Klubová výstava MSDK 2009

Propozice, výsledky, aj.

Klubová výstava MSDK 2009

Příspěvekod Lucie » pon dub 13, 2009 7:15 pm

Moravskoslezský dobrman klub pořádá dne 9.5.2009
KLUBOVOU VÝSTAVU
se zadáváním titulů CAC, Klubový vítěz mladých i dospělých pro oba barevné rázy zvlášť, BOB
v kynologickém areálu Hvězda - Kotojedy Kroměříž

rozhodčí: Mario Mayerhofer (A)


Přihlášky ke stažení naleznete zde: http://dobermanncz.eu/files/ke-stazeni/propozice-klubovka-9.05.2009.pdf
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Klubová výstava MSDK 2009

Příspěvekod Lucie » stř kvě 13, 2009 9:04 pm

Výsledky z Klubové výstavy MSDK
9.5. 2009 - Kroměříž
rozhodčí: Mario Mayerhofer (A)


PSI ČERNÍ S PÁLENÍM

[b]Baby:

VN 1, KV baby - Al- Samir Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
VN 2- Eggo Star of Bedea /Apollo vom Römerkastell x Erika Passo Doble/
VN 3 - Primus Graz z Romaru /Jagan Gujar of Gudas x Nikita Graz z Romaru/

Tř.dorostu:
VN 1, KV dorostu - Hitt Moravia Heart
/Pako Daker x Chakori Moravia Heart/

Třída mladých:
V1, CAJC, KV mladých - Yustin Star Halit Paša
/Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša/
V2 Bill Z Lanštorfa /Amor Extra Moravák x Ally Rod-Ne/

Mezitřída:
V1, CAC, KV, BOB - Grind Restless Heart
/Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond/
V2, Res. CAC Thor Thoskar Z Helfštýna /Caliandro v.Nemesis x Peneloppe Pat z Gor Przeznaczenia/

Tř. otevřená:
V1, CAC - Dream Star of Bedea
/Urbano del Diamante Nero x Tahi-Réme Triniti/
V2, Res. CAC Admirál Z Karlovy zahrady /Amor Extra Moravák x Frea Calibra Magic/

Tř. pracovní:
V1, CAC - Apollo v. Römerkastell
/Asco von der Burgstätte x Gia von der SAcheltheide/

Třída vítězů:
V1, CAC - Cliff v. Beuchower Hof
/Noran v.Les Deux Peupliers x Andra vom Beuchower Hof/


PSI HNĚDÍ S PÁLENÍM

Baby:
VN 1, KV baby - Patricio Graz z Romaru
/Jagan Gujar of Gudas x Nikita Graz z Romaru/

Tř. mladých:
V1, CAJC, KV mladých - Czukerino Honney Hooligan
/Orkán Pasecké údolí x Nightwish Aphrodite/

Třída otevřená:
V1, CAC, KV - Usher Z Cyklonu Silesia
/ Kirk Kroy z Helfštýna x La Toya z Cyklonu Silesia/
V2, Res. CAC - Arak Amaruk Feu d´ Aramon /Iriland Eros Erato x Dschinn Dari Palomino Bonito/

Tř. pracovní:
V1, CAC - Charm Antis
/Ex Antis x Orsa Orpheé z Helfštýna/

FENY ČERNÉ S PÁLENÍM

Baby:
VN 1, KV baby - Fantasia Halit Paša
/Batler de Grande Vinko x Geraldina Halit Paša/
VN 2 - Alessandra Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
VN 3 - Edda Star of Bedea /Apollo vom Römerkastell x Erika Passo Doble/

Tř. dorostu:
VN 1, KV dorostu - Havoc Moravia Heart
/Pako Daker x Chakori Moravia Heart/

Třída mladých:
V1, CAJC, KV mladých - Anabel Artep Moravia
/Cliff v. Beuchower Hof x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
V 2 - Arwen Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/

Mezitřída:
V1, CAC - Sheilla Halit Paša
/Ramonburg´s Chinji x Britannika Goldest Diamond/
V2 - Fannie Moravia Heart /Latino Lorenzo v.Cobra x Chakori Moravia Heart/

Tř. otevřená:
V1, CAC - Nomi Halit Paša
/Nitro del Riobianko x Fantasia Betelges/
V2, Res. CAC - Alfare Sheridano le Fano /Cliff v.Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
V 3 - Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
V4 - Abba Z Lanštorfa /Tabor v.Castell x Ally Rod-Ne/

TŘ. vítězů:
V1, CAC KV - Felicita Passo Doble
/Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/

Tř. čestná:
V1 - Daisy Sweet Perla Brzeszcz
/Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona/


FENY HNĚDÉ S PÁLENÍM

Baby:
VN 1, KV baby - Grynia Halit Paša
/Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/

Tř. mladých:
V1, CAJC, KV mladých - Gaily Passo Doble
/Tahi-Réme Diablo x Carol Passo Doble/
V2 - Amina Od Démona /Citto v.d. Wudritz x Lessi Extra Moravák/
V3 - Desideria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano/

Tř. otevřená:
V1, CAC - Arami Amat Feu d´ Aramon
/Iriland Eros Erato x Dschinn Dari Palomino Bonito/
V2, Res. CAC - Dirty Blondie Restless Heart

Tř. vítězů:
V1, CAC, KV - Lorraine Halit Paša
/Graphic Line Antey x Izis Gabi Vigo/


Nejlepší chovatelská skupina
1. místo Halit Paša
2. místo Moravia Heart

Fotografie naleznete zde: http://dogschoolk9.com/fotogalerie/KV_MSDK_09/
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno


Zpět na Výstavy psů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 1 návštěvník

cron