1. výběrový závod ČKS - Roudnice nad Labem, 28. - 29. 3. 2009

Rozhodčí: Stanislav Ševčík - stopa, Mgr. František Zimek - poslušnost, Vladimír Nedvěd - obrana
Figuranti: Jaroslav Vyhnal, Jaroslav Labík



  Psovod  Pes  Plemeno  S   P  O Celkem Pořadí
  Truksová Eva   Rémus Chmelový kvítek  NO 96  93  96  285  1 
  Kopecká Darja   Merrily de Alphaville Bohemia  BOM 92  95  92  279  2 
  Valentin Miroslav   Vito v.d. Lobo Hoeve  BOM 94  88  95  277  3 
  Glisníková Jana MVDr.   Cato Katargo  NO 96  87  92  275  4 
  Heinzke Patrik, Bc.   Barnabasch Black Chabet  NO 93  86  95  274  5 
  Mach Ladislav   Octavius Malidaj  BOM 75  97  98  270  6 
  Aulická Petra    Casius Zde-Sko  NO 84  90  94  268  7 
  Šesták Josef   Nex z Klemova dvora  NO 93  81  94  268  8 
  Rohla Stanislav   Mania de Alphaville Bohemia  BOM 83  84  95  262  9 
  Schober Miroslav   Pery Jit-Mir  NO 94  78  90  262  10 
  Kubeš Jiří   Hogan Waji  NO 81  86  94  261  11 
  Kalliontzis Christos   Borg Ir-Sed  NO 93  78  89  260  12 
  Balej Vilém   Wasco de Alphaville Bohemia  BOM 78  91  89  258  13 
  Burianová Tatjana MVDr.   Hikary Venušina sopka  NO 98  79  77  254  14 
  Novotný Jiří ing.   Atilla z Kočičího dvora  NO 85  82  85  252  15 
  Vácha Jaromír   Dakar Mariko Bohemia  NO 82  82  87  251  16 
  Šustrová Hana   Chilli z Nového Draka  NO 82  84  84  250  17 
  Schuster Jiří   Cheiva z Ax-Daru  NO 78  80  90  248  18 
  Petrášková Michaela   Indián Starý skaut  NO 91  73  83  247  19 
  Ťujík Břetislav   Pheobe Jit-Mir  NO 97  68  82  247  20 
  Ramaekersová Jiřina ing.   Katana de Alphaville Bohemia  BOM 61  95  89  245  21 
  Růžička Josef   Aron z Milabru  NO 92  69  83  244  22 
  Krupková Michaela   Jeremy z Jenive  NO 64  89  90  243  23 
  Kinzl Josef   Dargo Vepeden  NO 93  69  80  242  24 
  Baselová Tereza Mgr.   Cindy Marko Gero  BOM 68  78  95  241  25 
  Klomínský Břetislav   Darius z Holýkova  NO 79  70  91  240  26 
  Kacafírková Petra   Agi Kněžihorka  NO 89  72  79  240  27 
  Makovský Bohumil   Alby od Vomaru  BOM 76  82  81  239  28 
  Šenová Petra   Bar Ort Bohemia  BOM 52  83  92  227  29 
  Matoušková Klára   Maxim de Alphaville Bohemia  BOM 43  83  88  214  30 
  Mižák Roland   Aira Zdekra  NO 67  65  79  211  31 
  Palátová Jana   Aphrodite Nightwish  DOB 48  78  80  206  32 
  Kramářová Kateřina   Agir Irfis  NO 17  91  92  200  33 
  Doušová Petra   Charlotta z Nového draka  NO 10  96  80  186  34 
  Strach Jan   Greysy z Agíru Bohemia  NO 49  64  70  183  35 
  Kolář Pavel   Cixie Zde-Sko  NO 94  82  0  176  36 
  Žižka Petr   Artuš Sun-Troc  NO 81  87  0  168  37 
  Holomek Martin   Dix Salli Bohemia  NO 81  81  0  162  38 
  Zemanová Eva   Isis Kateko  NO 86  71  0  157  39 
  Janouchová Gabriela   Ykar Jipo-Me  NO 76  67  0  143  40 
  Barát Jiří   Clark Eqidius  NO 0  0  0  nenast.  41 
  Golhová Hana   Nor z Golha  NO 0  0  0  nenast.  42 
  Jonáš Martin   Frajer Anrebri  NO 0  0  0  nenast.  43 
  Kaločová Lucie   Hyro Waji  NO 0  0  0  nenast.  44 
  Kejř Václav   Barbar Mi-Ji  BOM 0  0  0  nenast.  45 
  Macků Dagmar   Hádes od Jurečka  RTW 0  0  0  nenast.  46 
  Prokšan Radim   Airo Happy Arenda  BOM 0  0  0  nenast.  47 
  Šilhavý Luděk   Cliff vom Beuchower Hof  DOB 0  0  0  nenast.  48 
  Šišková Petra   Lesco Naspo  NO 0  0  0  nenast.  49 
  Urbánková Darja   Barbar Happy Arenda  BOM 0  0  0  nenast.  50 





















 

 © International dog school K9 :: Design: Lucie Skopalová :: Webmaster: Karolína Kočová