1. výběrový závod ČKS - Roudnice nad Labem, 5. - 6. 4. 2008

Rozhodčí: Vladimír Nedvěd - stopa, Theodor Krajčí - poslušnost, Jaroslav Hodek - obrana
Figuranti: Václav Kuncl, Jaroslav Labík

Fotografie od Lucie Skopalové naleznete zde


  Psovod  Pes  Plemeno  S   P  O Celkem Pořadí
  Truksová Eva    Bryn Zde-Sko   NO 96  94  98  288  1 
  Mach Ladislav   Octavius Malidaj   BOM 90  98  96  284  2 
  Lebruška Miloslav   Brit Vědusk   BOM 97  92  93  282  3 
  Truksa Milan    Rémus Chmelový kvítek   NO 93  93  95  281  4 
  Valentin Miroslav   Vito v.d. Lobo Hoeve   BOM 94  90  96  280  5 
  Prokšan Radim   Airo Happy Arenda   BOM 88  93  98  279  6 
  Plecháček Martin   Master de Alphaville Bohemia   BOM 82  94  98  274  7 
  Rohla Stanislav   Mania de Alphaville Bohemia   BOM 85  95  92  272  8 
  Pallot Jarmila Maria   Atrei D' Amour Bedea  BOM 82  92  96  270  9 
  Kolář Pavel   Cixie Zde-sko  NO 90  88  91  269  10 
  Maňák Jaroslav    Bero Tigra Czech   BOM 95  90  84  269  11 
  Kubeš Jiří   Hogan Waji   NO 95  86  87  268  12 
  Heinzke Patrik   Barnabasch Black Chabet   NO 90  88  89  267  13 
  Jonáš Martin   Frajer Anrebri   NO 91  85  90  266  14 
  Aulická Petra    Casius Zde-Sko   NO 80  89  96  265  15 
  Tichý Jiří MUDr.   Codeta Galán Nalag  NO 99  75  91  265  16 
  Kopecká Darja   Merilly de Alphaville Bohemia  BOM 73  95  96  264  17 
  Kuchař Jaroslav   Brutus Drapa   NO 88  83  93  264  18 
  Molák Tomáš   Faust de Alphaville Bohemia  BOM 86  80  97  263  19 
  Pospíšilová Radmila   Aron Britkin dvor  NO 93  72  97  262  20 
  Slánská Jitka   Lithe Bohemia Alké   BOC 86  85  90  261  21 
  Glisník Vít   Vasco Vikar  NO 81  87  91  259  22 
  Petrášek Václav   Pagan z Pohraniční stráže   NO 86  83  90  259  23 
  Brunovský Milan   Brit z Milabru   NO 92  85  82  259  24 
  Novotný Jiří Ing.   Atilla z Kočičího dvora  NO 91  81  86  258  25 
  Horák Kamil   Archie z Válovy zahrady   NO 80  85  91  256  26 
  Přibyl Jiří   Barny Marko Gero  BOM 74  88  93  255  27 
  Zázvorka Ladislav   Ax Remmah Moravia  NO 90  88  76  254  28 
  Zevlová Andrea   Gwendolína Štíhlouš   NO 93  80  80  253  29 
  Uřičař Martin   Arkel Alukuk   BOM 83  83  86  252  30 
  Šindler Miroslav   Emír Schreidon   NO 83  81  87  251  31 
  Šenová Petra    Bar Ort Bohemia   BOM 77  88  86  251  32 
  Macků Dagmar   Hádes od Jurečka   RTW 79  77  92  248  33 
  Holan Vítězslav   Ki Bono Campo   BOM 91  67  89  247  34 
  Hlaváček Jan   Dache Gymor   NO 81  83  83  247  35 
  Schuster Jiří   Cheiva z Ax-Daru   NO 73  84  89  246  36 
  Rohlena David   Eddie ze Slamáku  NO 79  87  77  243  37 
  Mochán Jiří   Bell Bohemia Abakan   NO 84  80  78  242  38 
  Kacafírková Petra   Agi Kněžihorka   NO 80  80  81  241  39 
  Smrčková Zuzana   Nitro v.d. Vastenow   HOL 70  80  90  240  40 
  Smejkalová Iveta   Angie Zdekra  NO 70  81  88  239  41 
  Weinertová Stanisl.   Grey Staglar   NO 77  81  81  239  42 
  Jelínek Oldřich   Bady z Chotyně   BOM 80  73  81  234  43 
  Ramaekersová Jiřina Ing.   Katana de Alphaville Bohemia  BOM 47  95  92  234  44 
  Golhová Hana   Nor z Golha   NO 90  73  62  225  45 
  Křikava Pavel Ing.   Gero z Adaru   NO 22  79  85  186  46 
  Pejšková Jarmila   Dragon Bohemia Abakan  NO 85  83  0  diskval.  47 
  Barát Jiří   Clark Eqidius  NO 41  0  87  128  48 
  Labíková Edita   Criss Marko Gero   BOM 76  0  0  diskval.  49 
  Sandhaus Josef   Ira z Danaru   NO 0  0  0  odstoupil  50 
  Bursíková Petra Ing.   Erica Hartis Bohemia   NO 0  0  0  nenastoupil  51 
  Rýslerová Růžena   Taso ze Šumavské stráže  NO 0  0  0  nenastoupil  52 
  Schober Miroslav   Pery Jit-Mir   NO 0  0  0  nenastoupil  53 
  Žižka Petr   Cir Duffmar  NO 0  0  0  nenastoupil  54 





















 

 © International dog school K9 :: Design: Lucie Skopalová :: Webmaster: Karolína Kočová