Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Jana » sob led 23, 2010 8:56 pm

P.S: Paní Rytířová, to o té hysterii zmiňoval i pan doktor veterinář. Také říkal něco o afektu, ve kterém jste mu telefonovali.
Tak nevím nevím, jestli jste to mysleli vážně nebo jestli to byl jen nátlak na mě, abych vás pejska zbavila.
A nebo pan doktor veterinář také lže, jako podle vás lžu i já. Ono asi lžeme všichni kolem dokola, jen vy jste pejska utrácet nechtěli a přes ten telefonát veterináři. Já jen nechápu, proč jste to celé nechali dojít tak daleko a problém neřešili od jeho vzniku před cca rokem a půl.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod petrar » sob led 23, 2010 9:06 pm

Milá pani Ćechová, to pan doktor mi navrhl ať vám zavolám, nehodlám se s Vámi dohadovat protože vím že nemáte pravdu. Já na to nejsem, jen jsem chtěla uvést věci na pravou míru. Je mi líto že jste tak zlá, když milujete psi :roll: . Je mi jasné že víte o všech návštěvách našeho pejska u doktora, když jste mi ho doporučila, ale oni se tam střídají dva, tak se zkuste zeptat i toho druhého, je mi jasné že jste mluvila s panem Šímou. Nechte to být, my pejskovi rozhodně neubližujeme a bludy taky nepíšu. Přeji Vám hodně úspěchů při prodeji štěňátek a nechte nás prosím v klidu najít vhodného pána pro Vikouška, o nic jiného nám nejde :D .
petrar
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 20, 2010 5:49 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod petrar » sob led 23, 2010 9:27 pm

Milá paní Ćechová, nehledejte zlo tam kde není, my se o psa staráme vzorně, milujeme ho a myslím si že lepší rodinu nenajde, jen jiný přístup. Snažila jsem se uvést věci na pravou míru, to že jste mluvila s doktorem, mi je jasné, já jsem s nim mluvila taky a on mi navrhl ať vám zavolám a řeknu to co řeknu, zdá se že se chce zalíbit každému, to, že víte o každé návštěvě našeho pejska u doktora mi je jasné, já nejsem blbá, vy jste mi ho doporučila a vím že tam jezdíte furt, je mi jasné že jste mluvila s panem Šímou, ale ohledně varlete se zeptejte toho druhého, co mu zkurvil ty ouška. Jinak k tomu nemám co dodat, zdá se že vy prostě neuznáte že je pejsek jinej a je to naše chyba. No prosím, ať je tedy po vašem, zdá se že jste haštěřivá. Jinak Vám pani ĆECHOVÁ přeji spoustu úspěchů v prodeji vašich štěňátek. P.S. Jestli můžu o něo poprosit, neházejte na nikoho špínu a nechte nás v klidu ať najdeme Vikouškovi novou rodinu, takhle mně to dost bolí a nehodlám se s někým dohadovat. A jestli můžu říct pravdu, tek než aby šel někam do kotce a byl furt sám, to ho nechám radši opravdu utratit, mám ho moc ráda a než aby ho někdo trápil, tak pro něj bude lepší usnout. Mějte se moc hezky a už se prosím nezapojujte do diskuse, slyšeli jsme dost. Jsem hodně překvapená.
petrar
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 20, 2010 5:49 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod petrar » sob led 23, 2010 9:30 pm

Protože ho milujeme, chtěli jsme ho, nebudeme ho dávat pryč při prvním neúspěchu.
petrar
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 20, 2010 5:49 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Jana » sob led 23, 2010 10:02 pm

Proboha, co jste to za lidi? V tom kotci by byl dočasně, než by se mu našel nový majitel, když ho chcete utratit.
Doktor mi řekl to samé, co jste mi řekla vy. V jednom příspěvku píšete, že jste mi to jak jen řekla, abych si ho vzala zpátky, a najednou jste volali doktorovi ať ho utratí. Píšete pokaždé něco jiného.
Ten pes je super, já to vím, znám jeho sourozence. Jen jste ho nezvládli. To se může stát, ale musí se to řešit. Já vám navrhla řešení několik, neudělali jste vůbec nic. To je to, o čem pořád píšu. Jen umíte zavolat, ať si ho vezmu zpátky, že ho nechcete. To bylo několikrát. Kdyby jste ho tak milovali, tak byste udělali, co bylo potřeba, aby se jeho chování neopakovalo. Je to jen ve špatném přístupu. Ne v jeh výchově, to josu různé věci. Prostě jste nezvládli jeho zařazení do hierarchie vaší "smečky".
Na tom není nic špatného. Až na to, že ho chcete utratit.
Kdybych vám neřekla, ať kontaktujete LUcii a ať dáte inzeráty, tak tu už není.
A najednou jsem já ta špatná. To je fakt super.
I když po dvou letech zkušeností s vámi se tomu ani moc nedivím.
Dala jsem od včerejška pár lidem na vás kontakt, třeba se vám někdo ozve a VIki najde novou rodinu.
Kdyby mi bylo jedno, co s ním bude, tak se ani nenamáhám s vámi komunikovat.
Lituju jen jediného, že jsem vám ho kdy prodala. Zdáli jste se docela super. No jak vidno, chybama se člověk učí. DOufám jen, že takovou chybu jako s váma už nikdy jindy s žádným štěnětem neudělám.

Při prvním neúspěchu? Vždyť už je to si čtvrtá takováhle situace. Navíc jsem se v létě setkala s vašimi známými, také na veterině a oni mi povídali, že psa nechcete, že se ho bojíte, že ho chcete dát pryč atd.

Co si takhle ujasnit, co vlastně chcete????
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Lucie » sob led 23, 2010 10:08 pm

To je síla....a pak si vem štěně Halit Paša. Petře držím palce a plně vás chápu...doufám, že se nenecháte znechutit a na dobrmany nezanevřete.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Jana » sob led 23, 2010 10:54 pm

Síla je bohužel to, jací lidé se najdou jako majitelé dobrmanů. Já jen doufám, že si paní Rytířová už nikdy žádného dobrmana nepořídí, protože by byl nešťastný další pes. Jsou prostě lidi, kterým není dáno dobrmana vlastnit. BOhužel. Nemají na to. Přístupem. takhle by dopadl každý další dobrman, jedno jestli fena nebo pes.

Aspoň všichni vidí, co jsem nucena absolvovat, když chci nějakému mému štěněti pomoct. Víš Lucie, ono jak je mým dobrým zvykem, tak na všechno mám svědky. Protože nejednu lapálii s Vikim musel řešit, nebo spíš vyslechnout i jejich veterinář. A každý telefonát s paní Rytířkovou jsem okamžitě konzultovala s Luďkou, ke které jsem je okamžitě při prvním konfliktu doporučila. Jenže to pro ně bylo moc daleko, na to prý nemají čas. Tak takovýhle přístup má paní Rytířová k řešení problémů s Vikim.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Lucie » sob led 23, 2010 10:59 pm

Ale Jani tvou pravdu ti nikdo už nevyvrací: Každý si udělá obrázek sám. A hlavně, třeba konečně někdo si vezme Vikiho :dobrouš: protože to je to, nejhlavnější.
http://www.lucieskopalova.com
tvorba www & fotografování
http://www.skolapropsy.com
výcvik psů & handling
http://www.autopujcovna.in
Autopůjčovna Brno
Uživatelský avatar
Lucie
Site Admin
 
Příspěvky: 925
Registrován: sob led 20, 2007 1:36 am
Bydliště: Brno

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Jana » sob led 23, 2010 11:50 pm

To je taky jediný důvod, proč to všechno. Protože mi není jedno, co se děje a co se stane s mýma štěňatama. JInak bych se na to dávno vyprdla a nechala je, ať si se svým problémem poradí, jak umí. KDyž nebyli schopní udělat, co jsem jim nejen já dávno radila.
Protože ten jejich problém je moje štěně. Pro mě důležité. Takže ještě jednou, kdyby byla situace neúnosná a oni se ho opravdu chtěli zbavit za každou cenu, je zajištěné jeho náhradní ubytování, zatím bohužel v kotci v boudě se slámou. Do té doby, než se mu podaří najít jinou lepší rodinu.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod petrar » ned led 24, 2010 12:20 am

Milá paní Čechová, opravdu, nechte nás žít, já vám vysvětlila že pejska milujeme a proto jsme to s ním vydrželi až doposud, je zlatej, milej, poslušnej, jen má občas zkrat, já ho nedám nikam do kotce, ani nikam, kde ho každej bude mlátit. Každou větou lžete, jen proto že nam na něm záleží, to rok a půl řešíme. Vy jste se vším hned hotova. Prosím už nepřispívejte, nepište, jen tim ubližujete pejskovi i nám. Prosím, sice jste jeho chovatelka, ale jinak mám pocit, že na nás jen útočíte a házíte na nás špínu, jen proto že si myslíte, že neumíme zvládnout psa. Snažte se prodat dál svá štěňátka a promiňte že jsem se na vás kdy obracela s problémem.
petrar
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 20, 2010 5:49 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod petrar » ned led 24, 2010 12:30 am

Jen tak mimochodem, pani Ćechová, vám, je uplně u prdele co je s vašima štěňatama, jen když je prodáte, věděla jste, že jsme začátečníci, jen když vám zaplatíme, prosím dejte už pokoj, my už vám nebudeme volat hysterický telefonáty a vy nám dejte pokoj a nestarejte se. Dík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
petrar
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 20, 2010 5:49 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod petrar » ned led 24, 2010 12:44 am

Ještě bych se ráda zeptala, kolik dní jste strávila s námi při výchově Vikyho, že se opovažujete hodnotit naší výchovu? Jak se sama oháníte svědky, i my máme svědky ohledně naší výchovy. Znovu opakuji, že je Viky, milý pes, plně zvládnutelný, jen má občas zkrat. Žádám Vás tedy opětovně, aby jste nehodnotila něco, o čem nemáte vědomosti a publikovala pouze ověřené skutečnosti. Vážně tím zbytečně ubližujete hlavně tomu ,,Vašemu štěněti". Děkuji
petrar
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 20, 2010 5:49 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Jana » ned led 24, 2010 9:07 pm

Milá paní Rytířová, právě proto, že veškerá má tvrzení mám podpořená i svědectvím jiných lidí, mohou psát, to co píšu. U prodeje Vikiho s vámi byla i moje kamarádka a ta může přesně popsat, co jsem vám při jeho prodeji říkala a vysvětlovala. Já nepotřebuju štěňátka prodat za každou cenu každému. Nedávno jsem zrovna jedny takové odmítla. No, koupili štěně jinde a už mají první problémy, které neumějí řešit.
On byl nejmilejší a nejhodnější pejsek, proto jsem pro něj chtěla někoho takového jako jste byli vy. Dušovali jste se, že to zvládnete. Nezvládli. Je to moje chyba, že jsem vám ho prodala. To neskrývám, ani se nebráním odpovědnosti. Proto jsem to tak často s váma řešila a doporučovala odborníky. Bez výsledku, protože vy jste se ničím, co jsem vám poradila a doporučila, neřídili.
Ten kotec je jen krajní řešení pro případ, že byste zase měla zkrat vy a chtěla ho okamžitě utratit. Nejsem si moc jistá, že Ruda Desenský, u kterého by byl umístěný, své svěřeé psy mlátí. To asi ne, když právě naopak z takovýchto zážitků je dostává a napravuje. Takže věřte, že tam by byl v těch nejlepších rukou. Nikdy bych nedala nějaké štěně nebo moje pejska někam a někomu, kde by ho mlátili.
CO se týká těch vašich svědků vaší výchovy, tak jsem s jedněmi takovými měla tu čest. takže si umím obrázek udělat.
Přeji VIkimu, aby brzo našel novou rodinu, kdy by byl šťastný a spokojený.
Jana
 
Příspěvky: 212
Registrován: pon bře 12, 2007 2:32 am

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Ludek » pon led 25, 2010 7:54 am

:maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso:
Jana píše:Já nepotřebuju štěňátka prodat za každou cenu každému. Nedávno jsem zrovna jedny takové odmítla. No, koupili štěně jinde a už mají první problémy, které neumějí řešit.



A to krásné mravní ponaučení na konec asi největšího nesmyslu,co jste zde kdy napsala. :maso: :maso: :maso: :maso: :maso: :maso:


Jana píše:Je to moje chyba, že jsem vám ho prodala. To neskrývám, ani se nebráním odpovědnosti.


Ale slečno magistro,proč tolik popela na svou hlavu? Všichni víme jak jste nezodpovědná a potrhlá,protože jediný váš chovatelský servis spočívá v ječení na výstavách na majitele svých odchovů,když se jejich pes předvádí tak jak se předvádí,respektive vypadá tak jak vypadá. Pravda je,že to snášejí jen ti nejotrlejší.

Jana píše:Proto jsem to tak často s váma řešila a doporučovala odborníky. Bez výsledku, protože vy jste se ničím, co jsem vám poradila a doporučila, neřídili.

Mno,paní Rytířová mne vyhledala a také zaplatila. Mohu se optat,cože jste jim konkrétně doporučila pro zvládnutí oné situace a co z toho majitelé neudělali?


Jana píše:CO se týká těch vašich svědků vaší výchovy, tak jsem s jedněmi takovými měla tu čest. takže si umím obrázek udělat.


To je způsob vašeho chápání světa slečno magistro.Kdokoli kdo s vámi nedrží basu lže.
Celou kritickou situaci jsme společně simulovali a celá rodina věděla co činit a také tak činila.A že tak činila patrně dobře je zřejmé i y toho,že se pes půl roku choval dobře. Viki je pes,který není jedním z velkých domácích pinčů,které majoritně produkujete. Je sebevědomý a díky genetickým dispozicím dochází k tomuto zkratu,který by pro mne neznamenal nic vážného,ale pro rodiče jediného dítěte,které je právě jediným cílem Vikiho excesů,je to problém neřešitelný.


Jana píše:Přeji VIkimu, aby brzo našel novou rodinu, kdy by byl šťastný a spokojený.


Ale to my tady všichni. A všem pejskům. Důležité je pro to ale něco udělat a ne se snažit svalovat vinu na majitele jen kvůli tomu,že se bojíte o image svého jakože takychovu.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Daruji Vikiho - 2 letého kupírovaného dobrmana s PP

Příspěvekod Sali BNT » pon led 25, 2010 10:26 am

Luďku, můžeš prosím, nebo majitelka, definovat ten tzv. zkrat, a ty dispozice, které ho k tomu vedou?
Označení "není vhodný do rodiny s dětmi" je dost vágní, pro další šíření infa potřebuju znát konkrétní data, škoda že to je holák, ozbrojené složky chtějí nasrstěnce.
Sali BNT
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned říj 26, 2008 9:19 am
Bydliště: Svinařov u Kladna

PředchozíDalší

Zpět na Hledají nový domov...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron