Zábavu máme rádi....

Zábavu máme rádi....

Příspěvekod duke » ned led 15, 2012 11:58 pm

Pejskař a nepejskař.
Zatímco nepejskař je vždy upravený, čistý a přeskakuje případné psí exkrementy štítivě na chodníku, pejskař má v období bahna a nepřízně počasí obtištěné tlapky na různých částech těla. Jeho oděv zdobí chlupy jeho miláčka, někdy je vše dodekorováno zaschlou slinou.
Pejskař exkrement na chodníku ohodnotí znaleckým pohledem, protože hned ví, jak byl neznámý pes krmen, jestli nemá zdravotní obtíže a v případě přistání v exkrementu nezahazuje boty a nejde dál bos, nýbrž botu někde na příhodném místě opucuje, ale většinou ani nenadává.
Ví, že šlápnout do psího exkrementu přináší štěstí.

Zatímco kapsy oděvu nepejskaře jsou čisté, pejskař vytahující kapesník, vysype něco pamlsků, pytlík na případný exkrement a často vypadne i aportek, kartáč nebo tabletka na odčervení. Kapesník většinou používá pejskař i pes.
Auto nepejskaře je rovněž čisté a vhodné pro další spolujezce. Pejskařovo auto bývá poťapané, skla oken jsou s otisky nosu miláčka, chlupy nechybí nikde. Nějaký ten pamlsek se také najde, aportíků bývá víc.
Nechybí náhradní vodítka a jiná výbava, celkově je auto uzpůsobené psímu kotci. Nechybí misky, láhve s vodou a krmivo. Toto auto nebývá pro spolujezce příliš vhodné, někdy by se spolujezcem pes ani nesouhlasil, proto pejskař pasažéry většinou nebere.

Zatímco nepejskař se zajímá o módní trendy a chodí rád dobře oblečen, pejskař rozděluje své oblečení na psí a mezi slušné lidi. Většinou nosí první variantu, nevyplatí se převlékat.
Módní trendy ho neberou, na cvičáku to nikdo neocení a při prochajdě v lese a lukách, také ne. V době odchovů štěňat, chybí většinou pejskaři v botách tkaničky, nebo má jen jejich žalostné zbytky.

Oblečení a obuv tedy nakupuje funkční, pohodlné a takové, kde jsou chlupy dobře smést. Dnešní trend, kdy se na výstavě pejskaři snaží být slušně oblečeni a sladěni se svým miláčkem vede k tomu, že se pak známí nepoznají mezi sebou. Psům je to jedno.

Zahrada nepejskaře se pozná na první pohled. Všude dokonalý trávník, květiny jsou tam, kde je nepejskař vysadil. Jeho stromy nejsou okousané a poddolované. Jeho jezírko zdobí lekníny.
Pejskař většinou nemá jezírko, protože by tam pes ležel spokojeně celé dny. Navíc zahradu nestíhá, musí na cvičák nebo kynologickou akci.
Zahrada pejskaře bývá plná praktických děr, vykopaných pracovitým psem, kde si případný zloděj zlomí nohu. Květiny jsou jinde, než je žádoucí, psovi se nelíbily, tak je vytrhal, zahrabal nebo jim jiným způsobem zneuchutil pobyt v jeho zahradě.
Zahrada je plná schovek, kam si pes odkládá jídlo či hračky na horší časy.

Tak mu velí pradávné geny a rozumný pejskař schovky toleruje. Pejskařova zahrada mívá i umně vyhrabaná lůžka, kde rád pes odpočívá.

Nepejskař mi nikdy neměl dráždit pejskaře nevhodnými větami na účet jeho miláčka. Pak se pejskař stává někdy osobou protivnou a agresívní. Mnohdy právem.

Pejskař prezentuje svého miláčka na webu, blogu nebo facebooku a dalších portálech. Pes, který není prezentován, není cool. Pejskař vždy nosí v mobilu fotku svého miláčka.
Nepejskař oproti tomu málokdy zakládá web pro prezentaci manželky, dětí......, možná výjimku tvoří jeho auto. Nepejskař málokdy nosí v mobilu fota svých bližních.

Pejskař vydělává, aby mohl dopřát svému psovi, rodina bývá lehce odsunuta. Na dovolenou moc nebo vůbec nejezdí, nerad opouští svého psa a i při krátkém jeho opuštění, má špatné svědomí, že pes doma trpí.
Nepejskař si dovolenou užívá i několik týdnů. Návštěvy nepejskaře u pejskaře by měly být krátké, nejsou pro pejskaře přínosné a zdržují ho od jeho miláčka.
Nepejskař by chlup v kávě měl diskrétně vyndat a víc nekomentovat. Pejskaři nevadí. Předloženou krmi by měl konzumovat s chutí, i když si vyslechl, že zrovna tohle psovi nechutná.
Nemusí se bát, opravdu se toho pes netknul.

Oproti tomu návštěva pejskaře u pejskaře je přínosná a dá se hodiny a hodiny probírat, čí miláček je dokonalejší, příjemně se zdrbnou ostatní pejskaři. Chlup v kávě nevadí nikomu. Velmi vhodné je, když pejskař přivede i spřáteleného psa, aby si jeho pes mohl také popovídat.

Nepejskař mi nikdy neměl pejskaře stavět před rozhodnutí, buď on nebo pejskařův pes. Nikdy nevyhraje.

Pejskařovi sousedi vědí, že volání, miláčku, patří psovi. Nepejskař se většinou takto neprojevuje.

Domácnost pejskaře je naopak lépe udržovaná, protože mop a vysavač jsou stále v pohotovosti.

I když je toho ještě mnohem víc, snad jste se nepejskaři i pejskaři trochu pobavili a to byl účel tohoto článku. Zatím, co vznikal, otírala jsem si zaslintané prsty ze zabahněného aportu do kalhot. Psích. Posléze jsem se špatným svědomím odjela ve psím oblečení do Teska na nákup. Převlékat se přece nemá smysl i pejskaři tam nakupují a musím se pozdravit i s jejich psy, čekajícími venku.

Zdroj:Hačmor
duke
 
Příspěvky: 110
Registrován: pon zář 15, 2008 4:17 pm

Re: Zábavu máme rádi....

Příspěvekod duke » pát úno 03, 2012 5:57 pm

pes 1.jpg
pes 1.jpg (202.42 KiB) Zobrazeno 15167 krát
duke
 
Příspěvky: 110
Registrován: pon zář 15, 2008 4:17 pm

Re: Zábavu máme rádi....

Příspěvekod duke » pát úno 03, 2012 6:02 pm

pes 2.jpg
pes 2.jpg (126.4 KiB) Zobrazeno 15167 krát
pes 3.jpg
pes 3.jpg (142.2 KiB) Zobrazeno 15167 krát
pes 4.jpg
pes 4.jpg (131.18 KiB) Zobrazeno 15167 krát
duke
 
Příspěvky: 110
Registrován: pon zář 15, 2008 4:17 pm

Re: Zábavu máme rádi....

Příspěvekod duke » úte úno 28, 2012 1:20 pm

Jelikož se nikdo nepřidal v příspěvcích,které by možná pobavily,přidávám další pro mě vtipné vtipy :lol:

Proč jsou psi lepší, než děti:
Připravit psa na zimní procházku netrvá hodinu.

Neumí lhát.

Neodmítá odpoledne spát.

Nemusíte mu pořizovat vlastní mobil.

Neotravuje s tím, že chce sourozence.

Je mu jedno, jestli je hrášek umazaný od bramborové kaše.

Naučí se čistotnosti během 3 měsíců.

Nestydí se za vás, když si zpíváte na veřejnosti.

Když se pes nevyvede, nikdo to nemůže svádět na vaše geny.



Proč je skvělé býti psem:
Nikdo od vás nečeká, že se budete pravidelně každý den koupat.

Když vás někde svědí, klidně se podrbete.

Špatné jídlo pro vás neexistuje.

Kost ze zverimexu vás zabaví na celé hodiny.

Když vám narostou chlupy na neobvyklých místech, nikdo si toho nevšimne.

Můžete proležet celé dny bez obav, že vás někdo vyhodí.

Když dáte cizímu člověku hlavu do klína, nemáte z toho problémy.

Stále máte radost, když vidíte stejné lidi.
duke
 
Příspěvky: 110
Registrován: pon zář 15, 2008 4:17 pm

Re: Zábavu máme rádi....

Příspěvekod duke » čtv dub 05, 2012 7:40 pm

Rybka: "Pusť mě a splním ti tři přání." Hulič: "OK, ubal mi jointa!" Rybka ubalí, hulič vyhulí. Rybka: "Druhé přání?" Hulič: "Ubal mi ještě jednoho!" Rybka ubalí, hulič vyhulí. Rybka: "A poslední přání?" Hulič: "Ubal mi i sobě!" Rybka ubalí, spolu si zahulí.
Druhý den přijde hulič zase chytat ryby a z vody na něj volá zlatá rybka: "Ani nerozbaluj pruty, už jsem ubalila!" :hop
duke
 
Příspěvky: 110
Registrován: pon zář 15, 2008 4:17 pm

Re: Zábavu máme rádi....

Příspěvekod duke » čtv dub 05, 2012 7:49 pm

V blázinci se ptá návštěvník ředitele, )podle jakých kritérií rozhoduje, zda někdo tu bude zavřen nebo ne? Ředitel vysvětluje: "My napustíme vodu do vany, dáme kandidátovi lžičku, hrneček a kýbl a požádáme ho, aby vanu vyprázdnil." - "Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl, aby to šlo rychleji, že?" - "Ne, normální člověk vytáhne špunt. Chcete u nás pokoj s balkonem nebo bez?" :hop

Přijdou tři policajti do hudebních potřeb a nakupují:
Tak chtěli bychom támhletu flétnu, ten saxofon a tamtu harmoniku..." Prodavač se zamyslí a říká:"No, tu zářivku vám můžu sundat, ten hasící přístroj taky, ale co udělám s tím radiátorem...?" :lol:
duke
 
Příspěvky: 110
Registrován: pon zář 15, 2008 4:17 pm


Zpět na Drbárna aneb na co není téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron