informace pro členy - termíny výcviku

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Jana Klierová » čtv led 12, 2012 6:35 pm

Ahojky, všichni WG, už je mi líp a těřím se na sobotu...... zase budu mít příležitost nastydnout :D :D Supr název BEZLUDKA :hop :mrk Jak to že ji ještě nemáme? :-q
A pak že jsme bez trenéra neswchopný.... :D Vzkázek pro Anetu,Stěpána a Marcelu..... ten čajík do těch termosek ovocný nabo černý... a s medíkem?? :D :D
Jana Klierová
 
Příspěvky: 45
Registrován: čtv srp 26, 2010 2:14 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod JanaMuranova » čtv led 12, 2012 8:26 pm

Ahojky... :P Mám v sobotu oběd s celou rodinou tak bohužel nemohu. :( . Tak si to užijte.... Papa Jana a Coudy
JanaMuranova
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon lis 21, 2011 10:21 am

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod aneta.bebrova » čtv led 12, 2012 10:39 pm

Ahoj Jani Stepikáč vzkazuje že si da čajik ovocny s cukrem bez mediku. :-P :-P :-P :-P :-P :-P Děkuju papa Aneta
aneta.bebrova
 
Příspěvky: 148
Registrován: pát zář 24, 2010 6:20 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod duke » pát led 13, 2012 12:09 am

Založena nová sekce v Drbárně a to Spolek Bezludka,prosím převeďme vše tam,ať nerušíme WG,jelikož Spolek je pro všechny cvičící nadšence. 8)
duke
 
Příspěvky: 110
Registrován: pon zář 15, 2008 4:17 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » sob led 28, 2012 3:48 pm

Hola! Jaxe vám vede? Trénujete pilně? Mám dvě důležité prosby. Ta první je ohledně vašich průkazek s účastí na tréninku. Oskenujte,nafoťte je a pošlete kopii Alici na alicekubanik@seznam.cz . Nezapomeňte tam doplnit tréninky které jsem vám nezapsal,ať se pak třá nepřem. Potřebuji to k rozvržení svého času. Budu muset do Prahy i když z nedaleka,ale přeci jen xakru dojíždět. Časové omezení výběru loňských permanentek je zrušeno,je to ale potřeba vychodit,protože proto :-q

PROSÍM VŠECHNY KDO DOCHÁZEJÍ CVIČIT BEZE MNE ČI ALICE NA CVIČIŠTĚ KK DOBŘEJOVICE,NECHŤ SI DOMLUVÍ S PANEM SCHUSTEREM ZPŮSOB ÚHRADY !!! MÁM DOMLUVEN NÁJEM CVIČIŠTĚ VÝHRADNĚ PRO VÝCVIK POD VEDENÍM JEDNOHO Z NÁS DVOU. VŠE OSTATNÍ JE POTOM HÁZENO NA MOU HLAVU A NEMYSLETE SI,ŽE ON NEVÍ KDO SE MNOU CVIČÍ ČI CVIČIL. MŮŽE SE TAK STÁT,ŽE NÁM BUDE ZAKÁZÁN PŘÍSTUP. ČÁSTKA ZA HOSTOVÁNÍ BYŤ TO NA PRVÝ POHLED AŽ TAK NEVYPADÁ NENÍ HORENTNÍ. JEDNÁ SE O SOUKROMÝ POZEMEK,JEHOŽ TŘEBA JEN SEČENÍ STOJÍ MAJLANT. KOMU TO TEDY NENÍ K AKCEPTOVÁNÍ,NECHŤ PROSÍM OTRAVUJE JINDE,MY K VÁM TAKY BEZ POZVÁNÍ NELEZEM,ŽE. TEL NA MAJITELE JE : JIŘÍ SCHUSTER 728102715
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod duke » úte bře 13, 2012 9:48 pm

Toto je zpráva pro všechny,kteří si stahují MOJE fotky ze stránek.Nemám nic proti,ale všem jsem dost jasně řekla,že u fotek bude uvedeno moje jméno.Kdo ho nezná,tak je to Alice Kubaníková.
Mám s fotkama určitou práci a tímto jediným docházím k ocenění,tj.,že je uvedeno jméno toho,kdo fotil a vůbec se pak otravoval s úpravou a nahráním na web atd.
Všechny ostatní,kteří toto málo nejsou ochotni respektovat,prosím,aby MOJE fotky stáhli za svých webů a jiných prezentací,např.FB.
Děkuji
duke
 
Příspěvky: 110
Registrován: pon zář 15, 2008 4:17 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » úte bře 20, 2012 9:12 am

VE STŘEDU VE 13 HOD BUDE WG NA CVIČÁKU V DOBŘEJOVICÍCH.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » stř bře 21, 2012 6:55 pm

Ve čtvrtek 22.3. začíná WG v Dobřejovicích v 13.30
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » pát bře 23, 2012 9:49 pm

V neděli by kol půldne mohl být WG.Před obranou. Pokud budu ok.Dejte mi vědět kdo by měl zájem. Potvrdím vám to,bude li se to konat.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ales » sob bře 24, 2012 6:26 am

Já bych teda přijel, Aleš :ahoj: .
Uživatelský avatar
Ales
 
Příspěvky: 100
Registrován: ned bře 21, 2010 5:43 pm
Bydliště: Všetaty

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod aneta.bebrova » sob bře 24, 2012 10:13 am

Dobrý den, přijel bych i na WG. Anetka nemuže, protože Goddí si hnul s kolenem. Štěpán
aneta.bebrova
 
Příspěvky: 148
Registrován: pát zář 24, 2010 6:20 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » stř dub 11, 2012 10:23 am

WG v sobotu 14.4. v 16.00 v Čejticích od 18.00 obrana
WG v neděli 15.4. v 9.00 v Čejticích poté obrana

Čejtice jsou 35 minut od cvičáku v Dobřejovicích po D1. Pokud bude zá jem je možné přespat v 7 km vzdálených Hněvkovicích. Bude tam spát Vítek a Jaruška tak se nemusíte bát vlka nic. Ubytování jsem kontroloval a je za 200,- za noc ucházející. V Čejticích je hospoda. V Hněvkovicích tři. Cvičí se na louce vybavené maketami a překážkou.
Omlouvám se,ale v sobotu se mohu v rámci WG věnovat jen dvěma psům,aby se stihla obrana.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ales » stř dub 11, 2012 10:34 am

Já dorazím v sobotu s Yvet :hop v sobotu ale nevím jestli to najdu. To se uvidí?
Uživatelský avatar
Ales
 
Příspěvky: 100
Registrován: ned bře 21, 2010 5:43 pm
Bydliště: Všetaty

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod aneta.bebrova » čtv dub 12, 2012 7:32 pm

Dobry den, jak už jste byl informovan dorazim na celou nedeli. Stepan a Drago :-q
aneta.bebrova
 
Příspěvky: 148
Registrován: pát zář 24, 2010 6:20 pm

Re: informace pro členy - termíny výcviku

Příspěvekod Ludek » úte dub 17, 2012 6:53 am

work gang bude tuto sobotu a neděli opět v Čejticích - více info zde na fóru ve výcvikových víkendech
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

PředchozíDalší

Zpět na K9 work gang

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron