Dlouhodobé odložení

Vše co se týká výcviku psů

Dlouhodobé odložení

Příspěvekod Ales » sob říj 09, 2010 2:35 pm

Dobrý den

Chtěl bych požádat o radu. Na cvičáku se nám nedáří dlouho dobé odložení. Vyčerpal jsem všechny možnosti.

V bytě vydrží ležet 60 minut bez hnutí.
Před domem vydrží, rušivé prostředí (auta, dětí, psi ) bez problém.
Šli jsme ke známým na návštěvu teké bez problému.
Také když jdeme do restaurace bez problému leží.

Ale na cvičáku to je problém. Chodím tam, když tam nikdo není aby nás nikdo nerušil -vydrží na místě cca 5 min. pak začne fňukat postaví se a po chvice vezme čáru. :( Jinak je to velmi živá fena labradora.

Jinak cvičí velmi pěkně oční kotakt, obraty na místě, rychlé přesné i aport je velmi pěkný (v květnu jsme dostali cenu na klubovém závodě za nejlepší aport)
Uživatelský avatar
Ales
 
Příspěvky: 100
Registrován: ned bře 21, 2010 5:43 pm
Bydliště: Všetaty

Re: Dlouhodobé odložení

Příspěvekod Ludek » pon říj 11, 2010 7:26 am

Šedesátiminutové odložení je pro psa vopruz,jen abyste to věděl. Pro odložení si na cvičáku navažte na různá místa dlouhá vodítka - nejlépe stopovačky. Psa vždy při odložení jen tak mimochodem navažte. V okamžiku jak se zvedne a bude chtít třeba prchnout,nebudete mít problém jej pomocí vodítka ulovit,sjezdit dle potřeby - nevím na jakém levelu tlaku jste - a položit zpět přesně na původní místo.Znova a znova. A zůstaňte u těch vodítek ještě tak čtvrt roku.I když se bude zdát,že odložení už umí. Hodně štěstí :wink:
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Dlouhodobé odložení

Příspěvekod Ales » pon říj 11, 2010 12:29 pm

Moc děkuji za cenné rady. Možná jsem na tom hledal jenom nějakou záhadu. Obrním se trpělivostí a budu pokračávat s výcvikem dál 8) .

Na cvičáku když nás viděli poprvé tak si mysleli že cvičm psi řadu let ale když sem jim řek že 3 měsíce tak tomu nechtěli věřit. Nejsem žádnej světo borec ale cvičm naší Sally strašně rád. A s každého nového cviku který se nám povede mám velkou radost.

A mimochodem jsem chtěl poděkovat za vaší ABCEDU výcviku nebýt toho,tak by jsme nikdy nebyli tam kde jsme .Nynní jste pro nás pan učitel (bůh).Moc si vás za to vážíme :-q .
Uživatelský avatar
Ales
 
Příspěvky: 100
Registrován: ned bře 21, 2010 5:43 pm
Bydliště: Všetaty

Re: Dlouhodobé odložení

Příspěvekod Ludek » pon říj 11, 2010 8:07 pm

....kristepane... :twisted:
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Dlouhodobé odložení

Příspěvekod Ales » ned lis 14, 2010 4:19 pm

Hezké večer

Dnes jsem dělal zkoušky, splněny na výbornou a dlouhodobé odložení teké super. :hop

Díky
Uživatelský avatar
Ales
 
Příspěvky: 100
Registrován: ned bře 21, 2010 5:43 pm
Bydliště: Všetaty


Zpět na Výcvik psů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron