Stránka 1 z 1

ZTP na Slovensku

PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 4:53 pm
od Ludek
Již poněkolikáté plánuji ZTP na Slovensku. Rozhodčím by byl Rudi Killmayer. Předcházela by mu týdení příprava a jeho termín je předběžně 19.8..

Re: ZTP na Slovensku

PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 11:11 am
od duke
Nejsem si jistá,ale myslím,že termín ZTP je jiný,snad 5.8.?
Možná by to chtělo upřesnit pro tápající potencionální účastníky . :D

Re: ZTP na Slovensku

PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2012 11:14 am
od Ludek
Letošní ZTP v Jelenci je zrušeno. Měl jsem jen cca 8 lidí,protože sověti omdleli. Patrně i naše slovanské bratry zasáhla krize. 8 lidí nestačí na letenku ,ubytování a opateru rozhodčího,respektive by už tak nekřesťanské startovné bylo ještě nekřesťanštější a spolu s cenou výcviku by se turnus na táboře rovnal dovolené na Maledivách.
Protože nebude ZTP,jediná to věc proč jsem z důvodů možnosti předvedení kupírovaných jedinců jezdil na Slovensko,ruším i letní školu probíhající v týdnu před ZTP. Omlouvám se tedy těm,kterým to zkříží plány,ale onen týden budu v Čejticích pořádat obdobu výcvikových víkendů. Toto bde probíhat po celé prázdniny. Ubytování je možné v okolních penzionech a v místní Čejtické hospodě již rekonstruovali místnost se sprchou,jakožto se snažím domluvit pronájem celé chalupy zde v místě. Taktéž v Bochovicích je v druhém turnusu 8.7. - 15.7. volné místo. Prvý a třetí turnus je již obsazen.