Adios Broskvička

Inzerce, rady, oznámení

Adios Broskvička

Příspěvekod mabros » pát lis 09, 2007 6:20 am

Ahoj všichni,chtěla bych jen dát na vědomost,že Adios už je zase doma.Děkuji všem za projevený zájem,moc si toho vážím.Ivanko,na Vás jsem dala kontakt na pejska kterého nabízíte,tak to snad dopadne tak dobře jako u nás.Hezký den .Martina :P
mabros
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:24 pm
Bydliště: HavĂ­Ĺ™ov

Příspěvekod Jitka Šestáková » pát lis 09, 2007 7:15 am

to jsem opravdu moc a moc ráda,doufám, že má hodného páníčka,který mu vše vynahradí
Uživatelský avatar
Jitka Šestáková
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát srp 24, 2007 1:20 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Adios Broskvička

Příspěvekod mabros » sob lis 10, 2007 6:38 pm

Bohužel,Adiose si po 5 týdnech vyzvedl jeho původní majitel.A jak je všem jasné,je to jeho pes a má na něj nárok.Dozvěděla jsem se,že pes nebyl ani v útulku,ale jen na hlídání u paní,kde ho jeho majitel nechal.Pak snad vlivem telepatie si pro psa v úterý přišel a odvedl ho.Adios měl ve čtvrtek odjet do Vyškova,do nové rodiny.Nepovedlo se to a já si teď říkám,jestli je to dobře ,nebo špatně.Pořád je majetkem pana Mocháně,kterého jsem kontaktovala,ale bohužel,tel.neplatný a doporučený dopis se vrátil,adresát neznámý,odstěhoval se bez udání adresy.No a nyní jsem bohužel ta špatná já.Dělám si snad z lidí srandu????Nechci si ani představit,co by se dělo,kdyby pes odjel a právoplatný majitel by si pro něj přišel.Nyní jsem se dozvěděla ,že mu z hlídání psa vydali aniž by si nechali zaplatit,jen za slib ,že přinese žrádlo pro ostatní pejsky,které tam paní má,atd....a že se mi ozve a situaci vysvětlí.Nic z toho se nestalo a mě je z toho jen smutno,jak se mohou někteří lidé zachovat.A je úplně jedno kdo je chovatel,ten pes je pouze z mé chovné stanice a já mu chtěla najít domov se spoustou lidí kolem sebe,bohužel.......musím jen doufat ,že má dobře a ,a,a,.Tak tolik pro některé na vysvětlenou,že si z lidí srandu nedělám a ani nechci dělat.
Tuto situaci nikomu nepřeju.Hezký večer Martina
mabros
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:24 pm
Bydliště: HavĂ­Ĺ™ov

Příspěvekod Bluemale » ned lis 11, 2007 1:08 pm

A nemá majitel chovné stanice právo na odstoupení od původní smlouvy (čili by došlo k odebrání psa), pokud se o něj majitel dobře nepostará? Já mám ve smlouvě, že se o pejska starat musím, zajistit mu stravu, péči apod. Telefon na majitele nefunguje (volané číslo neexistuje) nebo Vám to majitel nebere? Může také záměrně nevyzvedávat poštu, pokud vidí, odkud je dopis.
Bluemale
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned říj 14, 2007 9:01 pm

Re: Adios Broskvička

Příspěvekod mabros » stř úno 06, 2008 6:35 am

Ahoj všichni,takže zase po pár měsících je tady stejný problém s Adiosem,tentokrát mi již majitel dal svolení psa umístit do dobrých rukou.Všechny prosím,kdyby jste o někom věděli,pes je k darování.Drte pěsti aby se to již konečně povedlo a pes začal konečně žít slušný psí život.Martina
Kdyby někdo měl zájem-tel:603590359
mabros
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:24 pm
Bydliště: HavĂ­Ĺ™ov


Zpět na Vše o dobrmanech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron