Trénují se mnou

  Jana Žídková (CZ)

Bazuka European K9 training base


  Miriam Knísová (SK)

Luna Obadove očko


  Jiří Vondrys (CZ)

Eqvador z Klídkova dvora


  Oscar Jesus Torres Torres (E)

Pride of Russia Ursus
Pride of Russia Ariadna
Ali del Orio
Niki de Gipeuca
Kenya Lucus Augusti


  Daniel Suchopar (CZ)

Dexter od Zrzavé dračice : BH


  David Pohořelý (CZ)

Gwendolynn Sherak : ZVV1, FPr1


  Irena Čapková (CZ)

Bren Monty Black : IPO 1
Elli Nivanus


  Michael Mc Cann (GB)

Hers Hirana von Hunnoterra
Devil Dragon von Jahrestal


  Táňa Holešová (CZ)

Contra la Corriente Velmond : ZM, BH, UPr1, IPO-VO, BHG1, FPr1, UPr2


  Tereza Bártů (CZ)

Fild of Dreams Moravia Campanella : BH, SPr 1


  Lucie Smolíková (CZ)

Linda z Trojmezí


  Mateja Steinberger (SLO)

Wyrus Wayan v. Jahrestal : BH
Purgaj's Porsche di Altobello : BH, IPO1


  Věrka Cejnková (CZ)

Iben z Kraje Karla IV. : BH, ZM, IPO-VO, ZVV1


  Josef Bátrla (CZ)

Cim z Rožnovského ranče : BH, IPO-VO, SPr1, IPO 1


  Jaroslava Mikulecká (CZ)

Dafné Gumby : ZM, ZVV1, SchH1, IPO-V, IPO1, IPO2, FPr1, FPr2, VPG A, VPG 1, VPG 2, IPO3, vícemistr republiky IPO3, 2x účasník MS DB, vícemistr republiky DB
Hekaté Gumby : BH, ZM, ZVV1, FPr1, IPO 1
Isis Gumby : BH, ZM, IPO-VO, IPO 1, IPO 2
Baltazar von den Pegnitzratzen : BH, IPO 1


  Martin Billý (CZ)

Art Třemšinský poklad : BH


  Markéta Hroudová (CZ)

Tom-Dober Rihanna


  František Dočekal (CZ)


  Aleš Pokorný (CZ)

Yvet Pasecké údolí : BH, ZM, SPr1
Agbar European K9 training base


  Zdislava Čarnogurská (CZ)

Rambo : ZM, BH, IPO-VO, ZVV1

  Štěpán Křeček (CZ)

Drago z Čekyňského dvora : BH, ZM



  Marcela Bebrová (CZ)

Jay-Z z Čekyňského dvora : BH, ZM, IPO-VO

  Aneta Bebrová (CZ)

Goddy z Čekyňského dvora : BH, IPO V, ZM, ZZO, ZVV 1, FPr 1, SPr1, SPr2, SPr3, ZPO1, FPr2, FPr3

  MVDr. Eva Poljaková (CZ)

Clea Malimit : ZM, ZVV 1, IPO 1, IPO 2, IPO 3, FPr. 1, BH, FH 1
Ciram v. Esadera

  Víťa Holan (CZ)


  Jiří Guitti (CZ)

Ronin King of Darkness : BH, ZTP
Chrissi v. Freyer Tal

  Eva Chivu (RO)

Hazy Dream de Grande Vinko : BH




  MVDr. Pavel Jahoda (CZ)

Agil od Hluboké vody : IPO 2
Bibiana Naughty Rotty : ZM


  Miriam Minghi (F)





  Ing. Pavel Krejčiřík(CZ)
Kazan





  Miro Machovec (USA)
Romeo iz Gratsiano
† Picasso Pasecké údolí





  Jiří Šustr (CZ)
Lord







Trénovali se mnou

  Aline Langner (D)

Belami-Barsac du Feu d'Aramon


  Jana Moravcová (CZ)

Jara Anrebri : BH, FPr1


  Petra Pohanová (CZ)

Ax ze Sibřiny : BH, SPr1


  Alice Kubaníková (CZ)

Draco Mania Bohema: ZM, ZVV 1, IPO 1, FPr. 1, FPr. 2, IPO 2, FPr. 3, IPO 3, BH, SchH 1, ZPO1
Ines Veden: FPr. 1, ZVV 1
Ex ze Svobodného dvora: FPr.1, BH, IPO1, IPO2
Cobra od Zrzavé dračice : ZVV1, BH

  Hanspeter Sandmeier (CH)

Arak-Amaruk du Feu d'Aramon : IPO 1, IPO 2, IPO 3, FPr. 2, ZTP, ADPr., Körung 1a, účast. Mistrovství světa IDC 2009, 2010, 2011, 2012, 2013
Jadis-Jnara v. Hellerwald

  RNDr. Eva Kosanová (CZ)

Cerga Jitřní hvězda : ZVV 1, IPO 1, IPO 2, IPO 3, SchH A, 1.tř.chovnosti, SchH 1, SchH 2, ZVV2
Eny Jitřní hvězda



  Vítek Vymětal (CZ)

Bodie Profi di Brittasgang : BH, ZVV 1, IPO 1, IPO 2, FPr1, FPr2, FPr3, ZTP


  Vreny Boesch (CH)

Arami-Amat du Feu d'AramonBH, IPO 1, IPO 2, IPO3, ZTP, ADPr.



  Bc. Filip Štrach (CZ)

Gryson Mi-Ji : BH
† Kraken Halit Paša


  Helena Štěpánková (CZ)

Farewell My Summer Love Moravia Campanella : BH, FPr1, IPO-vo


  Andrea Milková (SK)

Nipsy Noreen Alary Aslar

  Kristýna Čorbová (CZ)

Akim Golden Svem : BH, IPO-VO, ZM
AK-47 European K9 training base

  Lucie Svobodová (CZ)

Drak Bosim : ZM, ZVV1, ZOP, FPr1, FPr2, IPO1, BH, FPr3, IPO2, IPO3, Stříbrný obojek 2011 2.místo

  Lucie Skopalová (CZ)


  Jana Klierová (CZ)

Cherryl Halit Paša : BH, ZVV 1

  Andrea Fejtková(CZ)

Balrog : ZVV 2
Crocozula Next of Kin: BH

  Markéta Čapková (CZ)

Blue Roan Deabei : ZVV 1, FPr. 1, FPr. 2, FPr. 3

  Josef Okáník & Erman Jumper & Criss Royal Dux (CZ)

Erman Jumper : úč. MS IDC 2010



  Jarka Sýkorová & Basta z Podolánky (CZ)

ZTP, IPO 1, IPO 2, FPr. 1, IPO 3




  Marija Piteková & Giselle Amazona & Murena Joannidis (CZ)

Giselle: SVV 1

Murena: ZM


  Karolína Shrbená & Baby Brittannica di Brittasgang (CZ)

ZZO, ZOP, ZPU 1
BH, ZM, FPr. 1, FPr. 2
ZTP



  Marek Kršák & Bellamy Czaverott, Accra a Aneta Naughty Rotty (SK)

Bellamy: IPO 1
Accra: IPO 1
Aneta: IPO 1

  Vladimír Jirkovský & Frankie Aquila Levinson (CZ)

IPO 1



  Yvona Zelinková & Exploited Restless Heart (CZ)

ZTP



  Darina Miklášová & Charisma Nuova Dolce Vita (SK)





  Lukáš Mazánek & Abeona (CZ)



  Jan Saska & Ussuri (CZ)




  Pavla Mašková & Danger Mystery Vlčí údolí (CZ)

IPO 1, IPO 2


  Vlasta Kniha & Hardy Vlčí údolí (CZ)





  Petra Knihová & němečtí ovčáci Sherak (CZ)





  Judith Schmelzle & Daya v. Mahuba (CH)





  Anna Hafner & Florentine v.Further Moor (CH)





  Gabriele Ricchiuto & Benji del Rio Bianco (CH)





  Peter Lupinc & Naska v.Chasseralblick (CH)





  Daniel Troxler & Gremlin v.Mahuba (CH)





  Petra Navrátilová & Ich. Daisy Sweet Perla Brzeszcz (CZ)

ZZO, ZOP, BH
ZVV 1, IPO-V, IPO 1, IPO 2
FPr. 1, FPr. 2, FPr. 3
ZTP, ADPr.

  Ing. Petr Němec & Christian Halit Paša (CZ)

ZZO


  Michal Chvátal & Back Hankybar (CZ)

IPO 1, IPO 2, FPr. 1
ZTP



  Franziska Ritter & Ays-Aquirre du Feu d'Aramon (CH)

Mistr Švýcarska 5 plemen v roce 2009




  Mira Řebík & Christabella Alary Aslar & Kir Miss Jakoso (CZ)

Kir: IPO 1, ZPO 1


  John Hull & dobrmani Gaindyke (GB)





  Petra Podzemská & Carlos Acheron Black Touch & Bali Kazibe (CZ)

Carlos: IPO 1, VPG 1
Bali: ZM, FPr. 1

  Jarmila Nováková & Dag Bosim (CZ)

ZVV 1


  Libor Malý & Proximo (CZ)





  Aneta Jungerová & Asta (CZ)






  Taina Forsberg & Bisanuel's Celine (FIN)





  Pekka Peippo & Cassu (FIN)





  Marja Kokkola & Lola (FIN)





  Riku Göös & Elvis (FIN)





  Kati Kärkkäinen & Brückendorfer Salsa & Brückendorfer Viasco (FIN)





  Ossi Juvonen & Waldobes Conan Chevalier (FIN)





  Niina Forsblom & Viva'La Rosa Alcatraz (FIN)

ZTP


  Satu Veini & April Artep Moravia & Pako (FIN)





  Jari Lauria & Roosa (FIN)





  Saija Mielonen & Viva'La Rosa Beauty Queen (FIN)





  Sussana Westersund & Awar Soley Austerlitz (FIN)

ZTP



  Ing. Katka Králková & Bealy Artep Moravia (CZ)

(† Alessandra Halit Paša, Amee Alargo Bohemia)


  Ray Carlisle & Cara´s dobrmani (USA)

Mistr USA



  John Soares (USA)

Mistr Itálie, 2 x účast na mistrovství světa IDC



  Jana Kiporová - Horová & Brittanica Halit Paša & Corleona di Brittasgang (CZ)

Brittanica: BH, FPr. 1, SVV 1, ZTP SG 1A
Corleona: ZTP




  Michaela Hořejší & Charm Antis (CZ)

SVV 1, Fpr. 3, FPr. 3
ZTP


  Alica Freyer & Ayrin Star of Bedea (SK)

ZTP



  Jasper & Nicotine del Nasi (CZ)

IPO 1, ZTP



  Dalibor Polc & Dusty (SK)




  Jitka Šestáková & Hermína Zkanape (CZ)

IPO 1, ZTP



  Robert Klabeček & Ilk Black Gong (CZ)

BH, IPO 1
ZTP


  Wolfgang Freyer & Carisma v.Finkenheim (SK)

ZTP



  Simona Činoveská & Zenon Zart z Helfštýna (CZ)

SVV 1, IPO 1



  Jiří Palko & Gex Agent Arnak, Ariel Black Dancer (CZ)

Gex: IPO 3, ZTP

Ariel: IPO 1, ZTP

  Eneken Orav & Irria del Mediano, Stay in Style Axiro & Ayzela (EST)

Irria: IPO 1, IPO 2, ZTP
Axiro: ZTP
Ayzela: ZTP



  Agni Horak & Hercogine Boriada No Demetra (EST)

IPO 1, IPO 2
ZTP




  Livia Gonda & Smart Wood Hills Martini (HU)

BH



  Jelena Popovič & Kim Kaylee del Nasi(SRB)

ZTP



  Sandrine Losq & dobrmani Of Devil Inside (F)






  Alojz Purgaj & Primus Patricius von Jahrestal (SLO)





  Margarete Raab & Take That von Jahrestal, Sygurney de Gagnant (D)





  Axel Gilbert & Flo di Monteromano (B)





  Martina Musilová & Gila Nisa Bonn (CZ)

SVV 1, FPr. 1



  Christine Mehl & Angelina Maria v. Batorkeszy, Zitkava Betelges (HU)





  Věra Hurychová & Glor Abba Sonia (CZ)

BH, SVV 1, IPO - V



  Veronika Dřímálková & Irrel Nuova Dolce Vita (CZ)





  Margita Puchingerová & Agata (CZ)





  Marcela Lukešová & Jophelinn ze Země lva (CZ)

zkouška chovnosti



  Alena Lahodová & Augustýn Unno Jezve, Helice Bohemia Jaronela (CZ)





  Kaidi Juurik & Odette Hani Red del Rio Bianco, Yacheeros dobrmani (EST)

Odette: IPO 2
Yacheeros Jazzy Jahzara: ZTP
Yacheeros Dero: IPO 1, ZTP

  Jaana Adamsoo Kuusik& Imidz Pheba Great (EST)

ZTP



  Kaiu Naapu & Yacheeros Elite Emanuele (EST)





  Aki Wickman & Mamres Titov (FIN)

BH



  Liis Koger & Yacheeros Giordano Bruno (EST)

ZTP



  Mare Meldre & Yacheeros Ideal Indigo (EST)





  Larisa Porovkina & Teresa Kolorovstva D´Allba (EST)





  Jaanika Pukonnen & Yacheeros Jade Jamaha (EST)

IPO 1



  Sofia Salonen & Ardens Cash (EST)





  Ieva Absite& Livonijas Kassandra (LIT)





  Peeter Tasane & Fest Kieter Elvira (EST)





  Juri Pekarskis & Imidz dobrmani (LIT)





  Katlyn Prank & Modus Ost Mago (EST)

ZTP



  Made Ots & Orion di Matario (EST)

ZTP



  Elen Kivi & Yacheeros Kendry Kandra(EST)





  Triin Saluveer & Stark Fassen Jnka (EST)





  Reet Kaus & Yacheeros Kyra (EST)





  Hanna Perana & Ellis Ellison iz Korolevstva d´Allba (EST)

BH



  Gaida Helandi & Phantasy de Grande Vinko (EST)

ZTP



  Daniel Vrábl & Teddy Gája Nova (CZ)

IPO 1



  Tanja Laakonen & Dasys Fiasko Acca (FIN)

ZTP



  Jitka Stöhrová & Hiddo od Dvou lvů (CZ)





  Katka Michalová & Gabby od Dvou lvů (CZ)





  Markéta Koubková & Ilda Matylda od Trojské skály (CZ)





  Miki Bäckstrom & Mamres Ofrenda (FIN)





  Minna Niniivaara & Mamres Tahunja (FIN)





  Miina Koivunen & Mamres Unnaruu (FIN)

ZTP



  Tarja Tihula & Betelges Savanja del Nasi (FIN)





  Reetta Harju & Banheirea Duponet Cici (FIN)





  Susanna Puustinen & Mamres Uruk-Hai (FIN)

ZTP



  Pirkko Bäckstrom & Cliff vom Beuchower Hof (FIN)





  Jana Čechová & Aramis Halit Paša (CZ)

ZVV 1
účast. mistrovství ČR dobrmanů


  Vicky Brachfeld & Cara´s Matik Gift (USA)





  Gabriele Prosperi & Campovalano dobrmani (I)





  František Matějek (CZ)





  Vladimíra Semczuková - Gschwindl (CZ)





  Jirka Holý (CZ)

licence: svazový figurant MSKS



  Jiří Hrabálek (CZ)





  Josef Novotný (CZ)





  Zdeněk Horák & Gera Kamoš (CZ)

IPO 3



  Blažej Nekvapil & Tina Bobrava (CZ)

IPO 3, účast na MR dob.



  Zdeněk Horáček (CZ)





  Milan Libra (CZ)





  Jaromír Nekvapil & Britanie Dračinec (CZ)





  Iveta Podloucká (CZ)





  Maris Raik & Yacheeros Inspired Indra (EST)

IPO 1, ZTP



  Elena Kruglova & Sant Kreal Zeus (RU)

BH, ZTP



  Palo Tamáši & Hera Nuova Dolce Vita (SK)





  Miloš Chodúr & rotvajleři El Carajillo (SK)





  Iva Haiderová & Barborka od Sopečné hory (CZ)





  Jarka Kartousová & Anabel Artep Moravia (CZ)





  Jelena Anayeva & Fan-Fan de Grande Vinko, Gekata iz Doliny Domenov (UA)

Fan-Fan: ZTP
Gekata: ZTP


  Irina Lapina & Fravola de Grande Vinko (UA)

ZTP



  Ing. Júlia Zlejšia & belgičtí ovčáci malionois Ořechová cesta (SK)





  Mgr. Hanka Houdková & dobrmani Goldest Diamond, Chriss z Padoku (CZ)





  Jiří Kubát & Anubis od Démona (CZ)

ZM, BH


  Martina Jiřičková & Hitt Moravia Heart (CZ)





  Naďa Štěpánková & Chanel des Vaux Rouges (CZ)





  Soňa Plocrová & Autocrat Šumící křídla (CZ)





  Judit Gunther & Karakas von Karpatia (HU)





  Lenka Marešová & Exxon Kwanah (CZ)





  Jarda Činoveský & Grind Restless Heart (CZ)





  Sabina Hrabovská & Alex Soley Austerlitz (CZ)





  Magda Pospíšilová & Aurius Artep Moravia (CZ)





  Rafal Mierczewski & Armani de Terra Mirabili, Karmen Majstersztyk (PL)

Armani: ZTP
Karmen: ZTP


  Yulian Hatala & Tahi-Réme Gerett & dobrmani Gratsiano (UA)





  Tatiana Pravda & dobrmani Gratsiano (UA)





  Michaela Procházková & Jonáš Bohemia Gotika (CZ)





  Kristýna Schnablová & Abiah Beauty from Czech (CZ)





  Ing. Jana Krejčí & dobrmani Bohemia Gotika (CZ)





  Ladislav Mikeš & Ashley Alary Aslar (CZ)





  Miloslav Fohl & Jake Malidaj (CZ)





  Dagmar Vacková & belgičtí ovčáci Malidaj (CZ)





  Jiří Turek & belgičtí ovčáci Malidaj (CZ)





  Ivona Bundová & Archie Alargo Bohemia (CZ)





  Daniela Vrátná & Choral Nuova Dolce Vita (CZ)





  Ing. Mario Hanusek & Eros z Husovy tvrze (SK)

SVV 1



  Kristyna Zlejšia & Giva Ořechová alej (SK)

ZM



  Michaela Lukiničová & Afrodita King Gladiator (CZ)





  MVDr. Jana Palátová & Orkán Pasecké údolí (CZ)





  Miriam Cosmao & Prinz Paris Jahrestal (F)





  Anne Berg & Nano del Mediano (NOR)

BH



  Galina Shersneva & Yacheeros El Grafito (EST)





  Cheryl Haase & Krimhilde von Asgard (USA)





  Markéta Koubková & Cardinál Hektor od Sopečné hory (CZ)





  Iva Haiderová st. & Cikánka od Sopečné hory (CZ)





  Annika Laine & Mamres dobrmani (FIN)





  Natalja Alekseva & Elsan Haus Bella Blonde (LIT)





  Veiko Valjas & Wunderstern Dalissima (EST)





  Kristi Nops & Felicitas Ceres Scarlet Bee (EST)





  Erika Jurisalu & Felicitas Ceres Solidor (EST)





  Liene Meinerte & Livonijas Baron Heart of Hamlet (LIT)





  Jaanika Kuldmaa & Phoenix Emperor Biz Brand Bigwig (EST)





  Priit Parna & Haary (EST)





  Tiina Ainsoo & Angelstone Light Stuffing (EST)





  Margit Allik & Stay In Style Airria (EST)





  Johanna Lassinniemi & dobrmani Viva La Rosa (FIN)





  Mirek Řepa (CZ)





  Michaela Králová & Achninn Aam Ebony Queen (CZ):

ZM, FPr. 1,2,3, IPO - V, BH, ZTP



  Bob Halk & Argo z Vydří louky (USA)





  Cintia Hatfield & Asha (USA)





  Sue Brown & Kairo (USA)





  Karel Frank (CZ)





  Rauna Stevenson & Pacho (USA)





  Judy Fricks & Ruby (USA)





  Gall Edwards & Wolf (USA)





  Jason Viverox & Rex (USA)





  Anderson Poleon (USA)





  Charles Haraldo & Azor (USA)





  Roger Roberts & Hektor (USA)





  Jarda Kovář & Franco Halit Paša, Al-Samír Avašír (CZ)





  Šárka Doškářová & Gas Fidela (CZ)




  Karel Vaněček & Chaman AT Box (CZ)





  Ester Lüthi & Baileys von der Sylimaxmühle (CH)





  Sebastian Francisc Trenke (RO)





  Kiryl Kruglov & Sant Kreal Galaxy(RU)





  Polina Šaškov (EST)





  Aneken Kristiin Aavik & Stay in Style Ayzela (EST)





  Verunka Navrátilová & Vice Miss Krásná Fanfára (CZ)





  MUDr. Jaroslava Garajová & Betulka (CZ)




  Míša Otáhalová & Enrique de Fuentes Wapini von Folge (CZ)





  Ing. Lenka Juračková & Frída Halit Paša (CZ)

BH, ZVV 1



  Draha Mašková & Honey Taffy Rotti Kingdom : BH, FPr2, ZM
Candy Ginger vom Lipizzaner Wappen (CZ): FPr2, IPO V, ZM




  MVDr. Renata Kvapilová & Ch. Jackelien Moravia Box (CZ)

ZZO, ZOP, ZPU 1, ZZZ
BH, SVV 1, ZVV 1
IPO V, FPr. 1, ADPr., FPr.2
zkouška chovnosti - 5, Körung (Rakousko)

  Věra Petrboková & Deborah Passo Doble (CZ)






Pokud jste se zde nenalezli, omlouvám se. Pošlete mi prosím foto, napravím to.





















 © International dog school K9 :: Design: Lucie Skopalová :: Webmaster: Karolína Kočová