paní Klásková alias Jarka Štolbová

paní Klásková alias Jarka Štolbová

Příspěvekod VKV » čtv pro 30, 2010 6:32 pm

::rehot včera se mi dostal do ruk novej Pes a tos mě Luďo dostal ! ::rehot Snad si to přečte i Jaruš a konečně si uvědomí jaká je nána. Dokážu si představit ten její e-mail celej. Jednou napsala mislím s i :chacha: Bůh nás chraň proti jejímu mocipánství :nee:
VKV
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 23, 2010 2:22 pm

Re: paní Klásková alias Jarka Štolbová

Příspěvekod Bongo » sob led 01, 2011 12:42 pm

Musím napsat,že tento článek byl u nás na cvičáku čten na Silvestra :mrgreen: Takovéto osoby jsou asi globální problém.My máme zase Meluzínu,která byla úspěšná za svazarmu a teď to pořád nemůže pochopit,že je všechno jinak a pořád se snaží novým a novým lidem vnucovat ty své metody. Je velmi houževnatá,nejde ji zastavit a bere to jako poslání,takže jí neunikne jediný kurzista anebo začínající člen :shock: A kdo chce cvičit dál jak na ZM tak pak kouká,že je všechno jinak :?
Bongo
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 23, 2010 2:16 pm

Re: paní Klásková alias Jarka Štolbová

Příspěvekod VKV » sob led 01, 2011 2:21 pm

To máte asi pravdu že je to globální problém ale Štolbová nikdy úspěšná nebyla a žádným začátečníkům se nevěnuje.Tý de akorát o to aby měla cvičák volnej pro svý kšefťáky :zz
VKV
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 23, 2010 2:22 pm

Re: paní Klásková alias Jarka Štolbová

Příspěvekod Ludek » ned led 02, 2011 12:16 am

:nene: Nenene! Toť podobnost čistě náhodná!
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: paní Klásková alias Jarka Štolbová

Příspěvekod VKV » ned led 02, 2011 7:04 am

Nenene! Toť podobnost čistě náhodná!
:maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso:
VKV
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 23, 2010 2:22 pm

Re: paní Klásková alias Jarka Štolbová

Příspěvekod Inka » pon led 03, 2011 10:51 pm

Ahojka,
souhlasím s Vámi, jde u ní o podnikatelský zájem a v tom případě není možno,aby bylo cvičiště obsazené.,,Co kdyby náhodou zavolal potenciální klient,, a nebylo by volno na cvičáku!
Kde by ty chuděrky začátečníky mystifikovala?!
Musí tedy přikročit donucovacím metodám a donutit Kláska a ostatní osazenstvo výboru k vyvlastnění cvičiště. :hop
Ale na každého jednou dojde! :w
Inka
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 24, 2010 9:35 am

Re: paní Klásková alias Jarka Štolbová

Příspěvekod Lucie » úte led 04, 2011 12:42 pm

I když jde o podobnost čistě náhodnou :D ,tak ...
Paní Štolbová kdysi trénovala Evu Kosanovou a Evu Poljakovou, členky ZKO Říčany. Pamatuji, když jsem je viděla poprvé na tréninku s Luďkem (jejich feny stagnovaly ve výkonu, proto se rozhodly zkusit někoho jiného), nevěřila jsem, že někdy trénovaly pod nějakým vedením, nějakého trenéra. Feny vůbec nechápaly pojem stopa, o motivaci na poslušnost nemohla být vůbec žádná řeč a obrana byla taktéž zoufalá. Posléze jsem pochopila i proč. Jednou při Luďkově obraně (bylo docela teplo) na říčanském cvičáku vytáhla paní Š. svého "závodního" pejska a při nácviku obrany (a nejednalo se o jednoho psa, co kousal!) se jala využít zbývajícího prostoru a cvičila poslušnost, pořád a pořád dokola, pořád bez odměny, pochvaly...skončila, až měl pes jazyk doslova na zemi, kdy byl zdeptaný, že zase cvičil. Po této smutné scénce jsem pochopila, proč svěřenci paní Š. podávají tak žalostné výkony, proč cvičí bez motivace, radosti...Co je ale nejvíce na tomto případu smutné, že paní Š.se nepřenesla přes výrazný posun ve výkonnosti psů Evy a Evy, které jsou členy stejného kynolog. klubu jako ona a začala škodit. Závist a zášť je velmi špatná vlastnost...Nechápu proč někdo vynakládá úplně zbytečnou energii na nějaké protikroky, co ublíží někomu v jeho okolí, jen pro nějaký pocit nevímčeho (moci, zadostiučinění?). Měla by se spíše radovat, že ony fenky, nad kterými už všichni zlomili hůl, složily po roce a půl tréninku s Luďkem zkoušku IPO 3 a jedna z nich bude jistě výrazným soupeřem na MR příští rok.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: paní Klásková alias Jarka Štolbová

Příspěvekod Inka » pát led 07, 2011 1:30 pm

Ahojka,
musím s Luckou souhlasit,lépe bych to nenapsala.
Naprostá pravda je ,že obě Evy svým fenám věnovali spoustu času a energie a výsledkem toho jsou složené zk.IPO3.K tomu to oběma gratuluji a hlavně Luďkovi,který se jim věnoval naučil je to co nikdo před tím.
Myslím,že paní Klásková by se měla začít věnovat svým psům,než házet klacky pod nohy a výmýšlet intriky. :w
Možná ještě lepší by bylo kdyby od někoho zkušenějšího přebírala informace a zkušenosti,co se týče výcviku psů a přestala holkám závidět jejich úspěchy a sama by si dokázala IPO 3 také složit.

Budeme doufat ,že její momentální pohnutí mysli,se srovná a bude vůči nám všem kolegiální a zášť a zlobu nechá za brankou cvičiště. :zz
Vejdeme se na cvičák všichni,jsme lidi umíme se domluvit,ať ten cvičí s tím nebo oným.
Inka
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 24, 2010 9:35 am

Re: paní Klásková

Příspěvekod Eva 2 » ned led 09, 2011 7:13 pm

Z pohledu profesionálů, účastníků vrcholových soutěží, chovatelů jsem jen nadšenec. Mám svou první fenu, se kterou jsem složila kdy jakou zkoušku. Nemám ten pocit, ani potřebu hodnotit její úspěch a cenu dle jejich počtu, případně dle odložené trofeje na polici, beru to jako ev. bonus navíc. Jsou stejně jen zdrojem nostalgických vzpomínek. Jsou závislé na mnoha okolnostech, které nejsme schopni při nejlepší vůli ovlivnit. Na závodnickém štěstí, zdraví našich psů, nás samotných. Pro mě je kynologie důležitá úplně z jiného pohledu, jako prostředek relaxace, sebekontroly, možnosti poznat další fajn lidi a kamarády a především jedinečného vztahu psa a člověka …… Jako kynologický amatér, nic netušící cokoli o motivaci přes balonek, vedení stopovací šňůry, nemluvě o vlivu směru větru a pokládání pamlsků na stopě aj., jsem byla před 3 roky vděčná za cokoli, když mi byl někdo ochoten poradit a pomoci, případně ukázat jak co dělat. V našem případě to byla krom jiných i Jarka, která se v té době účastnila MČR v ZVV3. Jak výše zmíněno, dostala jsem se se svou fenkou po vystřídání různých výcvikových metod a rad svou vinou do slepého bodu. Řízením osudu jsem se před 1,5 rokem dostala pod Luďkovo vedení. Výsledky, kterých dokázal s mojí fenou /a myslím si, že měl dost práce, aby moje chyby z předchozího nácviku předělal a některé stále předělává/, hovoří samy za sebe a nejen v počtu složených zk, ve změně pohledu na kynologii a aj. obecně. Pro mě jako laika, který mu práci rozhodně neulehčuje, je vše nesmírně pohodlné a jednoduché. ,,Jen“ je mi řečeno, co mám dělat a ještě to dělám blbě a výsledky? V loňské sezoně přicházely, se samozřejmostí, až si jich člověk pomalu nevážil. V našem případě sen, který se někomu nepovede třeba za celý kynologický život, se splnil. Vztah psovoda a psa se neuvěřitelně změnil. Čeho si mimo jiné nesmírně vážím je, že nám naprostým začátečníkům věnuje svou energii a čas, stejně jako zkušeným kynologům. Je ochoten ukázat, poradit, vymyslet a připravit nás ke zkouškám, soutěžím a ještě nás u toho všechny dokáže pobavit. Je jen na nás, zda se podle předaných rad budeme řídit. Kolik jiných reprezentantů soutěžících na MČR, MS FCI je schopných nebo alespoň ochotných něčeho podobného? Nevím, neumím říct. I přes všechny poměry na našem cvičáku, které bohužel z nepochopitelných důvodů nyní panují, pořád doufám, že nám všem jde o stejnou věc. Však asi těžko se situace uklidní, pokud se nezměníme nebo se o to alespoň nepokusíme. Všichni tvrdě pracujeme na sobě, svých psech. Snad pořád dál se všichni v dešti, větru plahočíme za kladením stop, aby naší největší odměnou bylo její přesné vypracování. Všichni máme radost z povedené poslušnosti, ze spokojeného a šťastného výrazu našeho psa. Všichni máme radost z úspěchu druhých. To s kým a jak kdo trénujeme je naše vlastní svobodná volba a neměla by být zdrojem malicherných nesvárů. Proč si dál ubližovat? Proč naši zájmovou činnost komplikovat? Vždyť to odnesou jen nevinní. Třeba další začínající kynologové, nadšenci, naši kamarádi, kterým bych moc přála, aby měli na začátku své kynologické dráhy stejnou kliku jako já.
Eva 2
Eva 2
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned led 09, 2011 6:47 pm

Re: paní Klásková alias Jarka Štolbová

Příspěvekod Draha » pon led 10, 2011 8:23 am

Dobrý den,
původně jsem se do této diskuze nechtěla vůbec zapojovat, nikoli z nedostatku odvahy či absence vlastního názoru, ale proto, že z hlediska sportovní kynologie a výcviku psů jsem právě takový ten úplný začátečník, kterému je ctí, může-li jenom sledovat výcvik těch, kdo to umějí, či dokonce od nich dostávat rady. Za takového člověka Luďka považuji, a to málo, co zatím umím, je především jeho zásluha. Hlavně ale souhlasím s Evčou, že takovýchto profesionálů je nám, začátečníkům (a jistě i zkušenějším kynologům) velmi třeba a nelíbí se mi, že osobní spory vstupují tam, kde nemají co dělat. Chybí-li někomu nadhled a zdravý rozum, pak to Luděk nebude... Na cvičák ve Strašíně jsem vždy chodila ráda, měla jsem pocit, že nám jde o společný zájem, že jsme všichni "blázni" podobným způsobem. Ale co se nyní začíná dít, se mi dost nelíbí. Chtěla bych se svými pejsky složit nějakou tu zkoušku a třeba něčeho dosáhnout (věřím, že pod Luďkovým vedením se to povede :-), ale není to pro mne priorita - mám radost z toho, když jsou moji hafani zdraví a veselí, když máme okolo sebe kamarády a příjemnou náladu, když je nám všem dobře a nikdo nám například nezakazuje vstup na cvičák... Pokud mi není někdo sympatický, OK, je to moje právo, ale nebudu tím zatěžovat ostatní a vstupovat jim do života nesmyslnými nařízení jenom proto, že jsem někde byla dřív a mám pocit, že moje názory jsou ty jediné správné.
Doufám, že ve Strašíně zvítězí soudnost, Luďkovi přeju stále tolik nadhledu a nám všem, ať nás cvičení baví a nenecháme si kazit náladu... :-)
Draha Mašková, http://www.gingertaffy.com
Draha
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv kvě 06, 2010 8:08 pm

Re: paní Klásková alias Jarka Štolbová

Příspěvekod VKV » pon led 10, 2011 2:36 pm

Jo,jo. Luďa může mít nadhled. Má pět minut od domu svůj cvičák,jednou tak velkej jak ve Strašíně a ještě louky na stopy k tomu.Ten do Strašína chodil jenom kvůli vám holky. Co ale my ostatní a vůbec všichni ti nebožáci,co jim chce organizovat život Štolbová a jí podobní :(
VKV
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 23, 2010 2:22 pm


Zpět na Abeceda výcviku Luďka Šilhavého

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron