Speciální výstava dobrmanů 2009

Propozice, výsledky, aj.

Speciální výstava dobrmanů 2009

Příspěvekod Lucie » pon dub 13, 2009 7:26 pm

DOBERMANN SHOW 2009
speciální výstava dobrmanů obou klubů dobrmana ČR


se koná dne 20. 6. 2009 v kynologickém areálu Hvězda, Kotojedy-Kroměříž

rozhodčí pro exteriér i výkon: Jozef Klíma (SR)

figurant: Vít Glisník


zadávané tituly: CAJC, CAC, res.CAC, Vítěz speciální výstavy baby, dorostu, mladých, Vítěz speciální výstavy pes a fena, Nejlepší veterán, Nejlepší pár psů, Kombi vítěz (pes a fena) - hodnotí se výsledek výstavy a kousání, Nejlepší obranář, Nejlepší chovatelská skupina, Vítěz Dobermann show 2009 - BOB

Po delší době byla opět obnovena soutěž o Kombi vítěze (hurráá :hop) . Kousací část se skládá se zadržení s protiútokem a závěrečným střežením, obrany při přepadu.

Kompletní propozice a přihláška ke stažení zde: http://dobermanncz.eu/files/ke-stazeni/propozice-dobrman-show-2009.pdf
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Speciální výstava dobrmanů 2009

Příspěvekod Lucie » ned čer 21, 2009 12:32 am

Výsledky
SPECIÁLNÍ VÝSTAVA DOBRMANŮ, 20. 6. 2009

DOBRMAN ČERNÝ S PÁLENÍM

Tř. dorostu:
VN 1, VSV dorostu - Eggo Star of Bedea
(Apollo v.Römerkastell - Erika Passo Doble)

Tř. mladých:
V 1 CAJC, VSV mladých - Winner Halit Paša
(Batler de Grande Vinko - Sonique de Grande Vinko)
V 2 - Bred Black Dancer (Tahi-Réme Diablo - Assunta Black Dancer)
V 3 - Frodo Black Sagitta (Quincy v.d.Böllenruthen - Era Black Sagitta)

Mezitřída:

?VD 1 - Golden Bandith Alary Aslar (Urian Miratio - Angie Alary Černý poklad)

Tř. otevřená:
V 1 CAC, VSV, BOB - Dream Star of Bedea
(Urbano del Diamante Nero - Tahi-Réme Triniti)
V 2 res.CAC - Fredy Gumby (Aramis Halit Paša - Dafné Gumby)
V 3 - Atoris Sheridano Le Fano (Cliff v.Beuchower Hof - Fergie Calibra Magic)
? - Flipper Alary Aslar (Grant di Villa Conte - Bon Jour Alary Aslar)
? - Seal Slater z Helfštýna (Eria Pro Red River - Ardens Gracegarrida)

Tř. vítězů:
V 1 CAC - Berry from 14th Meridian
(Nitro del Rio Bianco - Grey Asdemi di Matario)
V 2 res.CAC - Grind Restless Heart (Zenon Zart z Helfštýna - Cassia Goldest Diamond)
V 3 - Dixon Gumby ( Coop Gumby - Indiana Bohemia Gotika)

PSI HNĚDÍ S PÁLENÍM


Tř. baby:
VN 1, VSV baby - Patricio Graz z Romaru
(Jagan Gujar of Gudas - Niita Graz z Romaru)

Tř. vítězů:
V 1 CAC - Exploited Restless Heart
( Kirk Kroy z Helfštýna - Ardens Stonerose)

FENY ČERNÉ S PÁLENÍM

Tř. baby:
VN 1 - Alessandra Avašír
(Chriss z Padoku - Graciella Halit Paša)

Tř. mladých:
V 1 CAJC, VSV mladých - Zaphira Halit Paša
(Fan-Fan de Grande Vinko - Grande Vinco iz Doliny Dalmenov)
V 2 - Anabel Artep Moravia (Cliff vom Beuchower Hof - Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
V 3 - Yamaha Star Halit Paša (Batler de Grande Vinko - Ebony Star Halit Paša)
V 4 - Armida First Floor (Urian Miratio - Cinderella Restless Heart)

Mezitřída:
V 1 CAC - Fannie Moravia Heart
(Latino Lorenco v.Cobra - Chakori Moravia Heart)

Tř. otevřená:
V 1 CAC - Fiona Gumby
(Aramis Halit Paša - Dafné Gumby)
V 2 res. CAC - Alexa Sheridano Le Fano (Cliff v.Beuchower Hof - Fergie Calibra Magic)
V 3 - Jeannette Halit Paša (Aramis Halit Paša - Britannica Goldest Diamond)
V 4 - Sheilla Halit Paša (Ramonburg´s Chinji - Brittanica Goldest Diamond)
VD - Oxa v. Aurachgrund (Calle v.d.Burgstätte - Gipsy v. Aurachgrund)

Tř. pracovní:
V 1 CAC - Era Black Sagitta
(Aramis Halit Paša - Baby Black Sagitta)
V 2 res.CAC - Carisma v.Finkenheim (Xerxes z Tomky - Ariella Dea D´Ovilava)
V 3 - Alfaré Sheridano Le Fano (Cliff v.Beuchower Hof - Fergie Calibra Magic)
? VD 4 - Iris Abba Sonia (Amor Extra Moravák - Eris Abba Sonia)

Tř. vítězů:
V 1 CAC - Nomi Halit Paša
(Nitro del Rio Bianco - Fantasia Betelges)
V 2 res.CAC - Felicita Passo Doble (Tahi-Réme Nubira - Ina Gujar of Gudas)

Tř. čestná:
V 1 - Dafné Gumby
( Coop Gumby - Indiana Bohemia Gotika)
V 2 - Erika Passo Doble (Tahi-Réme Tornado - Ina Gujar of Gudas)

FENY HNĚDÉ S PÁLENÍM

Tř. baby:
VN 1, VSV baby - Grynia Halit Paša
(Batler de Grande Vinko - Fantasia Betelges)

Tř. mladých:
V 1 CAJC - Tahi-Réme Babine
(Nilo dei Nobili Nati - Tahi-Réme Giovanna)
V 2 - Desiderie Halit Paša (Batler de Grande Vinko - Edinstvennaya Moya iz Gratsiano)

Mezitřída:
V 1 CAJC, VSV - Gaily Passo Doble
(Tahi-Réme Diablo - Caroll Passo Doble)

Tř. pracovní:
V 1 CAC - Isména Halit Paša
(Pimm´s Number One iz Doma Domeni - Galnthus Nobilis Bretagne)

Tř. vítězů:
V 1 CAC - Chiara Halit Paša
(Athor di Campovalano - Jasmína Bohemia Gotika)
V 2 res.CAC - Lorraine Halit Paša (Graphic Line Antey - Izis Gabi Vigo)

Tř. čestná:
V 1 - Ayrin Star of Bedea
(Adamant de Grande Vinko - Tahi-Réme Triniti)

Nejlepší pár:
1. Dixon a Dafné Gumby


Nej. chovatelská skupina:
1. Gumby

2. Halit Paša (hnědí)

3. Halit Paša (černí)

Kombi vítěz - pes:
Dixon Gumby


Kombi vítěz fena a nej.obranář:
Isména Halit Paša


Bodové hodnocení soutěže o nej. obranáře - max. 50 b. (video všech psů je v přípravě!)

1. Isména Halit Paša - 49 b.
2. Dafne Gumby - 48 b.
3. Oxa v.Aurachgrund - 45 b.
4. Dixon Gumby - 44 b.
5. Alfare Sheridano Le Fano - 40 b.
6. Alexa Sheridano Le Fano - 39 b.
7. Atoris Sheridano Le Fano - 38 b.
8. Chiara Halit Paša - 38 b.
9. Era Black Sagitta - 37 b.
10. Felicita Passo Doble - 33 b.
11. Lorraine Halit Paša - 0 b.
12. Jeannette Halit Paša - 0 b.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Speciální výstava dobrmanů 2009

Příspěvekod Lucie » úte čer 23, 2009 4:47 pm

Video ze soutěže o Kombi vítěze
A zde je odkaz na výkon Lorreain Halit Paša, který nebyl na videu umístěném níže zaznamenán.
http://www.ismena.cz/html/videa/Loreain.wmv

http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Speciální výstava dobrmanů 2009

Příspěvekod Lucie » úte čer 23, 2009 11:19 pm

A co na videu vidět není :roll: a taky odkaz na video Alexy z jiného pohledu
http://www.ismena.cz/html/videa/Alexa.wmv

Alexa
Obrázek
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno


Zpět na Výstavy psů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník

cron