prvomájový víkend v Čejticích

prvomájový víkend v Čejticích

Příspěvekod Ludek » sob dub 28, 2012 2:26 pm

Sice poněkud pozdě neb je již sobota,ale vězte,že se můžete připojit k výcviku mému a mé pracovní skupiny. Příjezd možný již v neděli.
Cena výcviku je stejná jako u K9 work gangu - pouze 500,- za stopu a poslušnost . Obrana 330,- , socializace a nácvik ZTP zdarma
neděle: 9.00
pondělí: 17.00
úterý: 9.00
Časy jsou orientační pro ty co budou přijíždět na jednotlivé dny,pokud byste tu zůstávali přes noc,rozvrhnu individuálně váš denní program tak,aby to co nejvíce vyhovovalo vám i psům.
Ubytování v okolí Čejtic si musíte sehnat sami. Minule jsem na vaše žádosti objednal počet lůžek jen proto abych vysvětloval,že jste si našli ubytování jinde anebo v autě,a poslouchal,že i přesto byla všechna lůžka zválena,takže si můžete zavolat sami:
Hněvkovice - ubytovna - 200 ,- - 725106587
Budčice - Penzion U mlýna - 777 012 456
Vlastějovice - Penzion u Sázavy - 775 221 888
Vlastějovice - středisko Maja - 774 228 460
a mnoho jiných na googlu, od Zruče po Ledeč,vše do 10 minut dojezdu
kupříkladu ve Zruči mohu doporučit sruby pro 4 osoby za pouhých 550,- - 603101190
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: prvomájový víkend v Čejticích

Příspěvekod Radek » pon dub 30, 2012 11:19 am

Ahoj. Rád bych dorazil, ale bohužel jsem si to přečetl až teď - moje chyba a navíc měl Justin od Pondělka zánět žaludku a byl na dietě. Takže jsem s ním vůbec necvičil. Teda nepočítám svůj trénink na sucho :), kdy manželka už začíná pochybovat o mém duševním zdraví. Prý toho už zažila hodně, ale tohle ještě ne :).
Prosím tě jak to bude příští týden.
Díky
Radek
Radek
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát dub 20, 2012 10:50 am

Re: prvomájový víkend v Čejticích

Příspěvekod Ludek » úte kvě 01, 2012 5:45 am

napíšu to sem jakmile to budu vědět. mám mít v Mariboru seminář,ale nemám už týden kontakt s pořadatele,což je však u něj zcela normální. pokud tedy pojedu do Slovinska,bude celodenní trénink 8.9.,což je svátek. pokud bych tam nakonec nejel,udělalo by se to třeba o weekendu.
v sobotu tu bylo plno a dnes byť jedné onemocněl pes a druhá si ulomila nohu,to v tom vedru bude až až,tak nežel že tu nejsi. a bu´d rád,že tě vidí jen manželka a nemusíš tahat plyšového medvěda kupříkladu po parku :wink:
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm


Zpět na Výcvikové víkendy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron