Agresivní ze strachu?

Vše co se týká výcviku psů

Agresivní ze strachu?

Příspěvekod czizecka » stř bře 17, 2010 11:15 am

Ahoj, měla bych dotaz, mám štěně fenku NO je jí právě 5 měsíců, mám jí asi 4 týdny. Zjistila jsem že je dost agresivní na ostatní psy t.j. když vidí jiného psa tak na něj doráží, štěká a napadá ho. Když jsem ji přivezla tak štěkala i na naše dva psy, byla pod autem asi 10minut než jsem jí vylákala rohlíkem a druhým rohlíkem jsem jí "skamarádila" s našimi staršími osazenci. S těma byla pak v pohodě. Ale jakmile potkáme ve vsi nějakého jiného psa tak do něj hned vletí, vodím jí vesnicí na vodítku ale dělá to i když je navolno. Když u nás byl nedávno švagr s pitbulkou tak do ní taky vletěla tak jsem jí dala na stahovák a když na pitku řvala tak jsem dala zákaz a trhla jsem s vodítkem což docela fungovalo a tak třikrát asi to zopakovala a pak to bylo OK už. Bylo to tak správně? Jak mám postupovat když potkáme cizího psa a ona mi na tom vodítku řve jak kráv* a? je dobrý ji vycukat nebo mám zvolit nějakou jinou metodu "po dobrém"? Prosím poraďte, nerada bych si jí zkazila aby pak nevycházela se psy. Vďy jsem měla psy od malička (7 týdnů) tak byli ze začátku výborně socializovaní. Toto je trochu nová situace pro mne :hop
czizecka
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 02, 2010 11:23 am

Re: Agresivní ze strachu?

Příspěvekod Sali BNT » stř bře 17, 2010 1:11 pm

podívejte se na vlákno Nedůvěra - tipy a triky pro práci i život

http://www.dogschoolk9.com/forumK9/view ... &sk=t&sd=a
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna


Zpět na Výcvik psů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron