Hlasování­

Propozice, výsledky, aj.

Hlasování­

Příspěvekod Jana » úte čer 26, 2007 11:35 am

Nelíbí se mi to hlasování na začátku těchto příspěvků o Brnu. Je to jen na rozhodnutí rozhodčího, jestli tituly zadá, nebo ne. Urianovi titul zadal a není více třeba o tom diskutovat.
To by se pak také mělo udělat hlasování o tom, jestli měl rozhodčí zadat titul Cacib ve fenách v letošních jarních Českých Budějovicích. Nebo ne?
Nebo to není to samé?
:twisted:
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Příspěvekod Lucie » úte čer 26, 2007 3:37 pm

Veškeré návody k foru nalezneš v sekci FAQ.

Jak vytvořím hlasování?
Vytvoření hlasování je jednoduché. Když přidáte nový příspěvek (nebo upravujete první příspěvek, pokud můžete) měli byste vidět tlačítko Přidat hlasování pod hlavním oknem na přidávání příspěvků (pokud to nevidíte, zřejmě nemáte oprávnění vytvářet ankety). Měli byste zadat název ankety a pak alespoň dvě možnosti (nastavte napsáním název otázky a klikněte na Přidat odpověď. Můžete také přidat časový limit pro anketu, kde 0 znamená neomezenou volbu. Počet odpovědí, které můžete zadat, určuje administrátor boardu.
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ludek » úte čer 26, 2007 4:09 pm

Aby to bylo spravne pochopeno.Ivanka rozhodne neznevazuje rozhodnuti rozhodciho.Nepise,ze byl neci kamarad,nebo,ze onen pes mel tri nohy atd..Neznam jmeno rozhodciho a nevim o ktereho psa se jedna,takze mne tato anketa neoslovuje a proto se do ni nezapojim.Pokud vsak nekoho oslovi,muze zde hlasovat - ano napisi patrne ti,jimz se onen verdikt zdal korektni a ne ti,jimz se korektni nezdal.Je to preci jen subjektivni,jak se kdo komu libi.No a na vysledku zakladatel zjisti,zda se jeho nazor blizi vetsine anebo ne,aniz by svuj,mozna protichudny nazor,umocnoval udivenymi dotazy,ci dokonce otevrenymi pomlouvacnymi vyroky.
Pokud se nekomu nelibi,nazory jinych zde pritomnych,necht se pochopitelne ozve.Dati o necem hlasovat - to jest otazat se na nazor publica,povazuji za demokraticke.No a pokud nekdo nedokaze tuto demokracii unest,ma pochopitelne i jinou volbu - vyhnout se setkani s lidmi,nekdy opacneho nazoru.Toto je forum,jenz muze navstivit kazdy,rozhodne vsak nemusi. :wink:
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Příspěvekod Jana » úte čer 26, 2007 4:30 pm

Samozřejmě máte pravdu. Ovšem jako demokratické se mi zdá i to, že jsem se ozvala, že se mi to nelíbí. Považuji to hlasování ne za znevažování výroku rozhodčího, ale toho psa. Upozorňuji, že se nejedná o psa z mého chovu. Ale toto hlasování ve mě vzbuzuje pocity takové, jako by někdo chtěl tohoto psa očernit. Já zastávám raději říci vše na rovinu, byť názor, který se někomu nelíbí. Rozhodně by to bylo demokratičtější napsat, že se někomu tento pes nelíbil, než se k tomuto vyjadřovat prostřednictvím jakéhosi hlasování. Právo vyjadřovat svobodný názor nám všem zaručuje Ústava, s tím se ovšem pojí i zpětná reakce, která samozřejmě na jakýkoliv vyřčený názor navazuje. Vyrovnat se a postavit čelem k těmto reakcím, to už asi tak lehce každý nezvládne. :D
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Příspěvekod Ludek » úte čer 26, 2007 10:33 pm

No a to je prave ono.Pokud vas subjektivni vyklad pojmu,jako je demokracie, spolecenske vystupovani,komunikace s okolim etc., je v rozporu z nazory ostatnich kdekoliv - napr.na tomto foru,doporucuji,radeji nez se snazit za kazdou cenu zmenit nazory,chovani etc. ostatnich pritomnych,nalezti si misto pro presentaci nazoru vlastnich,na nejakem jinem,napr.odlehlem miste,kde o tyto(nazory)bude nekdo stat. :wink:
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm


Zpět na Výstavy psů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron