Re: MISTROVSTVÍ SVĚTA dobrmanů 2012

Zde naleznete seznam různých zkoušek, závodů a bonitací­ v ČR i zahraničí

Re: MISTROVSTVÍ SVĚTA dobrmanů 2012

Příspěvekod Ludek » stř kvě 23, 2012 7:57 pm


http://www.idc2012.hu


Hola z pusta magyara !

Motorest,motel či jak nazývají bordel Vargas není jak mi Honza Růžička řekl na Rakocsi utca !!! Navigace vám ukáže druhou možnost kde je celé jméno tohoto místního revolucionáře spolu s římskou dvě. Tak to je ta ulice. Rakocsi je stále tak slavný,že má dvě ulice v jedné obci. No koneckonců na našich nejvyšších horách je vše také Krakonošovo,že.
Jeďte tedy na tu druhou adresu,bo na té první bydlí v čísle devatenáct početná rodina. Stojíc s kufrem v ruce ve dveřích dožadující se ubytování,napočítal jsem šest až devět umouněných cikáňat s nudlemi u nosu.
Nu což,když jsem nalezl to správné místo,mluvil na mne recepční plynulou rómštinou. To že se jedná o bordel mi neřekl můj neomylný čich na tyto věci. Kdysi jsem podobný podnik spoluvlastnil. Rudý neón,slečna hádající se že chce do práce,jakuzzi ve sklepě a výjevy z kamasútry na zdech je dostatečný komplex indicií pro každého. Je tu ale útulno a zítra prý pustí klimatizaci
Nalezl jsem místo mstrovství. Všichni sledovali Švédy na sousedním tréninkplace a tak se mi podařilo odbýt rychle poslušnost. Pořadatel začal být neodbytný až po vysílačce. Obávám se ,že na originál plac se už znovu takto nedostaneme.
Neberte si s sebou chlast,mají tu neskutečně výborná místní vína. tak tu jedno piji,zatímco Alexa které jebe bo je falešně březí,pokukuje po ponožkách,že by si je odnesla do postele a kojila. :t
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: MISTROVSTVÍ SVĚTA dobrmanů 2012

Příspěvekod Ludek » čtv kvě 24, 2012 7:21 am

Absolvoval jse další trénink. Plac ráno nikdo nehlídal. Škoda že tu už nejste. Přepokládám,že teď vzrážíte,tak šťastnou cestu! Na dvoře montují něco v klimatizaci. Snad půjde. Měl jsem v noci jak jinak než otevřené okno. Portýr se kámoší s hluchoněmým. Ten přijel na kole kolem jedenácté večer a pod mým oknem,bo v recepci bylo asi také na zdechnutí,tři hodiny v kuse ukazoval nějaký příběh a protože se neslyšel,tak u toho chvílemi vydával příšerné skřeky. Usnul jsem tedy až to dovyprávěl. Mám s tím zkušenost,náš gympl sousedil s ústavem pro takto postiženou mládež. Zejména děvčata byla per plex z toho,jak za zdí, o přestávce v křoví masturbující hoši, hýkali jako osli.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: MISTROVSTVÍ SVĚTA dobrmanů 2012

Příspěvekod Tanaki » pát kvě 25, 2012 7:19 am

vidim ze nalada je dobra....jsme zvedava na vysledky....tusim v kostech velke vykony :-q tak at se dari!
Uživatelský avatar
Tanaki
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv črc 08, 2010 9:27 am
Bydliště: Praha 2

Re: MISTROVSTVÍ SVĚTA dobrmanů 2012

Příspěvekod Ludek » ned kvě 27, 2012 6:58 am

Děkuji vám fšem za přání a podpůrné sms,jakožto i telefóny. Nicméně ta bestie stále kojí a do práce se jí nechce. Slunce peče a vítr věje. V půldne jdu na stopu. Hyn sa hukáže! Cítím fšak cosi neblahého.
Každý den přec přináší překvapení . Musím zmínit ta dvě fčerejší. Pes na kontroláku při otočce vyslékl figuranta z rukávu a jal se prchat i s rukávem v hubě. Figurant (46) nezaváhal,dohonil jej,narval ruku zpět a pokračoval. Neopakovalo se.
To druhé překvapení prozářilo můj život jak slunce nejjasnější. Chcal jsem na hajzlu a u vedlejší mušle,považte,vykonával stejnou činnost sám pan prezident .Neodvážil jsem se ni juknout vedle,jistě bych byl ponížen jeho germánskou velikostí a to by mohlo narušit tuto krátkodobou nirvánu kupříkladu závistí.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: MISTROVSTVÍ SVĚTA dobrmanů 2012

Příspěvekod Michala » pon kvě 28, 2012 5:02 am

Luďku posílám Vám taky gratulaci, moc pěkné umístění.
Uživatelský avatar
Michala
 
Příspěvky: 57
Registrován: pát kvě 11, 2007 6:51 pm
Bydliště: Rynholec, okr. Rakovnik

Re: MISTROVSTVÍ SVĚTA dobrmanů 2012

Příspěvekod CIM » pon kvě 28, 2012 10:04 am

Ahoj Luďku,
blahopřeji k výsledku na MS.
CIM
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 10, 2012 8:38 am

Re: MISTROVSTVÍ SVĚTA dobrmanů 2012

Příspěvekod Iris » pon kvě 28, 2012 10:09 am

Blahopřeju k výsledku na MS dobrmanů! Pěkný výkon :)
Iris
 
Příspěvky: 25
Registrován: úte črc 28, 2009 12:34 pm

Re: MISTROVSTVÍ SVĚTA dobrmanů 2012

Příspěvekod Jitka Šestáková » pon kvě 28, 2012 10:14 am

Blahopřeji k umístění na MS !!
Uživatelský avatar
Jitka Šestáková
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát srp 24, 2007 1:20 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: MISTROVSTVÍ SVĚTA dobrmanů 2012

Příspěvekod Jana Klierová » úte kvě 29, 2012 8:12 am

Gratuluji k supr umístění na Ms! :-D
Jana Klierová
 
Příspěvky: 45
Registrován: čtv srp 26, 2010 2:14 pm


Zpět na Zkoušky & závody & ZTP,bonitace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron