Startovní listiny VS IPO 2010

Staňkov 3. - 4. 4.
rozh.: A-Košťál, B- Ťujík, C-Krajčí, fig.: Vyhnal, Mach( Brunovský )
Katalog. číslo Psovod Údaje o psu
příjmení, jméno, tit. Jméno + CHS ** plem. P/F**
2 Lacina Jan ing. Ivy Laroja BOM F
6 Mach Ladislav Octavius Malidaj BOM P
7 Slivoň Jan Baghíra Krokodýlí farma NO F
8 Heinzke Patrik, Bc. Barnabasch Black Chabet NO P
16 Jirout Oto JUDr. Eirin Anrebri NO F
17 Skřenek Martin Jerry z Daskonu NO P
23 Bočan Pavel Hill z Holýkova NO P
24 Augustinová Martina Fidorka Anrebri NO F
28 Kubeš Jiří Jordan Kateko NO P
33 Štěpánková Naděžda Jane Kateko NO F
34 Kupka Radomír Cox Vikar NO P
35 Vopěnková Jana Hardy Boh. Atomica NO P
40 Štěpánek Zdeněk Nika Niox NO F
42 Niedermirtlová Radka ing. Bruce Vědusk BOM P
43 Beníšek Stanislav Bc. Kenzo de Alphaville Bohemia BOM P
44 Procházková Ilona Faust od Vítkovy hory RTW P
48 Křeček Vlastimil Charlie Eqidius NO P
52 Králík Josef Bren z Daskonu NO P
54 Novák Zdeněk Arry Jirka BOM P
55 Kostera Libor Baxter Vikar NO P
56 Pekárek Jindřich  Larry ze Stříbrného kamene NO P
57 Daušová Zuzana Eron Durnitor BOM P
58 Pejša Josef Bongo Vikar NO P
59 Plášil Václav Quella ze Stříbr. Kamene NO F
60 Tyc Jiří Mgr. Olin Malidaj BOM P
61 Rakičová Miroslava Ringo od Policie NO P
64 Pavlišáková Michaela Uther de Alphaville Boh. BO P
65 Kerhart Tomáš Bart z Cagova ráje NO P
70 Kinzl Josef Dargo Vepeden NO P
71 Uher Petr Connie z Hromadného NO F
73 Omelka Radek Clark Plzeňský Teufel BO P
77 Saska Zdeněk Clif z Chittusiho údolí BOM P
79 Valentin Miroslav Vito v.d. Lobo Hoeve BOM P
85 Majer Jiří Naroc v. Bunsenkocher NO P
86 Baxová Jitka Sir Sasha Czech Ja-Ka BOX P
88 Karban Václav Dorotka Tigrata BOX F
91 Rohlena David Devil Denny Goldest Danubis KV P
94 Svoboda Erik ing. Bross Mi-Ji BOM P
95 Kaslová Andrea Heriet z Nového Draka NO F
96 Burianová Tatjana MVDr. Hikary Venušina sopka NO F
99 Liška Radovan Aron Britkin dvor NO P
101 Šustrová Hana Chilli z Nového Draka NO F
102 Kocourková Marie Dakar Mariko Bohemia NO P
106 Pejša Martin Quel od Policie NO P
107 Hulíková Hana Adelka Aykmar NO F
113 Chýlová Dagmar Ali Emitom NO P
115 Suchopar Daniel Luca ze Stříbrného kamene NO P
116 Drábková Šimona Melodor Bohemia Alké BOC P
117 Čákorová Jitka Chán z Labského přívozu BOM P
118 Matoušková Klára Maxim de Alphaville Boh. BOM P

Roudnice 10. - 11. 4.
rozh.: A-Košťál, B- Ťujík, C-Krajčí, fig.: Labík, Svoboda (Šíma)
Kat. číslo Psovod Údaje o psu
příjmení, jméno, tit. Jméno + CHS ** plem. P/F**
1 Ramaekersová Jiřina ing. Katana de Alphaville Boh. BOM F
2 Lacina Jan ing. Ivy Laroja BOM F
3 Kolář Pavel Cixie Zde-Sko NO F
9 Mráz Zdeněk Panto Ajaxova Uranie NO P
10 Truksa Milan   Rémus Chmelový kvítek NO P
11 Tichá Mirka Charik Galán Nalag NO P
13 Valjentová Martina Arek Duvalmar NO P
14 Žižka Petr Artuš Sun-Troc NO P
16 Jirout Oto JUDr. Eirin Anrebri NO F
18 Marousková Zdeňka Dorri ze Soutoku Sázavy BOM F
19 Rohla Stanislav Mania de Alphaville Bohemia BOM F
22 Řezníček Jan Daxi z Lounského chovu NO P
27 Kubeš Jiří Hogan Waji NO P
30 Marečková Dana Gina Jipo-Me NO F
35 Vopěnková Jana Hardy Boh. Atomica NO P
37 Bílá Dana Fiona Lenka Moravia NO F
42 Niedermirtlová radka ing. Bruce Vědusk BOM P
44 Procházková Ilona Faust od Vítkovy hory RTW P
49 Kopecká Darja Merrily de Alphaville Bohemia BOM F
50 Novotný Jiří ing. Ox z Jirkova dvora NO P
51 Eclerová Vladimíra Bady ze Svobodného dvora NO P
57 Daušová Zuzana Eron Durnitor BOM P
58 Pejša Josef Bongo Vikar NO P
59 Plášil Václav Quella ze Stříbr. Kamene NO F
61 Rakičová Miroslava Ringo od Policie NO P
68 Aulická Petra ing. Casius Zde-Sko NO P
69 Čejka Jiří Andy Jirka BOM P
70 Kinzl Josef Dargo Vepeden NO P
72 Kratochvíl Jaroslav ing. Asim Murat BOM P
73 Omelka Radek Clark Plzeňský Teufel BO P
79 Valentin Miroslav Vito v.d. Lobo Hoeve BOM P
81 Kejř Václav Barbar Mi-Ji BOM P
85 Majer Jiří Naroc v. Bunsenkocher NO P
87 Václavek Ladislav  Bond Fany Eciloten BOM P
92 Rupert Tomáš ing. Muki z Milberku NO P
93 Balej Vilém Wasco de Alphaville Boh. BOM P
100 Helclová Martina Bc. Asko ze Zelené úžlabiny BOM P
109 Vlk Zdeněk Harro Starý skaut NO P
111 Růžička Lumír Daytona Durnitor BOM F
112 Femiak Richard Vasil Bono Campo BOM P
114 Lebruška Miloslav Brit Vědusk BOM P
116 Drábková Šimona Melodor Bohemia Alké BOC P
119 Zemanová Eva Isis Kateko NO F
120 Zeisek Václav Colt z Větrné smečky BOM P
124 Machová Angelovová Renata Frederica Anrebri NO F


Česká Třebová 17. - 18. 4.
rozh.: A-Košťál, B- Ťujík, C-Krajčí, fig.: Vyhnal, Šíma (Kubec)
Kat. číslo Psovod Údaje o psu
příjmení, jméno, tit. Jméno + CHS ** plem. P/F**
4 Valla Rudolf Ax z Kuřimského háje NO P
5 Pufrová Milena Jaro Ja-He NO P
6 Mach Ladislav  Octavius Malidaj BOM P
12 Ševčíková Lucie Unica de Alp.Boh. BOM F
15 Barvík Eduard Vobo Vikar NO P
17 Skřenek Martin Jerry z Daskonu NO P
18 Marousková Zdeňka Dorri ze Soutoku Sázavy BOM F
20 Sobotková Jaroslava DiS. Chesterfield Pip Stážce klidu KV P
21 Schacherl Milan Faraon Bohemia Abakan NO P
22 Řezníček Jan Daxi z Lounského chovu NO P
24 Augustinová Martina Fidorka Anrebri NO F
25 Macounová Gabriela Isména Halit Paša DOB F
26 Doušová Petra Charlotta z Nového Draka NO F
28 Kubeš Jiří Jordan Kateko NO P
31 Beranová Eva Alexia Laperys NO F
33 Štěpánková Naděžda Jane Kateko NO F
36 Dobešová Jolana Uragan de Alphaville Boh. BOM P
37 Bílá Dana Fiona Lenka Moravia NO F
38 Molák Tomáš Brego Allegro Cantabile BOM P
39 Faltys Miloš Karamel Anrebri NO P
40 Štěpánek Zdeněk Nika Niox NO F
41 Veselka Petr Agáta Vepeden NO F
45 Makovský Bohumil Alby od Vomaru BOM P
46 Nekvapil Jan Kubar Leryka NO P
52 Králík Josef Bren z Daskonu NO P
56 Pekárek Jindřich  Larry ze Stříbrného kamene NO P
63 Pěknice Přemysl ing. Bessy za Šikmáku NO F
66 Svitek Antonín Hess Skočická samota NO P
74 Mlčák Jaroslav Udet de Alphaville Bohemia BOM P
75 Havlíček Miloslav Polo Fihrak  NO P
77 Saska Zdeněk Clif z Chittusiho údolí BOM P
83 Kubínová Hana Agatha z Mandragory BOM F
84 Vagerová Vlasta MVDr. Brock Au-Auriga Brie BRI P
87 Václavek Ladislav  Bond Fany Eciloten BOM P
90 Kuklíková Magda Anita z Měsíčního údolí NO F
94 Svoboda Erik ing. Bross Mi-Ji BOM P
97 Řanda Václav Bendík z Daskonu NO P
98 Vidrna Jaroslav Challenger Pip Strážce klidu VK P
103 Říha Radek Chicco v. Mouthrack NO P
105 Šišková Petra Lesco Naspo NO P
109 Vlk Zdeněk Harro Starý skaut NO P
110 Šilhavý Luděk Basko ze Svobodného dvora NO P
111 Růžička Lumír Daytona Durnitor BOM F
114 Lebruška Miloslav Brit Vědusk BOM P
115 Suchopar Daniel Luca ze Stříbrného kamene NO P
117 Čákorová Jitka Chán z Labského přívozu BOM P
120 Zeisek Václav Colt z Větrné smečky BOM P
121 Dvořák Petr Coonie Zde-Sko NO F
122 Fuksa Radek Chris z Větrného vrchu NO P
124 Machová Angelovová Renata Frederica Anrebri NO F
125 Hruška Antonín Apolo z Duhového lesa NO P
127 Kalliontzis Christos Borg Ir-Sed NO P
128 Wantulok Tadeáš Akim Tadowan NO P
130 Šenová Petra Bar Ort Bohemia BOM P


Třinec 24. - 25. 4.
rozh.: A-Košťál, B- Ťujík, C-Krajčí, fig.: Kubec, Konečný (Mészáros)
Kat. číslo Psovod Údaje o psu
příjmení, jméno, tit. Jméno + CHS ** plem. P/F**
4 Valla Rudolf Ax z Kuřimského háje NO P
5 Pufrová Milena Jaro Ja-He NO P
8 Heinzke Patrik, Bc. Barnabasch Black Chabet NO P
11 Tichá Mirka Charik Galán Nalag NO P
12 Ševčíková Lucie Unica de Alp.Boh. BOM F
13 Valjentová Martina Arek Duvalmar NO P
14 Žižka Petr Artuš Sun-Troc NO P
15 Barvík Eduard Vobo Vikar NO P
20 Sobotková Jaroslava DiS. Chesterfield Pip Stážce klidu KV P
23 Bočan Pavel Hill z Holýkova NO P
25 Macounová Gabriela Isména Halit Paša DOB F
29 Pallot Jarmila Maria Atrei DÁmour Bedea BOM P
30 Marečková Dana Gina Jipo-Me NO F
34 Kupka Radomír Cox Vikar NO P
39 Faltys Miloš Karamel Anrebri NO P
46 Nekvapil Jan Kubar Leryka NO P
53 Kostelník Vladislav Ergo Moravia Artex NO P
55 Kostera Libor Baxter Vikar NO P
64 Pavlišáková Michaela Uther de Alphaville Boh. BO P
65 Kerhart Tomáš Bart z Cagova ráje NO P
71 Uher Petr Connie z Hromadného NO F
72 Kratochvíl Jaroslav ing. Asim Murat BOM P
75 Havlíček Miloslav Polo Fihrak  NO P
78 Šesták Zdeněk Nex z Klemova Dvora NO P
84 Vagerová Vlasta MVDr. Brock Au-Auriga Brie BRI P
90 Kuklíková Magda Anita z Měsíčního údolí NO F
92 Rupert Tomáš ing. Muki z Milberku NO P
103 Říha Radek Chicco v. Mouthrack NO P
107 Hulíková Hana Adelka Aykmar NO F
108 Walczysková Vanda Hard Eqidius NO P
125 Hruška Antonín Apolo z Duhového lesa NO P
126 Kalousková Petra Imo Anrebri NO P
128 Wantulok Tadeáš Akim Tadowan NO P
129 Goljanová Lenka Bad Fany Eciloten BOM P
130 Šenová Petra Bar Ort Bohemia BOM P


Třebíč 1. - 2. 5.
rozh.: A-Košťál, B- Ťujík, C-Krajčí, fig.: Labík, Mészáros (Konečný)
Kat. číslo Psovod Údaje o psu
příjmení, jméno, tit. Jméno + CHS ** plem. P/F**
1 Ramaekersová Jiřina ing. Katana de Alphaville Boh. BOM F
3 Kolář Pavel Cixie Zde-Sko NO F
7 Slivoň Jan Baghíra Krokodýlí farma NO F
9 Mráz Zdeněk Panto Ajaxova Uranie NO P
10 Truksa Milan   Rémus Chmelový kvítek NO P
19 Rohla Stanislav Mania de Alphaville Bohemia BOM F
21 Schacherl Milan Faraon Bohemia Abakan NO P
26 Doušová Petra Charlotta z Nového Draka NO F
27 Kubeš Jiří Hogan Waji NO P
32 Macků Dagmar Hádes od Jurečka RTW P
36 Dobešová Jolana Uragan de Alphaville Boh. BOM P
38 Molák Tomáš Brego Allegro Cantabile BOM P
41 Veselka Petr Agáta Vepeden NO F
45 Makovský Bohumil Alby od Vomaru BOM P
47 Bušek Štěpán Puma Aritar Bastet NO F
48 Křeček Vlastimil Charlie Eqidius NO P
49 Kopecká Darja Merrily de Alphaville Bohemia BOM F
50 Novotný Jiří ing. Ox z Jirkova dvora NO P
51 Eclerová Vladimíra Bady ze Svobodného dvora NO P
54 Novák Zdeněk Arry Jirka BOM P
60 Tyc Jiří Mgr. Olin Malidaj BOM P
62 Kopecká Petra Clemon z Chittusiho údolí BOM P
63 Pěknice Přemysl ing. Bessy za Šikmáku NO F
67 Mrtka Jaroslav Dick ze Soutoku Sázavy BOM P
68 Aulická Petra ing. Casius Zde-Sko NO P
69 Čejka Jiří Andy Jirka BOM P
74 Mlčák Jaroslav Udet de Alphaville Bohemia BOM P
76 Plicka Čestmír Fax Venušina sopka NO P
78 Šesták Zdeněk Nex z Klemova Dvora NO P
80 Černý Marek Ayk Aykmar NO P
82 Řezáč Pavel Marko Černý obelisk NO P
83 Kubínová Hana Agatha z Mandragory BOM F
89 Hejný František Jagga Ja-He NO F
91 Rohlena David Devil Denny Goldest Danubis KV P
93 Balej Vilém Wasco de Alphaville Boh. BOM P
95 Kaslová Andrea Heriet z Nového Draka NO F
96 Burianová Tatjana MVDr. Hikary Venušina sopka NO F
97 Řanda Václav Bendík z Daskonu NO P
98 Vidrna Jaroslav Challenger Pip Strážce klidu VK P
100 Helclová Martina Bc. Asko ze Zelené úžlabiny BOM P
101 Šustrová Hana Chilli z Nového Draka NO F
102 Kocourková Marie Dakar Mariko Bohemia NO P
104 Štolbová Jaroslava Dar Mariko Bohemia NO P
105 Šišková Petra Lesco Naspo NO P
106 Pejša Martin Quel od Policie NO P
110 Šilhavý Luděk Basko ze Svobodného dvora NO P
112 Femiak Richard Vasil Bono Campo BOM P
113 Chýlová Dagmar Ali Emitom NO P
118 Matoušková Klára Maxim de Alphaville Boh. BOM P
119 Zemanová Eva Isis Kateko NO F
121 Dvořák Petr Coonie Zde-Sko NO F
122 Fuksa Radek Chris z Větrného vrchu NO P
123 Mach Jiří Francesco Anrebri NO P
127 Kalliontzis Christos Borg Ir-Sed NO P





















 © International dog school K9 :: Design: Lucie Skopalová :: Webmaster: Karolína Kočová