Halit Paša - co je pravda?

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod CMOKY » úte lis 10, 2009 12:09 am

Jana píše:Jak jsem psala. MOzek už máš zřejmě zcela vychlastanej. Jak že je to dlouho, co jsi tu byla naposledy, než jsem ti sbalila poslední krámy? Dva a půl roku? To je dost dlouhá doba.
Mám dotázek, ještě svoje psy venčíš na dvorku na kanálku, aby jsi nemusela dál chodit? Nebo je pořád venčíš doma, což je snadnější vytřít? Tedy myslím tím jen dobrmany, protože maltézáčci se venčí jen doma na novinách a sluníčko vidí tak maximálně na výstavě, když tedy zrovna nejsou v hale.
Jo a ještě jsi se tím chlubila, jak je to pro ně lepší, když čúrají a kakají doma. Neboj, i ostatní lidi, cos jim to navyprávěla,mají dobrou paměť. Na rozdíl od tebe.
Na těch fotkách už je vidět, jak má velké břicho. A že jich tam měla. Jedenáct maxiprcků. Mezi nima i Sullíčka.
Magdo, jen naprostej imbecil fotí fotky z okna a ještě v takovýhle kvalitě. Jsi lajdák a vždycky jsi byla. Nejen na psy, ale na všechno.
Ty mě můžeš tak akorát rozesmát, stejně jako celý zbytek republiky. Jsi všem pro smích a i když se někteří tváří jako tváři kamarádi, za rohem se ti taky smějí. Jen ty to vidět nechceš.
:zadnice :zadnice :zadnice :zadnice ::rehot ::rehot ::rehot ::rehot ::rehot :opici: :opici: :opici: :opici:


JANIČKO,S TEBOU JE TO ZTRÁTA ČASU,TY JSI TAK STRAŠNĚ NEMOCNÁ A PROLHANÁ,...ACHJOOO
TY JSI MI SBALILA POSLEDNÍ KRÁMY??NO,NEBUDEM SE O TOM DOHADOVAT,ALE RÁDA BYCH TI PŘIPOMENULA,ŽE KONEC NEBYL Z TVÉ STRANY!VÍC TO ROZEBÍRAT NEMÍNÍM:-).
NA KANÁLKU,NA DVORKU?TAM ŽÁDNÝ NENÍ,UŽ DLOUHO TAM JE VÝTAH:-))),DĚVČE MILÉ,TO VÍŠ,JÁ JE TOTIŽ VŮBEC NEVENČÍM,ONI JSOU GENIÁLNÍ A CHDÍ NA WC:-)))
TY JSI TAK HLOUPÁ,JANO,...
NO,FOTKY JSOU FOCENÉ 5 TÝDNŮ PŘED PORODEM,TAKŽE NEVÍM,...ALE KAŘDOPÁDNĚ,JDE O CELKOVOU KONDICI PSA,NE O TO,JESTLI MÁ VELKÉ PŘÍŠKO(COŽ TEDY VE 3-4 TÝDNU FENKY NEMÍVAJÍ).
MILÁ ZLATÁ,JÁ SI KLIDNĚ KAMARÁDŮM VYFOTÍM FOTKY Z OKNA,O CO TI JDE,...CO TO VŮBEC MELEŠ,JANI???

A PŘEJI KRÁSNOU NOC ROZESMÁTÉ REPUBLICE,TO JSEM RÁDA,ŽE SE TOLIK LIDÍ BAVÍ,MĚ TŘEBA TVŮJ ZPŮSOB CHOVU PŘIJDE SPÍŠE K PLÁČI,NACPAT NĚKOLIK DESÍTEK PSŮ DO 1+1 A NA 700 METRŮ POZEMKU ZASTAVĚNÉHO BARÁKEM,GARÁŽÍ A KOTCEMA,....

PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
CMOKY
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned čer 28, 2009 6:47 pm
Bydliště: PRAHA

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jitka Šestáková » úte lis 10, 2009 7:06 am

Hermína Zkanape ve třech týdnech březosti...přikládám pro porovnání, že fenka na dvoře není evidentně v kondici
Hermína - dohlídání.jpg
Hermína - dohlídání.jpg (82.44 KiB) Zobrazeno 25479 krát


Hermína v základní poloze.jpg
Hermína v základní poloze.jpg (74.66 KiB) Zobrazeno 25477 krát
Uživatelský avatar
Jitka Šestáková
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát srp 24, 2007 1:20 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Sali BNT » úte lis 10, 2009 9:02 am

paní šestáková, srovnáváte nesrovnatelné, je třeba hodnotit feny stejně staré a po stejném počtu vrhů, aby se dalo srovnávat.
Dám fotky Miuny (E. Moya iz Gratsiano) po 3 vrzích, v době, kdy nakrytá nebyla...pádila pořád, svaly na zádi má, lesklá je, ale prověšený břicho a vytahaná žláza jí zůstávala trvale.
http://tchor.rajce.idnes.cz/Dobrmani/#IMG_2578.jpg
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jitka Šestáková » úte lis 10, 2009 9:59 am

oki ...souhlasím....

Miuna ..... krásná :) :)
Uživatelský avatar
Jitka Šestáková
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát srp 24, 2007 1:20 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jitka Šestáková » úte lis 10, 2009 10:00 am

Jitka Šestáková píše:oki ...souhlasím....

Miuna ..... krásná :) :)


na takové fotky se koukne člověk s radostí...
Uživatelský avatar
Jitka Šestáková
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát srp 24, 2007 1:20 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Lucie » úte lis 10, 2009 10:12 am

Rozárko, jen takový dotaz - Mia na té fotce to byla ještě u vás? Ani nevím, kdy jste ji Janě natrvalo vraceli.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod eschi » úte lis 10, 2009 10:33 am

Dobrý den všem.....dlouho jsem přemýšlela zda-li sem napsat či ne.Nakonec jsem se rozhodla,že se vyjádřím k jedinému.Vlastním fenku HP z vrhu E2 právě tu zminovaném....dle mého u 4 týdeních štěnátek zaprvé cizá osoba nemá co dělat jelikož bych se obávala zanesení jakékoliv nákazy,ale je to věc každého chovatele a jeho uvážení přesto 4 týdení štěnátka teprve poznávají svět a převážně stále ještě většinou baští a spinkají nepopírám,že si též neprozkoumávají své okolí a nemají pokusy o hru,ale hlavně spí a baští proč to píšu???Přijde mi scestné psát,že tento vrh byl v útlumu či v špatném stavu!!!!!!Bylo by to na nich znát i když jsem je viděla já a říkám,že to byla a jsou velice akční zvířátka http://agilitytrebon.rajce.idnes.cz/Eliane_den_odberu/ http://agilitytrebon.rajce.idnes.cz/Eli/ netvrdím,že se vším co Jana dělá souhlasím,ale tu je to už jen o tom ublížit Janě a hon na čarodejnice trošku tu všichni zaspali dobu ještě si hodte kamenem a bude to komplet!!!!!Každej z nás by si nejdříve měl zamést před vlastním prahem než začne uklízet někde jinde a tu konkrétně u Jany doma a jejího chovu HP.Přeji hezký den Zuzana Krétová http://www.zezameckehoprikopu.estranky.cz
eschi
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 20, 2009 11:49 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Tchor » úte lis 10, 2009 10:42 am

Lucko vis kdy jsem se presvedcil o tom ze se toho u Jany fakt hodne zmenilo? Kdyz u nas nedavno byla Mia. Podovadela, privitala se ale vubec nechtela s nama zustat a radostne naskocila Jane z5 do auta.

Vis byli jsme hodne na meko a kdyby tady ta fena chtela zustat asi by nas "premluvila".
Tchor
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 21, 2007 1:18 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Lucie » úte lis 10, 2009 11:37 am

Jen pro upřesnění (hlavně pro Eschi), nediskutuji o odchovu štěňat (nemohu soudit, ale i za mě o ně bylo dobře postaráno, až na občasný chovatelčin řev a výbuchy vzteku), ale pouze a jen o tom, že jsem přesvědčena, že na tak malém pozemku s malým domečkem a v jednom člověku s kombíkem, se velké pracovní plemeno v takovém počtu co má Jana doma, nemůže cítit spokojeně. Pokud snad Jana svůj počet psů radikálně omezila, tak mě opravte. Navíc ani ona sama neví, kolik těch psů doma má - nebo se pletu?
My máme doma 5 psů (3 starce 8,8,12 let a 2 mlaďochy), jsme dva, máme nesrovnatelně větší dům, všechny psy můžeme pustit kdekoliv spolu a také je všude bereme.

Láďo, to s Miou je fajn :hop není náhodou nakrytá?
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Sali BNT » úte lis 10, 2009 12:40 pm

Lucie píše:Rozárko, jen takový dotaz - Mia na té fotce to byla ještě u vás? Ani nevím, kdy jste ji Janě natrvalo vraceli.


to bylo měsíc předtím, než se vracela, a čoveče to už asi taky byla nakrytá batlerem, to asi už ano...16.7.2008 , koukni se na jany web, jojo, 8.8. 2008 se rodilo Déčko, čili tady je čuba v půlce březosti
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » stř lis 11, 2009 12:41 am

To víš že jo. Že nevím, kolik jich mám doma Každý den to chodím přepočítávat, jestli jsem se náhodou nespletla. A asi tak jednou za týden, když je vyndám z kotců se podívám, jestli ještě všichni žijí a případné mrtvoly odstraním na hnůj za barákem.

Jak můžeš vědět, že nejsou spokojení? Někde to psali nebo ti to sami říkali?

1. jsem s nima pořád. Do práce už jaksi nechodím, neboť jsem se rozhodla být se svými psy, dnem i nocí. Ono i tak je kolem nich práce na víc než na 24 hodin denně
2. každý týden vyfasují všichni tužku a poznámkové bloky a napíšou mi všichni svoje poznámky: co chtějí papinkat, kam se chtějí podívat na procházku a výlet, co se jim zrovna nelíbí a kdo je zrovna naštval
3. tyto poznámky si vždycky vyhodnotím a zařídím přesně podle jejich přání
4. jakmile štěňata odrostou štěněčímu věku, odcházejí do psí školy. Zpátky se vracejí ve věku tak kolem tří let.
A protože se naše společné sezení koná každý týden v pondělí, všichni se momentálně jednohlasně shodli na tom, že si přejí vystřelit Lucii Skopalovou na Měsíc. A nejlépe tak na měsíc. Nebo na dva. nebo na tři.
Vadí jim, že slečna Nejchytřejší a Nejarogantnější se míchá do věcí, do kterých jí vůbec nic není.
::rehot ::rehot ::rehot ::rehot ::rehot ::rehot
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Mary » stř lis 11, 2009 10:24 am

Paní Jano kolik máte teda doma psů??? Na webu jsou jen u 2 uvedeno spolumajitelství.Na 1 fotce je fena u spolumajitele a ta druhá je u vás.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Mary
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 28, 2007 10:19 pm

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » stř lis 11, 2009 5:51 pm

Lucie píše:Jen pro upřesnění (hlavně pro Eschi), nediskutuji o odchovu štěňat (nemohu soudit, ale i za mě o ně bylo dobře postaráno, až na občasný chovatelčin řev a výbuchy vzteku), ale pouze a jen o tom, že jsem přesvědčena, že na tak malém pozemku s malým domečkem a v jednom člověku s kombíkem, se velké pracovní plemeno v takovém počtu co má Jana doma, nemůže cítit spokojeně. Pokud snad Jana svůj počet psů radikálně omezila, tak mě opravte. Navíc ani ona sama neví, kolik těch psů doma má - nebo se pletu?
My máme doma 5 psů (3 starce 8,8,12 let a 2 mlaďochy), jsme dva, máme nesrovnatelně větší dům, všechny psy můžeme pustit kdekoliv spolu a také je všude bereme.

Láďo, to s Miou je fajn :hop není náhodou nakrytá?



Aha, takže najednou nejde o moje štěňata. A já myslela, že tu mám smrad, špínu a hovna, která jsou navíc od mě a ani ne od štěňátek.
Tak to jsi mě Lucie právě velmi pobavila.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Jana » stř lis 11, 2009 5:58 pm

Mary Mary, ach jo. Mia nikdy nebyla uvedená jako ve spolumajitelství.
Tu fotku jsme navíc zcela účelově fotili ve výstavním postoji. Ta druhá fena, je úplně jiná fena, než na tom prvním obrázku. A i tahle fena se ve výstavním postoji dala vyfotit asi tak tisíckrát líp, než ji Magda vyfotila. To je totiž pro Magdu typické, vyfotit psa z okna pokud možno ještě v co nejhorší pozici, nikdy jsem nepochopila, co z focení těchto fotek měla zvlášť když v době, kdy ty fotky dělala, si hrála na nejlepší kamarádku. Lidi, od takovýhle kamarádek raději dál, hodně velkým obloukem se jim vyhněte. Ale je fajn, že ty fotky tady zveřejňuje, on se tak její charakter aspoň ukáže v celé své kráse a už ne jen pár lidí si řekne, že je nějaká divná.
Logicky, pořizujete si u kamarádů takovéhle fotografie? Ona jich za tu dobu, co mi pomáhala a hrála si na kamarádku vytvořila mnohem více a některé i naaranžovala, aby vypadaly ještě více otřesně. Třeba jako spící štěňata v kleci. NIKDY moje štěňata nebyly v kleci.
No a tak to je vlastně se vším.
Magda neumí nic udělat pořádně i fotky fláká, jak jí napadne. Koho by napadlo fotit psa z okna?
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Halit Paša - co je pravda?

Příspěvekod Lucie » stř lis 11, 2009 6:41 pm

Mě třeba ano...a právě takové momentky vypovídají o skutečném stavu věci :wink: U tebe na webu nejsou nikde takové ty domácí pohodičky nenašla (pejsek leží v křesle či posteli, apod.). Ten Magdin nápad s infantilními plyšáky a barevnými dekami byl super. Aspoň za to bys jí mohla poděkovat. Jinak stačí si přečíst mé příspěvky - tvé trýznění těch nebohých zavřených ubožáků spočívá v jejich velkém množství na tak malém pozemku a domečku, vše v jednom člověku, navíc s psychózou...prostě to je furt dokola. A ti lidi, co si od tebe štěně nevzali, vždy mluví velmi negativně, za to nemohu, to je tvá věc, že sis aspoň ten barák za ty prachy z těch štěňat nenechala vykachličkovat. Tak malý prostor je za babku...ale ty raději vymeteš každou výstavu.
A kdo chce, obrázek si jistě udělal. Už jen to, že nechceš někoho k sobě pustit jen na kukandu o něčem svědčí, vždyť nejsi ani schopna odpovědět na jednoduchou otázku, kolik máš doma zvířat (všech). Já svůj názor mám, podložený nejen několikaletou známostí, či společnými známými, ale také tím, jak se ta zvířata chovají v tvé přítomnosti na výstavách či svodech a bonitacích. Mnohdy to je opravdu k pláči. Bohužel to je pořád jedna a tatáž písnička. Tys nemocná na hlavu, nechceš pomoci ani od těch nejbližších a tak to vodsíraj ty zvířata. Abych ale nebyla jen negativní je hezké, že jsi s nima aspoň doma (pohádkám o každodeních lesních procházkách fakt nevěřím). Bohužel ale toto pozitivum se změnilo v negaci po tom, co jsi zjistila, že právě ty štěňátka a koťátka jsou tvým jediným zdrojem peněz. Bohužel pro samé ťuťuňuňu vůbec nehledíš na blaho dospělců. Jinak proč tolik zvířat? Kolik je doma rukou, tolik by mělo být psů. A každý dobrman má mít i své křeslo :lol: A tak dlužíš kam se podíváš a lásku, co nemáš u lidí bereš u těch zvířat, které doma hromadíš jak kaktusy. Naprosto lidské a pochopitelné. A tak z původního plánu mít výběrový chov Halit Paša se stala jen čistá produkce na štěňata. Já už tě a ty zvířata mohu jen litovat.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Drbárna aneb na co není téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron