Aramis Halit Paša

Inzerce, rady, oznámení

Tak co?

Anketa končí za čtv kvě 29, 2008 2:11 pm

NEÂŽIJE?
1
13%
ÂŽIVOĹ
6
75%
ÂŽIJE?
1
13%
 
Celkem hlasů : 8

Aramis Halit Paša

Příspěvekod Hooligan » pát srp 03, 2007 2:11 pm

Toto fórum je pro slečnu Čechovou :lol:
Iva H. ml.
<b>Honey Hooligan</b>
http://dobermann.wz.cz
Uživatelský avatar
Hooligan
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv úno 22, 2007 7:48 pm
Bydliště: Odolena Voda, okr. Praha - vĂ˝chod, CZ

Míša

Příspěvekod Lucie » pát srp 03, 2007 2:43 pm

Ivanko, jestli nezlobíš :-mrki

Multišampion - Aramis Halit Paša

IPO 3, účast na MS, zentralkörung 1a...

Obrázek
foto z IDC 2005

Jelikož toho má opravdu hodně, tak zde je odkaz na všechny jeho úspěchy http://www.dogschoolk9.com/pages_cz/aramis.htm

Asi by to chtělo aktuální foto, jenže to já nemohu poskytnout :-q
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Aramis Halit Paša

Příspěvekod Jana » pát srp 03, 2007 8:31 pm

Hooligan píše:Toto fórum je pro slečnu Čechovou :lol:


Ivanko, Ivanko, opět jsi nezapřela svůj důvtip.
Míša návštěvy přijímá předem ohlášené a s kyticí v ruce. Aktuální foto se nekoná, neboť se prý nerad fotografuje. Následky fotografování z dřívějších dob.... :D

P.S. Pro všechny, koho Míša OPRAVDU zajímá, ho mohou vidět na podzimním svodu plemeníků. :srd

A ještě něco, já jsem ti k Afře pogratulovala. Co je na tom špatného, když se pochlubím odchovem, který má ve dvou letech takové zkoušky?
Nebo se tu můžeš chlubit jen ty? Alespoň tak to tedy chápu podle tvých úžasných reakcí. :(
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Svod plemeníků

Příspěvekod Lucie » pát srp 03, 2007 8:38 pm

Kdy a kde je svod plemeníků? Tam mohou i kupírovaní jedinci? Teda u nás asi těch nekupírovaných moc není :roll: A bude se kousat? Propozice jsou k naleznutí kde? A je to svod MSDK nebo DKČR?
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Odchov

Příspěvekod Lucie » pát srp 03, 2007 8:43 pm

Jenže tu pořád nepadlo jméno fenečky...Že by Kobliha? Po krásné Berušce? Majitelka Luďka je moc šikovná, jejího dobrmana trojka nemine :uu snad taky pojede na mistrovství světa, aby bylo na co koukat.
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Svod plemeníků

Příspěvekod Jana » pát srp 03, 2007 10:18 pm

Lucie píše:Kdy a kde je svod plemeníků? Tam mohou i kupírovaní jedinci? Teda u nás asi těch nekupírovaných moc není :roll: A bude se kousat? Propozice jsou k naleznutí kde? A je to svod MSDK nebo DKČR?

Kdo si počká, ten se možná i dočká :D
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Odchov

Příspěvekod Jana » pát srp 03, 2007 10:21 pm

Lucie píše:Jenže tu pořád nepadlo jméno fenečky...Že by Kobliha? Po krásné Berušce? Majitelka Luďka je moc šikovná, jejího dobrmana trojka nemine :uu snad taky pojede na mistrovství světa, aby bylo na co koukat.

Malinky detail, Era je po Bejbynce, ne po Berušce.
Luďku zajímají jiné věci, než nějaký hon za tituly a úspěchy. Má svoje názory a životní hodnoty a těmi se řídí. Chlubení se a pochlebování ji opravdu nezajímá. :(
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Příspěvekod Lucie » pát srp 03, 2007 10:29 pm

Jana píše:
Lucie píše:Kdy a kde je svod plemeníků? Tam mohou i kupírovaní jedinci? Teda u nás asi těch nekupírovaných moc není :roll: A bude se kousat? Propozice jsou k naleznutí kde? A je to svod MSDK nebo DKČR?

Kdo si počká, ten se možná i dočká :D


A proč pak ty tajnosti? Že bychom přihlásili i Kurta (Orkán Pasecké údolí). Jéje a teď mu musíme založit samostatné fórum :hop :jejda: :hop :jejda: :hop aby to třeba Uličnici nevadilo :wink:
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

pro Janu Čechovou naposledy

Příspěvekod Hooligan » sob srp 04, 2007 4:47 am

Už několikrát jsem Vás žádala, aby jste mě nekontaktovala a nehlásila se ke mě. Jaké koliv gratulace od Vás nepřijímám, neb Vás nemám ráda a nevěřím Vám ani nos mezi očima. A nebudu tu před nikým hrát hru - Ó jak se všici zbožňujeme. Ano ano, chlubit se můžete, jestli máte čím, ale na př. svém fóru. Váš příspěvek na mě zapůsobil dosti podlézavě, popřípadě prudičsky a věřte , že mi pokazil mou radost z fóra a tráveného času, který tu věnuji svým přátelům.
Tak to bylo naposled, jste vzdělaná osoba, takže si to už laskavě přeberte .

Děkuji za pozornost.
Iva H. ml.
<b>Honey Hooligan</b>
http://dobermann.wz.cz
Uživatelský avatar
Hooligan
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv úno 22, 2007 7:48 pm
Bydliště: Odolena Voda, okr. Praha - vĂ˝chod, CZ

Re: pro Janu ÄŚechovou naposledy

Příspěvekod Jana » sob srp 04, 2007 1:23 pm

Hooligan píše:Už několikrát jsem Vás žádala, aby jste mě nekontaktovala a nehlásila se ke mě. Jaké koliv gratulace od Vás nepřijímám, neb Vás nemám ráda a nevěřím Vám ani nos mezi očima. A nebudu tu před nikým hrát hru - Ó jak se všici zbožňujeme. Ano ano, chlubit se můžete, jestli máte čím, ale na př. svém fóru. Váš příspěvek na mě zapůsobil dosti podlézavě, popřípadě prudičsky a věřte , že mi pokazil mou radost z fóra a tráveného času, který tu věnuji svým přátelům.
Tak to bylo naposled, jste vzdělaná osoba, takže si to už laskavě přeberte .

Děkuji za pozornost.

No konečně se alespoň v něčem shodneme. Naše vzájemné pocity jsou přesně stejné Též Ti nevěřím nos mezi očima. Ale na rozdíl od Tebe já své názory neměním jak kabát a za tím, co kdy řeknu, nebo napíšu, ti také stojím. No nic, alespoň v něčem máme stejný názor. A jak už tu bylo řečeno několikrát, ani toto není Tvoje fórum, ale je pro všechny. Jak řekl pan Šilhavý. Tvé emocionální výjevy jsou vskutku k pobavení, takže jen tak dál pokračuj. Vždy mám pak lepší náladu. :P
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Příspěvekod Lucie » sob srp 04, 2007 1:40 pm

:simpskocka:

Ivčo, ještě že máš nějaké kamarády, jako třeba :zz a taky :t a nesmím zapomenout na tvého oblíbeného :opoclovek:

Zítra se uvidíme, těším se :ahoj:
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

pozdrav

Příspěvekod Hooligan » sob srp 04, 2007 2:01 pm

Jsem tu jen na skok - takže pa zítra - také se moc těším a Flérinka snad ještě víc. Mám přibalit oblečky a mašle :?: :lol:
Iva H. ml.
<b>Honey Hooligan</b>
http://dobermann.wz.cz
Uživatelský avatar
Hooligan
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv úno 22, 2007 7:48 pm
Bydliště: Odolena Voda, okr. Praha - vĂ˝chod, CZ

Re: Svod plemeníků

Příspěvekod Brittanica » pon srp 06, 2007 7:07 am

Jana píše:
Lucie píše:Kdy a kde je svod plemeníků? Tam mohou i kupírovaní jedinci? Teda u nás asi těch nekupírovaných moc není :roll: A bude se kousat? Propozice jsou k naleznutí kde? A je to svod MSDK nebo DKČR?

Kdo si počká, ten se možná i dočká :D


Vzhledem k tomu, že mě Míša zajímá a zajímá i to můj vrh A, ráda bych věděla kde a kdy se koná tento sraz plemeníků, abychom mohli vidět Míšu v akci... :dobrouš:
Uživatelský avatar
Brittanica
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 09, 2007 11:41 am
Bydliště: Praha

Re: Svod plemeníků

Příspěvekod Jana » pon srp 06, 2007 9:24 pm

Brittanica píše:
Jana píše:
Lucie píše:Kdy a kde je svod plemeníků? Tam mohou i kupírovaní jedinci? Teda u nás asi těch nekupírovaných moc není :roll: A bude se kousat? Propozice jsou k naleznutí kde? A je to svod MSDK nebo DKČR?

Kdo si počká, ten se možná i dočká :D


Vzhledem k tomu, že mě Míša zajímá a zajímá i to můj vrh A, ráda bych věděla kde a kdy se koná tento sraz plemeníků, abychom mohli vidět Míšu v akci... :dobrouš:


Ať se snažím sebevíc, nijak v tom svém příspěvku nevidím nic o nějaké akci. Asi budu muset zakoupit silnější čočky. :D
Podzimní svod plemeníků možná bude, možná nebude. Kdo ví...
Když se něco konat bude, určitě budete všichni včas informováni. :-moc
Jinak Jano, Míša vzkazuje, že Tvůj zájem o něho je jen zástěrka, jak ho poškodit, pomluvit a zesměšnit. Proto ho už více nezajímáš. Nevěří ti. Jeho štěňata ho mohou kdykoliv vidět po předchozím ohlášení, Ty nikoliv.
Já mohu jen dodat, že jestli se Míša podzimního svodu ve zdraví dožije, přeci jen je v tom kritickém věku, že, tak se ho pouze zúčastní. Jakékoliv další akce mu nedovoluji. Je příliš tlustý, stejně jako všichni zde včetně mě, máme nějak sklony k nadváze. A to mu nedělá dobře na tu zlomenou nohu. Navíc kouše jako blázen a nebrzdí, takže mám strach, aby se mu s tou nohou ještě něco nestalo. Jeho předchozí výsledky a výkony jsou natolik dostačující, abych ho ještě nějako honila po cvičákách. Zaslouží si odpočinek, zvláště po těch letech náročného výcviku stráveného mimo domov.
Pokud tedy ještě máte něco k tomuto tématu, klidně si pište co chcete. Míša je naštěstí na rozdíl ode mne flegmatik, takže z jeho strany nikomu nic nehrozí. :simpskocka:
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Příspěvekod Lucie » pon srp 06, 2007 9:36 pm

:zabka: Pravda a láska vždycky zvítězí ­ :maso:
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Vše o dobrmanech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron