z této absurdity momentálně větší ostudu.
:hop :hop :hop :hop :hop :hop :hop


a tak ty by ses měla hlavně poučit z toho, co dělá s lidma tvůj styl komunikace, protže máš pusu i pero nevymáchaný a pálíš od boku senzační výroky a hodnocenní založená dost často ne na odborných datech, ale na dojmech, a pak se holt nesmíš divit, když se ti to pak takhle vrací, je to o setí větru a sklízení bouře, vem si, že lidem dáváš munici po hrstech...
možná bys měla být za tu zpětnou vazbu někomu nahoře ráda, protože ti dává šanci se zamyslet nad tím, jak působíš na lidi, a proč tě dost lidí nechápe a přičítá ti zlý záměr, a chovají se podle toho...už ta magistra od safírky tě dobře proškolila, co se stane, když se necháš vyprovokovat k brachiální odezvě na zinscenovaný útok...

Je to vše o komunikaci, a o náhledu na existující problémy, a jejich správnímu pojmenování a řešení...
Tady ti spousta lidí píše ve svých příspěvcích hodně pravdy, ale ty jí nebereš, protože neodpovídá tomu, co chceš vidět a slyšet...a protože si mezi sebou při tom vyřizujete různé účty z minula, tak ty střípky pravdy zapadnou a nikdo se jimi nezaobírá...

Víš, mohla bych mlčet, nebo se jen usmívat a říkat nic neříkající věty, nic neřešit a starat se jen o svý, ale mě to prostě nedá....
nenutím ti svou pravdu ani svůj úhel pohledu, protože já nikdy nechci být komerční chovatel se stájí plnou byt výběrových, ale jen chovatelsky více či méně cenných kusů jednoho živočišného druhu, chci být koncový uživatel psa coby svého pomocníka, parťáka a společníka v jednom,
ale nabízím ti pohled svýma očima, stejně jako ti tady další nabízejí pohled očima jejich,
a ty chováš pro lidi, nejen pro své uspokojení a naplnění svého snu o nejlepším dobrmanovi, nejlepší stáji v čr...naplňuješ očekávání svých klientů?
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Lucie » úte pro 01, 2009 11:06 am

Jana píše: A máš pravdu, vůbec mě nenapadlo si něco ověřovat, vždyť ta informace pocházela od Helmuta, majitele Kravalla, jehož otec je právě Jano von Bayern. Vzhledem k tomu, že se o tom Helmut s kamarádkou bavil dost dlouho, považovala jsem to za danou informaci. To je celé moje provinění.


Obrázek

Ano, rozšiřovat ničím nepodložené drby a uvádět v omyl dobrmankáře v ČR...Majitele daného psa NIKDO z vás nekontaktoval. A to je celé. Jen si říkám, jak bys asi řvala, kdyby se toto někde objevilo o tvých psech?
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » úte pro 01, 2009 12:47 pm

Rozárko, styl komunikace? Já jsem to nepsala jak senzační informaci,ale jako fakt. A nikdo z vás neví, jak to bylo a jestli to třeba v tom okamžiku nebyla zrovna pravda.
I počet spermií se u konkrétního psa může měnit.

Rozárko magistra od Safírky, to je paní, s přesnou diagnózou, jak jsi tu už psala....
Myslíš, že mě poškodila? Na štěně je ze zákona záruka 6 týdnů. Víš moc dobře, že mě nikdy o ničem neinformovala. Vyřešila bych to. Stejně tak jako jsme se všichni snažili jí pomoct, když nezvládala dvouměsíční štěně.....

Rozárko, jací lidé a v jakých příspěvcích? Jen ty a Láďa píšete o svých názorech. Neviděla jsem tu nikoho, kdo by tu vnějakých příspěvcích psal nějakou pravdu....

Rozárko ptáš se, jestli naplňuju očekávání svých klientů. Myslím, že těch děkovných emailů a telefonátů je tolik, že si dovolím napsat, že ano. Samozřejmě se najdou za ta léta mého chovu výjimky, jako je paní Knížková, ale s tou jen někdo dost dobře manipuluje. A naštěstí jich je jako šafránu.


Lucie, to nebyl ničím neodložený drb. Už jsem to tu psala mockrát. V okamžiku, kdy ta informace pochází od velmi důvěrné osoby, není to žádný drb. A uvádět dobrmankáře v ČR v omyl? Myslíš, že nemají mozek a jako slepé ovce následují mé názory? Tak to si vážně nemyslím. :D
Ničím nepodložené drby rozšiřuješ sama a je jich dost a dost.....
Kdyby se něco podobného objevilo o mých psech? A myslíš, že jsi jich dost a dost sama nepomluvila? A skládám se z toho? Stačí napsat informaci uvádějící vše na pravou míru a je to. Že by to tvoje IQ nepobralo?????
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » úte pro 01, 2009 12:54 pm

Oprava. Celou noc jsem řídila, tak teď píšu bláboly. Ne důvěrné osoby, ale důvěryhodné osoby.
Dneska nemám na psaní mozkové závity.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » úte pro 01, 2009 12:56 pm

Vymazáno. Drž se tématu, nebo si založ novou podsekci fóra. Administrátor.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » úte pro 01, 2009 12:59 pm

Jen si vzpomeň, co všechno jsi nablibla o Batlerovi. No a co. Stejně s ním budu krýt. A stejně bude dávat nadprůměrná štěňata, která budou úspěšná nejen na výstavách. Ale i na cvičácích. A už se tam objevují a dost úspěšně.
Takže kdo tady pouští drby? Já tedy neeeeeeeeee.
Je drb a je neověřená informace. To jsou dvě dost podstatně rozdílné věci.
Jé, já jsme dneska ale plodná......
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Sali BNT » úte pro 01, 2009 2:20 pm

ale já si fakt nedokážu vybavit, že by Lucka někde veřejně psala o Batlíkovi něco diametrálně odlišného od toho, co si myslíme já a Tchoř...jediné, co si vybavuju, je, že psala, že potkala jeho děcka, která se potatila a neséřou se s těma kynologickejma pakovikuněma, co maj na druhým konci vodítka...což je info, kterýmu bych dost věřila, protože takovejhle dobrman není určenej do rukou necitlivých a nezkušených...žádnej dobrman tam teda není určenej, ale spící panna je tam méně "v riziku maligního zvratu", než tzv. real dobermann.
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Lucie » úte pro 01, 2009 2:24 pm

Nablila o Batlerovi? Fakt je ten, že jsem toho psa osobně neviděla, stejně jako ostatní lidé. Vyjímku mají jen tebou předem schválení. Jediné, o čem jsem psala, byli jeho děti, které jsem viděla nejen na výstavách, ale také na cvičáku. Nechápu, kde jsi vzala to, že jsem jej osobně hodnotila, stejně tak jako tvrzení, že ho Luděk chválil???

Když se podívám na jeho PP a výsledky můžu napsat pouze toto. Je to pes velmi mladý (3 roky), který nemá udělané kompletní zdravotní vyšetření (srdce, štítná žláza, páteř atd.), nemá složenou všestrannou zkoušku z výkonu, byť je ustájen u jedné z nejlepších výcvikářek pro dobrmany, nemá německé ZTP, nebyl předveden na výstavě poblíž ČR, či na nějaké velké výstavě pro dobrmany. Přes toto všechno tu po něm běhá už okolo 150 štěňat, což je opravdu velké číslo vzhledem k jeho mládí. Pokud pominu zdravotní stránku věci (už jen to, že on sám pochází z vrhu 2 štěňat), tak se nutně musím zamyslet nad dalším působením v chovu jeho dětí. Neboť právě Batler vede tolik profláknuté a ve světě (i u nás) používané linie (např. další hojně využívaný plemeník v ČR je právě po Baron Nike Renewal, na kterého je u Batlera příbuzenská plemenitba). Batler je nejvíce prochován na Prinze v.Nordem Stamm (zde vzniká pak další procentuální nárust ve spojení s většinou tvých fen, které tohoto plemeníka mají v PP a ne jednou, většinou přes Gino Gomez del Citone - kapitola o předčasných úhynech sama pro sebe), o němž jsem přesvědčena, že ač sám dlouhověký, tak prokazatelně dával předčasněuhynulé dobrmany. Záměrně zde nepíši s DCM, neboť to by se tě to mohlo dotknout. Jen bych se zmínila o tvém vrhu E (příbuzenská právě na Prinze), kde předčasně uhynulé Ebony byla posmrtně DCM prokázána. Asi náhoda, ale pro mě a třeba i některé další, jasný signál toho, že dělat příbuzenskou (liniovou) plemenitbu právě na Prinze (potažmo E vrh Campovalano - viz. Batler a jeho Most inbred ascendants : 25% Elisir Campovalano a 25% Elite Campovalano - tito psi pocházejí ze spojení bratr a sestra!) je sebevražda plemeni. I přesto byl vyprodukován vrh Y (přes mé varování majiteli Ebony), který příbuzenskou na Prinze ještě utvrzuje a není to samozřejmě jen tento vrh, kdy je utvrzován podíl této krve. Když se vrátím zpět k Batlerovi tak ze strany matky je to prochovanost i na předčasně uhynulou Indiru v.d. Räuberhöhle, která dala prokazatelně též předčasně umírající psy (DCM???). No a takto bych mohla pokračovat až k počátku samotného plemene dobrman. Stačí si napsat rodokmeny několik generací zpět a dívat se...Nejsem a nikdy nebudu zastáncem zvyšování příbuznosti a zabíjení genů (Sali nechť promine tyto neodborné výrazy) u štěňat, jen za účelem prodejnosti vrhu. Samozřejmě, že se nejde vyhnout některým liniím a nikde nic není 100% zdravého, ale netřeba zvyšovat právě tyto "nebezpečné" geny, používáním právě takovýchto plemeníků v takovéto míře a opakovaně.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » úte pro 01, 2009 4:25 pm

Rozárko a v tom to právě je. Lucie zatím měla na cvičáku tu čest jen s jedním z jeho odchovů. A to až v poslední době. takže to, co o jeho odchovech dříve psala, byla naprostá lež. No a to je to, oč tu běží.
Lucie, zcela účelově lže, zvláště když se jí to hodí a může někomu uškodit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NO a k tomu co opět plácá Lucie, už bylo vše řečeno.
Batler nebude mít nikdy žádnou zkoušku ani ZTP, protože je kupírovaný a Luďka s ním nebude jezdit nikam do zahraničí. K tomu netřeba více dodat. Pro mě je důležité to, jaké dává děti a jakou má on sám povahu a jak tuto povahu svým odchovům předává!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A co se týká jeho rodokmenu, tak to je diskuze na dlouho, protože jeho rodokmen není složený jen z Nikea a Indiry, ale z mnoha dalších super pejsků, právě pro které jsem si ho sem vzala a právě pro které na něm chovám.
No a z těch jeho asi tak 150 štěňat jsi na výstavách viděla jen pár jedinců a to ještě těch, které jsem si do dalšího chovu ponechala já sama. Až na Winnera. Z toho jsou jeho majitelé tak nadšení, že ho prostě ukazovat budou i nadále.
Opravdu velký počet štěňat, podle kterého lze soudit všechny ostatní.
A co se týká jeho zdraví, tak je vše uvedeno na mém webu. Nevšimla jsem si, že by v nějakém chovatelském řádu dobrmanklubů v ČR byly do chovu povinné testy páteře, štítné žlázy a další......
A znovu se budu opakovat: Indira zemřela na torzi žaludku, nikoliv na DCM....
A co se týká Ebony Star Halit Paša, tak se klidně trefuj do uhynulých dobrmanů a do jejich majitelů. zatím jsme a zřejmě dlouho zůstaneme jediní, kdo dělají a budou nadále dělat uhynulým dobrmanům pitvu jejich srdcí. Jsem velmi zvědavá, kdo nás bude následovat. Nebo spíš asi nebude. Protože pořád zůstane u tzv. náhlých úmrtí bez nějaké příčiny!!!!!!!!!!!!!!!
No a teď si rýpnu, byla jsem první, kdo tu měl Holtery na dobrmanech a jsem zase první, kdo má provedenou pitvu uhynulých zvířat. Jo jo, tohle neodpářeš.
:D :D :D :D :D
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » úte pro 01, 2009 4:26 pm

P.S. Neexistují žádní předem schválení lidi, co by mohli Batlera vidět osobně. Jsou pouze lidi zapovězení a k nim patříš ty, pan Šilhavý a vaši přisluhovači. Všichni ostatní ho mohou kdykoliv po domluvě s Luďkou navštívit.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Ludek » úte pro 01, 2009 5:50 pm

No já se nemohu neoptat jak jste tedy mohla psát na svém chatu,že toho vašeho psa chválím? Když jsem jej nikdy neviděl. Potkal jsem po něm na cvičáku tři štěňata.Jedno bylo povahově úplně v rektu kamsi do bázlivého leva,druhé bylo bez varlat oboustraně a majitelkou nezvladatelné no a to třetí,to teď trénuji a to se jeví velmi dobře - tedy z mého pohledu - ale mít ho někdo slabší než ten entuziasta co je majitelem,tak spláče nad vejdělkem,páč ho ten pes jednou zabije. Toto neberte jako nedostatek,nýbrž jako kompliment.Nekoresponduje to však s tím,co propagujete jako ideální dobrmaní povahu - sedím v koutě a sem hodnej,viz Jasmína,Dominika a mnoho jiných.
Jste hazardér s budoucností plemene.Ale to koresponduje s vaším chovatelským know how. Hodně štěňat.Co nejvíc.V tom odpadu se vždy něco najde.Hlavně ať je odchováno co nejlevněji.Máte snad jiný důvod použít jednoho samce na tolik fen a to snad i opakovaně?
Takže nemám jediný důvod chválit psa,kterého jsem neviděl a dvě třetiny odchovů co jsem potkal stály za vohno.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Slečna magistra Jana Čechová zase lhala. A proč?

Příspěvekod Jana » úte pro 01, 2009 6:44 pm

Pane Šilhavý, zase lžete. Neměl jste na cvičáku žádný odchov po Batlerovi, který by se čehokoliv bál. Neměl jste na cvičáku žádného pejska z mého chovu, který by neměl ani jedno varle. Po Batlerovi.
Když už zase něco tvrdíte, tak očekávám jména pejsků, nebo jejich majitelů. Protože jinak je to zase jen drb, pomluva. Proti tomu přece s Lucií tak bojujete A sami můžete drbat a pomlouvat????????

Netvrdím, že dobrmaní ideální povaha je ta, co má Jasmínka a Dominika. Ale to, že i takovéhle feny mohou dát super štěňata, co mají i velký kořistnický pud. Tudíž, že i takovéhle feny patří do chovu. A mimochodem, pořád mi jsou takovéhle povahy příjemnější než totálně bázlivý a znervený dobrman.
Není pravda, že mám co nejlevněji odchovaná štěňata. Naopak si troufám tvrdit, že mám velmi draze odchovaná štěňata a štěňata velmi kvalitní.

Důvod, proč kryju Batlerem některé feny opakovaně, zatím jich moc nebylo, jen tři, a to pro výjmečnou kvalitu těch štěňat. A taky proto, že z těchto opakovaných vrhů si ponechávám štěně k dalšímu chovu buď já nebo mí kamarádi a známí.

To, že jste chválil oba rodiče Batlera mi sdělil majitel Christiana. Zkuste mu na příští jeho návštěvě u vás říct,že lže. Vyprávěl mi to doslova a do písmene, kterak jste si ho vzal do obýváku a pěl ódy na jeho rodiče. A nebo že by to byl reklamní tah, na který se okamžitě zapomíná? tak takhle získáváte nové klienty???????

A zase jen tak mimochodem, jestliže je po Batlerovi nějakých sto štěňat, y jste měl tu čest, čemuž stejně nevěřím, se třemi. Takže to automaticky znamená, že všechna štěňata stojí za hovno. Jak pro vás typické!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

PředchozíDalší

Zpět na Drbárna aneb na co není téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron