Rhapsody Halit Paša - pravda

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod Lucie » pon lis 09, 2009 4:34 pm

dobrjana píše:Opakuji svoji nabídku, sdělit vám svůj názor na to, co se již nyní domnívám, že může můj pes Caesarion Halit Paša přinést do chovu.


Navrhuji mu založit osobní presentaci (fotky, tituly, vyšetření - tedy vše co ten pes má) v sekci Vše o dobrmanech a tam napsat, co by do toho chovu mohl přinést. Mě osobně to zajímá velmi!
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod dobrjana » pon lis 09, 2009 5:12 pm

Děkuji za nabídku a jistě ji jednou ráda využiji, nyní však nemám potřebu svého psa prezentovat na veřejných fórech ani ho vzhledem k jeho mládí zatím nenabízím jako krycího. Mé přání je nechat si po něm jednou fenu, jelikož mi maximálně vyhovuje jeho sebevědomá vyrovnaná povaha a je mým zbožným přáním, aby se podařilo předat i jeho odvahu a zájem o kořist. Zřejmě s přibývajícím věkem u mě stoupá lenost a klesá ochota ztrácet čas s něčím nervním, bázlivým, nestopujícím, nekousavým a k tomu třeba ještě hrbatým (ikdyž to by mě trápilo asi nejméně), proto štěně po Agbarovi, samozřejmě s vědomím, že genetická loterie je někdy nevypočitelná a 100% záruky neexistují ani co se týče povah, ani co se týče zdraví ani exteriéru.
Kolem svého psa nehodlám vytvářet aureolu tajemství, takže jakékoli slušně formulované dotazy ráda zodpovím, jak už jsem několikrát nabídla, a to na e-mailu janakonecna@klikni.cz , omlouvám se zároveň, že pro případné dotazy nezveřejním své tel. číslo, mohu ho eventuelně předat rovněž mailem, číslo jsem si změnila poté, co mi cca 300x denně chodila stejná zpráva z t-zones (autor jistě ví jaká), děkuji za pochopení.
S přáním hezkého večera všem slušným lidem
Jana Konečná
dobrjana
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 15, 2008 6:55 pm

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod dobrjana » pon lis 09, 2009 5:28 pm

V této souvislosti mě ještě napadá, že pokud by se někdo chtěl přijet podívat na náš trénink obran, tak i toto je po domluvě na mailu možné.
dobrjana
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 15, 2008 6:55 pm

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod Jana » pon lis 09, 2009 5:30 pm

váš příspěvek byl vymazán slečno magistro,neb se nezakládá na pravdě .LŠ
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod Jana » pon lis 09, 2009 5:34 pm

Neodpustím si poslední poznámu: do nadutosti, arogance, domýšlivost a nadřazenosti, kterou předvádíš ty, mám pořád ještě hodně daleko.
Prosím prosím, Ráda bych se dočkala jmen těch lidí, kteří ode mne dostali tu studenou sprchu. Asi mi už nefunguje paměť.
A ti lidé, co jsou se svým štěńátkem spokojení, tak ti sem psát nebudou. Mají strach, že by se jim pan Šilhavý a slečna Skopalová mohli mstít.
Tak jsem slyšela, tak předávám.
A jen tak mimochodem, protože tu paměť mám fakt nějakou špatnou, kolik že sem napsala lidí, kteří mají jakési negativní zkušenosti se mnou? Já jsem četla příspěvky zatím jen od dvou a od jedné paní z Českých BUdějovic, od které jsem po její návštěvě u mě dostávala ještě úžasné fotky a pochvalné emaily. Že by schizofrenie??
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod Sali BNT » pon lis 09, 2009 5:42 pm

Lucie píše:Rozárko, nemůžeš srovnávat kennel Campovalano pana Prosperiho s Halit Paša. V jeho kennelu jsem byla a byla jsem samozřejmě i u Jany.
Gabriele má pro svůj chov podmínky a ideu, která mu vychází. Jana podmínky nemá a bohužel má i psychózu.
A co se týká samotného výsledku chov.snažení, tak tam ani netřeba nic psát.

Zde píšou lidi, co měli negativní zkušenost s HP, hlavně se samotným chováním a nadutostí slečny magistry Čechové. A já osobně poznala více lidí, kteří se dočkali jen studené sprchy, lží a nadávek, když dali najevo svou nespokojenost. Doufám, že se už nebudou bát a podělí se o svou zkušenost a stejně tak i ti, jež jsou spokojeni, i ti, jež souhlasí s takovým velkochovem velkého pracovního plemene v tak zoufalých podmínkách.


podmínky? ty říkáš "podmínky" tý italský hře na stádový manekýny? děkuju nechci, ani jedno ani druhé.
Nezlob se, ale většinoví klienti a jejich zkušenosti s tímto kenelem, ani žádným podobným velkochovem, byť světově sebeúspěšnějším, mě už teď opravdu nezajímají, tam se to celý posunulo úplně jinam, než je pro mne normální a přijatelný,
Janě jsem opakovaně řekla i psala svůj pohled, data má, je to jen na ní, jak s nimi naloží a kam se vydá.......takže její volba a její boj.
zajímá mě už jen plemeno a jeho budoucnost, a tam už jsem řekla vše podstané opakovaně, pracovní plemeno jen pro sportsmany a jen ve výběrové kvalitě povah, srovnat dobrmany výkonem s malinama, chov tzv. exteriéráků je slepá ulička a nechci mít nic společného s těmi, co se pro ní rozhodli. Jsem pro výkonnostní rodinný hobbyzucht v malém objemu, kdy štěňata se počínají na objednávku a prodávají mezi známými.
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod Ludek » pon lis 09, 2009 5:43 pm

Slečno magistro,vím že jste nezašla ještě dostatečně daleko. Pokusíte se použít cokoli vás napadne,aby byla odvrácena pozornost od toho co provádíte pejskům,jejich majitelům a plemenu dobrman vůbec. Naštěstí vám ale už nikdo nevěří. Ano,pár lidí se pokouší vás chránit,neb je jim vás líto. Ale i oni ví která bije,neb mají zdravý rozum. Nechtěla byste přehodnotit váš přístup k velkochovu kterým ničíte budoucí generace dobrmana a radši mít opět jen jednu fenku a k ní třeba švýcarského bílého ovčáka?
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod Jana » pon lis 09, 2009 5:59 pm

Vážený pane Šilhavý a slečno Lucinko. DOmnívat se, to je to jediné, co můžete. To ostatní je už jen věc spekulací. A tady si plácejte co chcete. Mazáním mých příspěvků jen dokazujete vaše charakterové vlastnosti.
Žádný Řád ani Chovatelský řád ani žádný zákon není použitelný pro vaše tvrzení, že své psy týrám. Naopak hodně zákonů je použitelných na vaše jednání, které do toho slušného má dost daleko.
Jako lidé, co si myslí, že mají nějaké renomé, nějaké postavení v kynologické společnosti, jste se všem přítomným ukázali v tom pravém světle a já jen doufám, že k těm lidem, co mi píší a volají, přibydou ještě další, co si své názory na vás a vaše chování a jedná dost zásadním způsobem poupravili.
Pro vaše všechna lživá tvrzení nemáte jediný důkaz, žádná fakt. Nic. Jen občas něco vytržené ze souvislosti, fakta překroucená, lživá a zmanipulovaná.
Nepotřebuju zacházet nikam daleko, klidně si tu dál diskutujte, protože i negativní reklama je reklama. A oni jsou pak všichni příchozí příjemně překvapení tím, že skutečnost vůbec neodpovídá vašim nesmyslným tvrzením, obviněním a narážkám.
Užijte si hezký večer.
P.S. Lucie, díky za inzeráty. Inzerátů není nikdy dost, i když se máma snaží a fakt je dává každý každičký den.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod Lucie » pon lis 09, 2009 6:12 pm

Ano, bohužel na psychické pohodlí se dnes v ČR nehledí. Pes je zde věc. Nic víc. Má zákonem vyhrazený prostor. V Anglii by ti všechny zvířata hned odebrala.
Taky to chování na výstavách, viz.Praha, kdy jsi velmi hrubá při neúspěchu svého zvířete. Ale to je fakt o ničem. Nech si odborně pomoci, pak možná pochopíš, co těm zvířatům děláš! O plemeni dobrman nemluvě.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod Lucie » pon lis 09, 2009 6:16 pm

Jana píše:Neodpustím si poslední poznámu: do nadutosti, arogance, domýšlivost a nadřazenosti, kterou předvádíš ty, mám pořád ještě hodně daleko.


Jana píše:Jedno jste spolčená s Lucií a jako taková mi nestojíte za pozornost.


Jana píše:Na odpověď paní Šestákové nereaguji podrážděně, jen si myslím, že paní Šestáková o chovu vůbec nic neví, takže není naprosto oprávněná jakkoliv se k tomuto tématu vyjadřovat.


Jana píše:Nejsi naprosto nikdo, kdo by se měl zajímat o moje feny.


Jana píše:Myslíš, že někdo zná pravdu líp než já????


Jana píše:Kdo jste pane Šilhavý, že musíte být informován o mých chovných zvířatech? Naprosto nikdo: Nic. Nula.


Jana píše:Chytrá paní z Českých Budějovic ani neumí číst a hledat na webu.


Jana píše:Paní Šestáková prosím, myslím že jste hloupá, ale vy mě vždycky ještě víc překvapíte.


A kdo je tady nadutý?
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod Jana » pon lis 09, 2009 6:16 pm

Já jsem byla velmi hrubá v Praze při neúspěchu mého zvířete?
To jako myslíš, že když mě Roza kousla do stehna, jak moc chtěla ten balónek, co tam s ním Marie předváděla doslova onanii, tak jak jsem jí chytla za pysky, aby mě znovu nekousla?
tak to jo, tak to já se nechám příště pokousat. Naštěstí předtím málem kousla i rozhodčího a víš, povídali jsme si tam o tom, třeba zrovna s paní Brožovou. Ono totiž na té výstavě bylo víc lidí, než jen ty a tvoji nohsledi.....
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod Jana » pon lis 09, 2009 6:18 pm

Ve srovnání s tebou jsem ještě hodně málo nadutá a namyšlená a sebestředná a jedinečná. Mám se toho od tebe ještě hodně co učit. Tedy co se týká tvého chování k bližnímu svému.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod Sali BNT » úte lis 10, 2009 7:14 am

Jana píše:Já jsem byla velmi hrubá v Praze při neúspěchu mého zvířete?
To jako myslíš, že když mě Roza kousla do stehna, jak moc chtěla ten balónek, co tam s ním Marie předváděla doslova onanii, tak jak jsem jí chytla za pysky, aby mě znovu nekousla?
tak to jo, tak to já se nechám příště pokousat. Naštěstí předtím málem kousla i rozhodčího a víš, povídali jsme si tam o tom, třeba zrovna s paní Brožovou. Ono totiž na té výstavě bylo víc lidí, než jen ty a tvoji nohsledi.....


Ne, Jano, problém je jinde, ty jsi dost tvrdě potlačený výbuchář a při bolesti, kterou ty pinčlovky člověku nenadále způsobují naprosto běžně, reaguješ vztekle, je to bohužel tak, mnohokrát jsem to viděla, ale takových je hodně, já mám ten samý problém, vždy se za to pak ex post stydím, ale už je pozdě, škoda už je na psychice zvířet napáchaná....pravé okamžiky nestřeženého projevu cholerika, vítej do klubu.....chce se to jen ovládat a psa korigovat rozumem, nikoli emocí bolesti a vzteku, mě na tohle jednu dobu při šíleném pracovním přetažení a labilních emocích z toho hodně pomohly antidepresiva, ale není to stopro, musím pořád myslet a zatít zuby a prodejchat to, jinak bych nejdřív dvě vteřiny syčela bolestí a pak běžela za psem a nakopala ho...dvakrát jsem si takhle zrušila psa na stopách a vždy jsem to dávala rok do kupy, Arkouna co mi spálil ruce šnůrou a Kirunu, co začala magořet z nervů a mě to vytočilo...
je podstatný rozdíl, jestli do psa hmátneš s chladnou hlavou ve zdravém nasrání, nebo zda to je výbuch vzteku, co se uvolnil bolestí a musí ven...právě že tohle moc dobře znám, tak na to citlivě reaguju u druhých a snažím se je i rukou zastavit a uvolnit jim tu emoci jinak, ne přes toho psa, radši ať se v tu chvíli vybijou do mě, vím, proč radši udělám hromosvod...
Víš, je to sice OT, ale to je právě to, čím se u výcviku odliší ti dobří od těch běžných....že se dokážou ovládat za každou cenu a vše, co dělají, je podřízeno jejich cíli, a žádné emoce jim to nemůžou shodit..
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod Lucie » úte lis 10, 2009 10:17 am

Jana píše:Naštěstí předtím málem kousla i rozhodčího...



No sorry, ale troufám si tvrdit, že mám totálního magora do míčku a rozhodčího by kvůli tomu kousnout nechtěl, naopak chce jen ten míček. Ale to je přesně o tom, že tvé zvířata jsou potlačována v projevu, nemají možnost se psychicky a fyzicky vybít a pak si nahromaděnou energii uvolňují tímto směrem - agrese či totální venkovní útlum. Doporučuji fenku co nejdříve dát do výcviku, než se z ní stane psychická troska. A sobě si nechat naordinovat nějaké léky na uklidnění.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Rhapsody Halit Paša - pravda

Příspěvekod Jitka Šestáková » úte lis 10, 2009 10:25 am

Já jsem byla velmi hrubá v Praze při neúspěchu mého zvířete?

Nevím jestli to bylo z neúspěchu vašeho zvířete, ale hrubá jste byla. Lucii jste bezdůvodně nazvala kr..ou a pána, který doprovázel p. Knížkovou jste bezdůvodně obdařila pěstí do břicha.
Uživatelský avatar
Jitka Šestáková
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát srp 24, 2007 1:20 pm
Bydliště: České Budějovice

PředchozíDalší

Zpět na Drbárna aneb na co není téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron