Klubová výstava DKČR 2008

Propozice, výsledky, aj.

Klubová výstava DKČR 2008

Příspěvekod Lucie » pon zář 08, 2008 1:02 pm

Klubová výstava DKČR - Sadská 6. 9. 2008
rozhodčí: G. Ehrenreich (A)

PSI ČERNÍ S PÁLENÍM

Tř. baby:
VN 1 - Zephyr Halit Paša
(FanFan de Grande Vinko - Grande Vinko iz Doliny Dalmenov)

Tř. mladých:
V 1 CAJC, KV ml. - Sylvester Halit Paša
(Ramonsburg Chinji - Brittanica Goldest Diamond)
V 2 - Iddo od Dvou lvů (Nitro del Rio Bianco - Carys od Dvou lvů)
V 3 - Jerry od Dvou lvů (Urbano Diamante Nero - Anelly od Dvou lvů)
VD 4 - Indian od Dvou lvů (Nitro del Rio Bianco - Carys od Dvou lvů)
VD - Alex Soley Austerlitz (Cliff vom Beuchower Hof - Richie Rena z Helfštýna)

Mezitřída:
V 1 CAC - Icon od Dvou lvů
(Nitro del Rio Bianco - Carys od Dvou lvů)
V 2 res.CAC - Berry from Fourteenth Meridian (Nitro del Rio Bianco - Grey Asdemi di Matario)
VD 3 - Sultán Halit Paša (Ramonsburg Chinji - Brittanica Goldest Diamond)

Tř. otevřená:
V 1 CAC - Fakan Zkanape
(Bentley od Dvou lvů - Ansy v.Heidhauser Forst)
V 2 res.CAC - Avertin Sheridano Le Fano (Cliff vom Beuchower Hof - Fergie Calibra Magic)
V 3 - Aligator z Karlovy zahrady (Amor Extra Moravak - Frea Calibra Magic)
VD 4 - Atos z Podolánky (Tabor v.Castell - Irma Gujar of Gudas)
VD - Fernando Halit Paša (Aramis Halit Paša - Bogema Blis iz Gratsiano)

Tř. pracovní:
V 1 CAC - Artur z Podolánky
(Tabor v.Castell - Irma Gujar of Gudas)
VD 2 - Gerios Calibra Magic (Arak Schwarzen Engel - Gina Gold Mičer)

Tř. vítězů:
V 1 CAC, KV - Hiddo od Dvou lvů
(Grant di Villa Conte - Agnes od Dvou lvů)
V 2 res.CAC - Archie Alargo Bohemia (Sergius Alexandrija Rerikh - Alessandra Halit Paša)

FENY ČERNÉ S PÁLENÍM

Tř. baby:
VN 1 - Zaira Halit Paša
(FanFan de Grande Vinko - Grande Vinko iz Doliny Dalmenov)
VN 2 - Zuzzie Halit Paša (FanFan de Grande Vinko - Grande Vinko iz Doliny Dalmenov)

Tř. mladých:
V 1 CAJC, KV - Jixa od Dvou lvů
(Urbano Diamante Nero - Anelly od Dvou lvů)
V 2 - Irin od Dvou lvů (Nitro del Rio Bianco - Carys od Dvou lvů)
V 3 - Issa od Dvou lvů (Nitro del Rio Bianco - Carys od Dvou lvů)
V 4 - Sheila Halit Paša (Ramonsburg Chinji - Brittanica Goldest Diamond)
V - Scarlet Halit Paša (Ramonsburg Chinji - Brittanica Goldest Diamond)
D - Akara Soley Austerlitz (Cliff vom Beuchower Hof - Richie Rena z Helfštýna)

Mezitřída:
V 1 CAC - Gerta Laguna Nova
(Brando Belníčko - Cirra Laguna Nova)
V 2 res.CAC - Nomi Halit Paša (Nitro del Rio Binco - Fantasia Halit Paša)
V 3 - Hagi od Dvou lvů (Grant di Villa Conte - Agnes od Dvou lvů)
V 4 - Basta z Podolánky (Alfa Dura Lex - Irma Gujar od Gudas)
V - Bonbira z Podolánky (Alfa Dura Lex - Irma Gujar od Gudas)
V - Carleona Lady di Brittasgang (Spike v.Les Deux Peupliers - Brittannica Halit Paša)
VD - Kayra vom Alten Adel (Bracko v.hof Ter Eeckhout - Ono v.Castell)

Tř. otevřená:
V 1 CAC - Jeanette Halit Paša
(Aramis Halit Paša - Brittanica Goldest Diamond)
V 2 res.CAC - Ježibaba Halit Paša (Aramis Halit Paša - Brittanica Goldest Diamond)
V 3 - Afroditha di Brittasgang (Aramis Halit Paša - Ashley Alary Aslar)
V 4 - Baby Brittanica di Brittasgang (Elton Extra Moravak - Brittanica Halit Paša)
V - Guta Jumper (Elton Extra Moravak - Caya Jumper)
VD - Kobra Halit Paša (Athor di Campovalano - Edinnstvenaya Moya iz Gratsiano)

Tř .pracovní:
V 1 CAC - Efrita Brynal Gold
(Tabor v.Castell - Bora Belníčko
V 2 res.CAC - Hermína Zkanape (Bentley od Dvou lvů - Alane of Mon-ja-mes)

Tř. vítězů:
V 1 CAC, KV, BOB - A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian (Nitro del Rio Bianco - Grey Asdemi di Matario)

V 2 res.CAC - Fráze Zkanape (Bentley od Dvou lvů - Ansy v.Heidhauser Forst)

Tř .čestná:
V 1 - Gabby od Dvou lvů
(Eko Royal Bell - Anelly od Dvou lvů)

PSI HNĚDÍ S PÁLENÍM

Mezitřída:
V 1 CAC, KV - Exploited Restless Heart
(Kirk Kroy z Helfštýna - Ardens Stonerose)

Tř. pracovní:

D - Charm Antis (Ex Antis - Orsa Orphe z Helfstyna)

Tř. vítězů:
V 1 bez titulu - Ariel Black Dancer (Gex Agent Arnak - Assuria Goldest Diamond)

FENY HNĚDÉ S PÁLENÍM

Tř. mladých:
V 1 CAJC, KV - Ambra In Style Nero
(Orkán Pasecké údolí - Deborah Passo Doble)

Mezitřída:
V 1 CAC - Enigma Restless Heart
(Kirk Kroy z Helfštýna - Ardens Stonerose)


[b]Tř. otevřená:
V 1 CAC - Anny Rytmus
(Panther Ponti Dobgar - Minerva ze Psoluky)
V 2 - Atarei Black Dancer (Gex Agent Arnak - Assuria Goldest Diamond)

Tř. pracovní:
V 1 CAC, KV - Imagine Halit Paša
(Pimms Number One iz Doma Domeni - Galanthus Nobilis Bretagne)

Tř. čestná:
V 1 - Ichita Gold Mičer
(D´Ono Vijoko di Matario - Alane of Mon-ja-mes)

Nej. chovatelská skupina:
1. Od Dvou lvů

2. Halit Paša
3. ? di Brittasgang
4. ? Zkanape

FOTOGRAFIE VŠECH PŘEDVEDENÝCH JEDINCŮ (postoj, hlava, běh) v přípravě!
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Klubová výstava DKČR 2008

Příspěvekod Jitka Šestáková » pon zář 08, 2008 3:17 pm

di Brittasgang 4.místo
Zkanapáci 3.místo
Uživatelský avatar
Jitka Šestáková
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát srp 24, 2007 1:20 pm
Bydliště: České Budějovice


Zpět na Výstavy psů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 návštěvník

cron