informace pro členy - termíny výcviku

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » ned kvě 02, 2010 5:34 pm

Lenko nevím zda to fena vydrží,ale možné to je. Problém je ale s počasím. Pokud bude vedro a obrana začíná o pěti,tak my musíme začít asi tak ve dvě. V poledním teple to nejni až tak good idea.

Příští,tedy devatenáctý kalendářní týden [to bude asi takto - první polovina týdne a bez záruky :

pondělí - od 9.30 v Dobřejovicích stopa a poslušnost. Potom bude možná i obrana.
úterý - od 15.00 v Dobřejovicích
středa - od 17.00 v Dobřejovicích
čtvrtek - od 14.00 v Dobřejovicích

úterý- Alice,Pavla
středa - Markéta,J.G.,Kingová
čtvrtek- Lenka
možná že bude možné cvičit i o víkendu.pokud někam nepojedu.má sem přijet švýcarský národní tým který trénuji,ale nejsem si jist kdy. Můžete se připojit k nám,ale patrně budeme na figurantech mimo Prahu.napíši to sem přesně ASAP.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Len » ned kvě 02, 2010 6:52 pm

já bych přijela ve čtvrtek zase o půl desátý, stopa, poslušnost, obranu bych ráda, uvidíme, jak na tom bude. Vedro by být nemělo.
Vyjádři se co nejdřív, jestli to platí a napiš zda Dobřejovice či Strašín. Musím podplatit šéfa v práci a taky bych ráda někoho sebou na spolujízdu, možná zase Romča......
Len
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob bře 28, 2009 1:53 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » ned kvě 02, 2010 7:50 pm

OK Lenko,čtvrtek. Od 9.30 na cvičáku v Dobřejovicích.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » pon kvě 03, 2010 5:55 am

Pokud bude ve čtvrtek tak jak má být,začněme pracovat až před obranou. Ve 14.00 v Dobřejovicích. Přejedeme pak na obranu do Strašína.Je to deset minut.
Pro lepší orientaci jsem napsal a vždy napíši termíny velkým písmem. Pokud bude nějaký termín změněn,změní se i barva písma informace. To vás dostatečně trkne a nebudete muset obtížně pátrat ve starších příspěvcích anebo to já vypisovat celé znovu a znovu.
Pokud již někdo je na trénink nahlášen,je to upřesněno konkrétním časem. Pokud je termín zcela neobsazen,je to "asi nějak tak okolo".
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Len » pon kvě 03, 2010 8:02 am

tak teď jsem z toho jelen. U mě platí čtvrtek 9 30? A obrana podle toho, jak bude hotová...
Len
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob bře 28, 2009 1:53 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » pon kvě 03, 2010 9:41 am

Čtvrtek,ale od 14.00 v Dobřejovicích. K9WG má trénink spolu se mnou. Nikoli já spolu s vámi. No a bude mokro. Nebudu od rána do večera na dešti pokud bude pršet.Stačí od dvou do večera. :t
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » pon kvě 03, 2010 10:08 am

A ještě jedna veledůležitá informace pro fšechny !!!

Založte si tréninkový deník! Tam zapisujte veškerou práci se psem. Počet a délku sekvencí.Všechny disciplíny. Kupříkladu King je na sto pro přetrénovaný. Méně je někdy více. A také je nutné trénovat vše a ne jen to co psu jde anebo jen to co mu nejde. Umořit psa k nechuti lze velmi snadno. Pomohu vám se sestavením tréninkového plánu.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Kingová » pon kvě 03, 2010 10:20 am

Tak jsem se zrovna chtěla přihlásit s Kingem na středu odpoledne. Máme tedy raději tento týden vypustit a dát nohy nahoru :roll: ??????
Uživatelský avatar
Kingová
 
Příspěvky: 58
Registrován: stř zář 02, 2009 7:59 am

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » pon kvě 03, 2010 1:06 pm

Pokud jej do středy necháte být na pokoji,tak klidně přijďte - potvrďte mi to. A nezapomeňte ten svůj deníček!
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Kingová » pon kvě 03, 2010 3:48 pm

Tak jo, budeme sedět na zadku a ve středu v 17. přijedme do Dobřejovic.
Uživatelský avatar
Kingová
 
Příspěvky: 58
Registrován: stř zář 02, 2009 7:59 am

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Len » pon kvě 03, 2010 7:05 pm

aha, v tom případě nechápu, proč si mi potvrdil 9 30, ale už to nechme být. Přijedu ve čt 14 hod.
Len
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob bře 28, 2009 1:53 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » pon kvě 03, 2010 7:19 pm

No to protože jsem uzřel předpověď počasí. Ale to jsem tu již napsal. Je nutné si na to zvyknout. Trénink bude měněn dle počasí,výkonu psů či mého bolavého zubu kupříkladu. Pokusím se ale,aby se tak dálo minimálně.Chápu,že se na to třeba bere volno,ale je lepší nedělat vůbec ,jak blbě.No a abych mohl svou práci dělat dobře,musí mě těšit. A proto nechci bejt vopruzenej dvakrát za jeden den v mokrejch figurantskejch hadrech.
Proto jsem začal používat velké litery v plánu tréninků. Změny jsou,jak jsem již napsal,uvedeny změněnou barvou. T.j. -pokud by se kupříkladu změnil ještě jednou čtvrteční trénink,bylo by to červeně :r
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod jitkakoc » stř kvě 05, 2010 11:26 am

Ahojky, Luďku prosim tě až se bude plánovat příští týden, tak mě někam vcucni s Princi, jak se ti to bude hodit, my se podle toho zařídíme. Díky Jitka
jitkakoc
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř dub 28, 2010 7:25 am

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » stř kvě 05, 2010 1:29 pm

Funguje to tak,že tady na fóru jsou termíny kdy cvičím a poté se kdo chce přidá. Jména u jednotlivých tréninků jsem začal vpisovat pro informaci,s kýmže se kdo potká a kolikže tam bude lidu.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » čtv kvě 06, 2010 9:10 pm

o víkendu je trénink

v sobotu 8.5.ve 10.00 v Nupakách Markéta,Pavlave13.30 v Dobřejovicích
Dr J.G.,Mirek,Alice
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

PředchozíDalší

Zpět na K9 work gang

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron